Оплакване от сложен бан

Място за всичката простотия

Модератори: Сървър Админ в cs2, Сървър Админ в cs1, Сървър Админ в cs3, Глобални Админи

Потребителски аватар
A100R
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 36

Оплакване от сложен бан

Мнениеот A100R » съб окт 27, 2018 3:13 pm

1) https://www.faceit.com/en/players/mashina
2) Trolling
3) https://www.faceit.com/en/csgo/room/1-b ... 3e71c10264 (заради този мач съм баннат)

Това е предишната ми тема -> viewtopic.php?f=72&p=4436
Която е заключена и мненията ми са изстрити от нея.
Моля темата ми нито да се заключва нито да се трият постове докато проблема не се реши.
Жалко че Божо не си тровил нервите с потребители и админи като мен ли ? :D
Че какво ми е на мен спрямо теб че да правиш каквито и да е сравнения ?
Тук става въпрос за сложен бан без причина.
Божо до махна няколко пъти и за последно вчера след което Sting пак си прави каквото си иска.
Почти всички админи с който съм имал връзка и съм играл в сървъра са оведомени и са погледнали и всеки един от тях може да прегледа демото и да си каже мнението.
Да не говорим че няколко админа са се обърнали към Sting с въпроси защо съм баннат, а неговата реакция е под всякаква критика...
Нека се придържаме към основната тема спрямо бана, а за оплакване от админа ще си отворя друга.

Това не е спам, това е тема създадена по образец за оплакване от администратор.
Администратор на който му е казано да не ме банва от Божо, администратор който ме банва по лични необясними причини.
Демото е публично и абсолютно всеки може да види че нито съм тролвал нито съм псувал.
Защо изобщо имам още бан при положение че собственника на сървърите ми е махнал бана и е казал да не бъда банван по тази причина тъй като тя не съществува ?
Да не говорим че прикриваш доказателства срещу приятеля ти, триеш ми постовете, заключваш ми темите и какво ли още не.
Винаги ама винаги мога да влеза в лигата както казах с други акаунти, да използвам проксита,впн и какво ли още не да си пускам темите и прочие но не желая.
Желая само и единственно справедливост относно бана и положението.
Тъй като не съм направил нищо!

Потребителски аватар
zolfeca
Модератор
Модератор
csgo Мнения: 7
zolfeca’s avatar
Loading…

Re: Оплакване от сложен бан

Мнениеот zolfeca » съб окт 27, 2018 3:35 pm

Точно и ясно ти е написано, че ще получиш отговор, когато се изяснят нещата. Спри да пускаш нови теми и разни романи, а изчакай както ти е казано.

Върни се в “Кошче”