Оплаквания\Препоръки\Настройки\Предложения

[url=steam://connect/cs2.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератори: sムd?Yes?mムybe???, Сървър Админ в cs2

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 759
SteamId: STEAM_0:1:48823744
Контакти:

Re: Оплаквания\Препоръки\Настройки\Предложения

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » нед мар 20, 2016 6:02 pm

1. Живите да не могат да чуват умрелите. Тъпо е да си последния жив и да не можеш да чуеш нищо, защото разбираш ли Гошо и Пешо си говорят, или пък някой ти дава акъл как да играеш, псуват се или пък пускат музика. - Командата "voice_enable 0" , "Mute" Също работят , а и това е фън сървър не мисля , че ще е подходящо да се направи така.
2. Направете така, че съотборници да не могат да се флашкат. Дори някой да ти метне флаш - да не те хваща а само противника да хваща. - Тази идея също я бях предложил, че иначе много лошо става като набиеш първи и твоите зад теб мятат флашове. За !
3. Да се пусне ВИП система със спеациални привилегии като ВИП префикс пред ника, резервиран слот за влизане в пълен сървър. По-голяма "тежест" на гласа при вот за карта. - Да и всеки втори да е ВИП и слотове простотия до шия, аз мисля, че нарочно не е сложена ВИП система за да може всеки , който иска да играе , а не единия пратил смс-че и хоп резервиран слот и т.н. . Не !
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
Bojo
Администратор
Администратор
csgo Мнения: 121
SteamId: brumb0

Мнениеот Bojo » пон мар 21, 2016 12:17 pm

1. Не, защото като умре някой е редно да даде инфо къде е умрял + инфо от death камерата. (мислим за работещ вариант, който ще е по - различен от стандарта)
2. Не, защото така ще си мятате флашки напред и ще си ръшвате спокойно, докато другият отбор е флашнат. (С времето това ще се развие като стратегия и няма да е никак приятно! От личен опит го казвам)
3. В момента обмисляме привилегиите, които можем да предложим и скоро ще излезем с решение и работещ вариант.

Потребителски аватар
3agopka
csgo Мнения: 3

Мнениеот 3agopka » чет мар 24, 2016 4:56 pm

1. Живите да не могат да чуват умрелите. Тъпо е да си последния жив и да не можеш да чуеш нищо, защото разбираш ли Гошо и Пешо си говорят, или пък някой ти дава акъл как да играеш, псуват се или пък пускат музика.
2. Направете така, че съотборници да не могат да се флашкат. Дори някой да ти метне флаш - да не те хваща а само противника да хваща.
3. Да се пусне ВИП система със спеациални привилегии като ВИП префикс пред ника, резервиран слот за влизане в пълен сървър. По-голяма "тежест" на гласа при вот за карта.
1- Съгласен
2 - Против , не може 20 флашки да излетят да флашнат другия отбор да ги избият а на тях да им няма нищо !Абсурдно е това
3 - Този ВИП префикс само децата ще му се радват ...Слота е нужен за админи освен ако няма направени поне 20 резервирани слота ...Вот за карта - не съм съгласен , не може ВИП-а да има по голяма тежест... Картата трябва да се избира от всички иначе само ВИП-ове ще останат в сървъра.
По скоро е по-добре като привилегии да се добавят - Клещи за КТ + малка каска .За Т е добре старт парите да са 1000 + Малка каска.

Потребителски аватар
KrAdEcA_Vn
csgo Мнения: 3

Мнениеот KrAdEcA_Vn » ср юни 29, 2016 5:35 am

Ще е хубаво поне да има инфо кой от съотборниците ти хвърля флаш или те е флашнал.
Това за VIP привилегиите е малко тъпо, но пак зависи какви точно са те. Виждал съм такъв сървър на CS Source, и там VIP-овете имат 3 гранати, команда !vipmedic която им възвръща dmg и това хич не е честно за останалите играчи. Ако екипа на сървъра няма финансова възможност да потдържат сървърите дългосрочно бих разбрал мотивите да се добави този мод. Иначе е нож с две остриета.
Поздрави!

Потребителски аватар
bledmasteer
csgo Мнения: 16
SteamId: STEAM_0:0:94077592

Мнениеот bledmasteer » пон юли 11, 2016 3:13 pm

Предлагам да бъде махнат de_dust2, има отделен сървър само за този мап, на негово място да бъде сложен de_nuke, фпс-са на мапа е оправен, така че не би трябвало да е проблем.

Потребителски аватар
hihihihi
csgo Мнения: 7

Мнениеот hihihihi » пон дек 19, 2016 10:02 pm

SoD-Stats: Да се сложи този var в сървърната конфигурация защото има хора, които влизат само за да спамят "rank" и да се пълни чата.
sm_stats_displaymode - [0/1/2] - Changes who sees chat output. (0: public rank display,1: private rank display, 2: chat rank display).

Потребителски аватар
invixic
csgo Мнения: 12
SteamId: pandaxic

Мнениеот invixic » нед яну 15, 2017 11:36 am

Имам три препоръки за това как можете да направите сървъра по-добър.

