Оплакване от администратор

[url=steam://connect/cs2.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератори: sムd?Yes?mムybe???, Сървър Админ в cs2

Потребителски аватар
bg007
csgo Мнения: 27

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот bg007 » чет мар 17, 2016 9:16 pm

На 03-04-16 админ с име ARROW ме банва за wallhack за 1 месец. Надявам се че е било недоразумение и бана ми ще бъде премахнат.
Последна промяна от bg007 на ср авг 03, 2016 6:16 am, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ARROW
Tестов Админ
Tестов Админ
csgo Мнения: 119
SteamId: hard_bg

Мнениеот ARROW » чет мар 17, 2016 9:36 pm

Няма значение от колко време ти е акаунта, ако ще да е и от 20 години.

Достатъчно явен беше, така че банът остава!

Потребителски аватар
Bojo
Администратор
Администратор
csgo Мнения: 122
SteamId: brumb0

Мнениеот Bojo » пет мар 18, 2016 9:51 am

На 03-04-16 админ с име ARROW ме банва за wallhack за 1 месец. http://steamcommunity.com/id/nnjj/ това e линк към профилът ми-7 годишен акаунт с над 2 хиляди часа и ранк Глобал Елит. Надявам се че е било недоразумение и бана ми ще бъде премахнат.
Steam ID STEAM_1:0:21937061
Прегледах демото. Не мога да си обясня, къде администраторът е видял игра с Wallhack... Банът е премахнат!

@ARROW 2/10

Потребителски аватар
CzaR
csgo Мнения: 13

Мнениеот CzaR » пет апр 29, 2016 4:10 pm

1. ник на админ - sAd?Yes?maYbe???
2. линк към снимка - http://dox.bg/files/dw?a=b173e60a22
3. Оплакването ми от този админ е за това, че веднъж ме Mute без причина. Прекомерно използване на админските си права. За него могат да се оплачат поне още 5 човека. Заканваше се, че след като оправят бансистемата ще слага и банове :!: :!: :!: Моля главните админи да вземат под внимание оплакването ми ! Жалко, че нямам още снимки от чака на закините му. ;)

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 693
SteamId: STEAM_0:1:48823744
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » пет апр 29, 2016 5:04 pm

3. Оплакването ми от този админ е за това, че веднъж ме Mute без причина. Прекомерно използване на админските си права. За него могат да се оплачат поне още 5 човека. Заканваше се, че след като оправят бансистемата ще слага и банове :!: :!: :!: Моля главните админи да вземат под внимание оплакването ми ! Жалко, че нямам още снимки от чака на закините му. ;)
Така от цялото написано, и доказателствата където си дал къде се вижда, че си използвам правата прекомерно ? Точно обратното е май , че както се вижда те предупреждавам, а аз приципно избягвам този метод, а диретно ви слагам гагове като знаете много и говорите глупости. Всеки един гаг или бан който е сложен от мен тук си има снимки/демота, можеш спокойно да разгледаш банлиста и ще забележиш това. На мен ми е писнало от такива "Разбирачи, Всезнайковци, Шефчета" които все да мънкат, че няма админ , а като има все мънкат, че не си върши работата защото точно вие ядете гаговете и бановете. Сега ти пожелавам лек ден, и другия път със доказателства за това което твърдиш, а не измислени приказки.
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
CzaR

Мнениеот CzaR » пет апр 29, 2016 6:49 pm

И какво точно спамех ? Питах те защо гагна човека ? Можеше да отговориш като нормален човек. Нямам ли право да питам админа защо гагва даден играч ? И какви точно глупости написах ? Сега може и да нямам достатъчно доказателства, но другия път снимките ще са повече. Имаше заплахи от твоя страна, че ще слагаш банове само да оправят системата. С риск да се повторя точно за тези твой реплики снимки или демо нямам. :) Лек ден !:)

Потребителски аватар
Dash
csgo Мнения: 2
SteamId: STEAM_0:0:95475048

Мнениеот Dash » съб апр 30, 2016 12:29 pm

Вчера въпросният админ mute-na даден човек за 30 минути след като му написа просто "Sad slab si". Това малко ме поизнерви, защото всеки път щом този админ влезе в игра, гагва поне 5 човека и му написах, че е катил. Естествено ме гагна за 2 часа, след което рекънектнах и го попитах защо? Въпреки, че знаех отговора той реши да ми отговори по следният начин(и банче ще ти уредя сладурко) казах му да прави каквото иска.И така няколко часа по-късно бана е активен за седмица, ще си го изтърпя заслужен е :) Не мисля, че права се дават на хора като него за да избиват комплекси .. Админите трябва да могат да разсъждават трезво и да си вършат работата както трябва! Дразни ме малко фактът, че той и "ARROW" са единствените 2 админа с който, ако се пошегуваш ще си отнесеш някакво наказание. Моля по висшестоящ админ да разгледа случая и незаслужените гагове да спрат. ;) ;)

Потребителски аватар
Staro3agopka
csgo Мнения: 82
SteamId: primababy93
Контакти:

Мнениеот Staro3agopka » съб апр 30, 2016 1:12 pm

Не знам какво е станало, но от снимката не може да се прецени кой е виновен и кой не. Доказателството не е достатъчно. Моля ви давайте повече доказателства към оплакванията си. А що се отнася до админските права, ако някой админ не си спазва правата по предназначение, след събиране на нужните доказателства ще бъде наказан рано или късно :)

Потребителски аватар
CzaR

Мнениеот CzaR » съб апр 30, 2016 2:06 pm

Защо мнението ми е било смалено ? С риск за смап, ще го кажа пак ! Следващия път снимките ще са много повече от 1 ! И тогава ще искам действия от главните админи !!!

Потребителски аватар
ARROW
Tестов Админ
Tестов Админ
csgo Мнения: 119
SteamId: hard_bg

Мнениеот ARROW » съб апр 30, 2016 4:50 pm

Без достатъчно доказателства няма какво да направим по въпроса, а в случая липсват доказателства и няма как да накажем админът.

Dash, ако обичаш не ме намесвай във вашите кавги. Ако си на наше място и ще видиш какво е точно да си админ в такава голяма верига, а най-вече в масак сървър пълен с 31+ хора. Ти сега ме изкара, че ей така си ги гагвам за кеф. Както и да е, не съм слагал gag/mute без основателна причина, затова ще те помоля да не се изказваш неподготвен. :)

Върни се в “cs2.csgo.bg - Surf T1-2”