Оплаквания\Препоръки\Настройки\Предложения

[url=steam://connect/cs2.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератори: sムd?Yes?mムybe???, Сървър Админ в cs2

Потребителски аватар
Reflex
Администратор
Администратор
csgo Мнения: 88
SteamId: reflex_93
Контакти:

Оплаквания\Препоръки\Настройки\Предложения

Мнениеот Reflex » чет сеп 17, 2015 10:29 am

Тук ще очаквам от вас мнения и коментари пряко свързани с това как да бъде настроен сървъра, какви плъгини да се добавят или премахнат и всякакви други препоръки и предложения. С няколко думи най-кратко казано.. ще обсъждаме кое как да бъде и как да се направи за да е най-приятна и качествена играта.

П.П.
Трябва да знаете, че всяко вашо предложение ще се прегледа и обсъди и в последствие ще се реши дали ще се приеме или отхвърли.

Потребителски аватар
Mad Mike
csgo Мнения: 26
SteamId: madmike669
Контакти:

Re: Оплаквания\Препоръки\Настройки\Предложения

Мнениеот Mad Mike » ср яну 06, 2016 10:18 pm

1.Аз предлагам да се сложи вот за смяна на картите, като повечето играчи искат да се играят основните мапове (dust2, Mirage, Cache и т.н) а не карти като Mill_ce, и всички останали на които всички мрънкат, че не познават картата и няма fps и какво ли не.
2.Предлагам да се сложи това да можем да стъпваме един върху друг (teammates) за да могат да се изпълняват разни boost-ове.
3.Това кадето има ранкове от една страна е малко тъпо, но пък от друга идеята е добра защото хората, които играят в сървара имат някакъв стимул за игра ( rank up) :lol:

Като цяло сървара ми харесва и това са нещата според мен които могат да се променят.

Потребителски аватар
Bojo
Администратор
Администратор
csgo Мнения: 122
SteamId: brumb0

Мнениеот Bojo » чет яну 07, 2016 9:46 am

1. Ще бъде добавен вота.
2. Умишлено е направено така, понеже сървъра е масак. Представи си, когато е 32/32 за каква бутаница става въпрос... Още повече има лигавета, които ще блокват отбора в spawn-а (на inferno, например - като терористи), което е доста дразнещо и ще има по - скоро негативен ефект.
3. Добре си е така. Както каза, има стимул за игра.

Потребителски аватар
Vladislav
csgo Мнения: 3
SteamId: STEAM_1:1:156687267

Мнениеот Vladislav » нед яну 24, 2016 11:40 am

Може да добавите Bet ct all/bet t all доста работа върши :D

Потребителски аватар
digit
csgo Мнения: 1

Бройка на Админи и Правила/Guidelines

Мнениеот digit » ср фев 17, 2016 12:53 pm

Здравейте,

Кратко и ясно - Преди почти нямаше админи на csgo сървърите и беше голям проблем. Сега има много админи - И пак проблем.

Предложенията са:
(1) Да се прегледа текущата бройка от админи и да се реши тази бройка вече НЕ е ли достатъчна?.
- В случай че да, то дали също така не е и прекалено голям броя на направените "админи".
(2) Малко обратна връзка / feedback как си вършат работата тези същите админи. Дори помежду си да си обръщат внимание.

Защо ?

Пример1 - 4 пъти teamflash в spawn, но админа Х познава играча Y - няма kick/ban < нищо.
Когато това го направи някои непознат играч (подчертавам не става дума за мен :D) -> instant kick или ban там за 1 седмица, както се очаква.

Пример2 - Дори някои админи псуват други играчи, дори и без повод; не че с повод променя факта. Лично за мен като играч не ми е проблем - има mute ingame option.

Един кратък и ясен набор от правила също би подобрил нещата. Дори Guidelines да е пак добре. Защото в момента всеки сложен за админ си тълкува, както му е настроението на деня. Това е бездействието. А има и другите случаи с излишното или прекомерно действие. Това се случва защото не малка част са тинейджъри, които се взимат прекалено на сериозно в играта. И ескалират нещата, когато са имали крив ден на училище или във фитнеса, или където и да е, или пък ги тресе пубертета. Но да съсипват играта в сървъра, като се взимат прекалено на сериозно е тъпо.
► Show Spoiler

В прав текст - куцо и сакато бе сложено за админ само и само да има админи. Това реши проблема с cheat-ващите играчи. Обаче прекалено бързо бяха набрани тези админи и сега следва другият проблем с количеството. Успех.

Потребителски аватар
Mad Mike
csgo Мнения: 26
SteamId: madmike669
Контакти:

Re: Бройка на Админи и Правила/Guidelines

Мнениеот Mad Mike » ср фев 17, 2016 9:00 pm

Ще те помоля като има и си забелязал такива проблеми с админите, да назовеш кои точно са проблемните админи, а не да говориш с ''х'' и ''у''.

Потребителски аватар
AdolfHitler
csgo Мнения: 23
SteamId: japeto

Мнениеот AdolfHitler » вт фев 23, 2016 10:29 pm

Аз пък си крия козовете в ръката имам повече от 1 снимка на сериозни провинения на админи в сървъра, когато му дойде времето ще ги видите красавците ,всичко което каза дигт е точно и ясно написано черно на бяло това се случва в сървъра, написал всичко нямам какво да добавя освен да се увеличат проверките отностно работата на админите.

Потребителски аватар
hellknight89
csgo Мнения: 2

Мнениеот hellknight89 » нед фев 28, 2016 1:39 pm

От скоро играя във вашите сървъри, но забелязах някои неща, които може да се пипнат:

1. Tickrate: ако го направите на 128 вместо 64 - ще бъде по-добре.
2. Предлагам живите играчи да НЕ могат да чуват умрелите. Много е лошо да останеш последен и да се опитваш да чуеш нещо, но твоите само да ти дават акъл отстрани или да се карат.

Потребителски аватар
Reflex
Администратор
Администратор
csgo Мнения: 88
SteamId: reflex_93
Контакти:

Мнениеот Reflex » нед фев 28, 2016 6:14 pm

От скоро играя във вашите сървъри, но забелязах някои неща, които може да се пипнат:

1. Tickrate: ако го направите на 128 вместо 64 - ще бъде по-добре.
2. Предлагам живите играчи да НЕ могат да чуват умрелите. Много е лошо да останеш последен и да се опитваш да чуеш нещо, но твоите само да ти дават акъл отстрани или да се карат.
1. Никога не сме пускали сървър на 64 тика ;d
2. Мисля че е така в момента...

Потребителски аватар
alone89
csgo Мнения: 6
SteamId: mitko891009

Мнениеот alone89 » нед мар 20, 2016 12:28 pm

Имам три препоръки за това как можете да направите сървъра по-добър.

1. Живите да не могат да чуват умрелите. Тъпо е да си последния жив и да не можеш да чуеш нищо, защото разбираш ли Гошо и Пешо си говорят, или пък някой ти дава акъл как да играеш, псуват се или пък пускат музика.
2. Направете така, че съотборници да не могат да се флашкат. Дори някой да ти метне флаш - да не те хваща а само противника да хваща.
3. Да се пусне ВИП система със спеациални привилегии като ВИП префикс пред ника, резервиран слот за влизане в пълен сървър. По-голяма "тежест" на гласа при вот за карта.

Върни се в “cs2.csgo.bg - Surf T1-2”