1. Живите да не могат да чуват умрелите. Тъпо е да си последния жив и да не можеш да чуеш нищо, защото разбираш ли Гошо и Пешо си говорят, или пък някой ти дава акъл как да играеш, псуват се или пък пускат музика.
2. Направете така, че съотборници да не могат да се флашкат. Дори някой да ти метне флаш - да не те хваща а само противника да хваща.
3. Да се пусне ВИП система със спеациални привилегии като ВИП префикс пред ника, резервиран слот за влизане в пълен сървър. По-голяма "тежест" на гласа при вот за карта.
1.Може да се направи, така че 30 секунди (или някакъв подобен период от време) да се чуваш след като умреш, за да дадеш нужното инфо и после да си "mute"-нат за живите.
2.В правилата на сървъра си пише, че при злоупотреба с флашки по преценка на админа, изпълняващото лице ще си понесе съответните последствия. Единственото, което можем ти или аз да направим е да помолим да не ни флашва даденият човек или ако е било неволно да му обясним как да флашва по-добре следващия път или поне да предупреждава.
3.Да има някакви малки привилегии за ВИП-а е добре, но не е редно 1 човек да решава какво да играят 32-ма.

Моите предложения са:
1.Сървърът (ако може) да се направи на 128 тик-а. Това би могло да привлече доста хора от по-високите ранкове.
2.Да се направи малко по-дълго времето, което имаш да реагираш преди да те премести Spectator. (Причината да го казвам това е : не веднъж, само да отида до тоалетна по малка нужда, ме мята и после трябва да пиша retry в конзолата и я виж някой ми е взел мястото и сървърът е пълен..)
3.Да се гласува в края на картата за следващата, а не 3 минути преди това...Много е неудобно докато играеш, изскочи вот-а и трябва да смениш на пистолет бързо и цъкнеш 2..да, сървърът отчита вот-а ти, но и смъртта ти от забавянето.

Това е всичко от мен. Като цяло сървърът много ми допада и повечето от хората в него са страшно приятни. Благодаря, че се грижите за сървъра и даже приемате препоръки :)
Steam: Zz'o

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 759
SteamId: STEAM_0:1:48823744
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » нед яну 15, 2017 12:14 pm

Моите предложения са:
1.Сървърът (ако може) да се направи на 128 тик-а. Това би могло да привлече доста хора от по-високите ранкове.
2.Да се направи малко по-дълго времето, което имаш да реагираш преди да те премести Spectator. (Причината да го казвам това е : не веднъж, само да отида до тоалетна по малка нужда, ме мята и после трябва да пиша retry в конзолата и я виж някой ми е взел мястото и сървърът е пълен..)
3.Да се гласува в края на картата за следващата, а не 3 минути преди това...Много е неудобно докато играеш, изскочи вот-а и трябва да смениш на пистолет бързо и цъкнеш 2..да, сървърът отчита вот-а ти, но и смъртта ти от забавянето.

Това е всичко от мен. Като цяло сървърът много ми допада и повечето от хората в него са страшно приятни. Благодаря, че се грижите за сървъра и даже приемате препоръки :)
1- 128 скоро ще има, изчаква се хоста да смени машините, което трябва да се случи във идните дни и всеки сървър ще е на 128 тика ще има и малка изненада за потребителите, които посещават сървъра.
2- Ако не се лъжа плъгина мести след 1 минута афк , което е сравнително балансирано защото ако се удължи то ще се случва следното - "Набивам лонг на д2 и сте 10 афк-та , точно за 40 секунди съм във вашата база и правя 10 фрее кила".
3- За гласуването е добра идея да се направи края на мапа, но нека да видим какво ще кажат Администраторите.
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
invixic
csgo Мнения: 12
SteamId: pandaxic

Мнениеот invixic » нед яну 15, 2017 1:10 pm

1- 128 скоро ще има, изчаква се хоста да смени машините, което трябва да се случи във идните дни и всеки сървър ще е на 128 тика ще има и малка изненада за потребителите, които посещават сървъра.
2- Ако не се лъжа плъгина мести след 1 минута афк , което е сравнително балансирано защото ако се удължи то ще се случва следното - "Набивам лонг на д2 и сте 10 афк-та , точно за 40 секунди съм във вашата база и правя 10 фрее кила".
3- За гласуването е добра идея да се направи края на мапа, но нека да видим какво ще кажат Администраторите.
Благодаря за бързия отговор!
Само за 2-рото ще коментирам, че много често за около 30 секунди ме е местило и затова реших да го спомена, благодаря за изяснението все пак. Може да е била грешна преценката ми.
Steam: Zz'o

Потребителски аватар
Drea<M>40BG ;]]
csgo Мнения: 2
SteamId: STEAM_0:0:191697292

Мнениеот Drea<M>40BG ;]] » нед фев 11, 2018 4:23 pm

Здравейте, предлагам да се добави командата "/knife", чрез която ще можем да изберем какъв нож искаме да имаме.
Така ще стане по-забавно, нека има тази команда, че да имаме някакъв различен нож.
Изображение

Върни се в “cs2.csgo.bg - Surf T1-2”