Оплакване от администратор

[url=steam://connect/cs2.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератори: sムd?Yes?mムybe???, Сървър Админ в cs2

Потребителски аватар
Staro3agopka
csgo Мнения: 82
SteamId: primababy93
Контакти:

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот Staro3agopka » съб апр 30, 2016 8:08 pm

Най лесно е да кажеш отстрани "Ти си админ накажи го!" Да ама, НЕ. Ние админите също имаме правила, които трябва да спазваме. Пък щом се отнася до доказателствата - колкото повече, толкова по - добре :)

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 759
SteamId: STEAM_0:1:48823744
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » нед май 01, 2016 2:36 pm

Вчера въпросният админ mute-na даден човек за 30 минути след като му написа просто "Sad slab si". Това малко ме поизнерви, защото всеки път щом този админ влезе в игра, гагва поне 5 човека и му написах, че е катил. Естествено ме гагна за 2 часа, след което рекънектнах и го попитах защо? Въпреки, че знаех отговора той реши да ми отговори по следният начин(и банче ще ти уредя сладурко) казах му да прави каквото иска.И така няколко часа по-късно бана е активен за седмица, ще си го изтърпя заслужен е :) Не мисля, че права се дават на хора като него за да избиват комплекси .. Админите трябва да могат да разсъждават трезво и да си вършат работата както трябва! Дразни ме малко фактът, че той и "ARROW" са единствените 2 админа с който, ако се пошегуваш ще си отнесеш някакво наказание. Моля по висшестоящ админ да разгледа случая и незаслужените гагове да спрат. ;) ;)
Мили мой, точно ти който и Бан изяде заради "Свалянето на правата ми" ( http://prntscr.com/ay9u5e , http://prntscr.com/ay9txz , http://prntscr.com/ay9to1 ), решаваш да се оплачеш :D . Момченца един съвет ще ви дам за напред , когато решавате да си избиете комплексите мислете малко къде и как, защо примерно Фоундера (като играч който доста често пуска лафчета) не е бил банват до сега със причина "Спам/Обиди", мислете малко преди да кажете някоя простотия, защото едно е да кажеш някой лаф, друго е да обидиш играч/админ това , че на вас не ви е харесало как някой играч играе (от случките във сървъра) не означава, че вие сте човека който ще започне да му дава тон как да играе (Същото се отнася и за Админите). Тук не е детска градина всеки да си прави каквото иска и пак го казвам, че когато няма Админ мънкате, че имало : Спам, Обиди и т.н. . Когато има Админ мънкате защо сте баннати . Хайде сега да не спамим повече, и да си играем спокойно.
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
Dash
csgo Мнения: 2
SteamId: STEAM_0:0:95475048

Мнениеот Dash » нед май 01, 2016 5:22 pm

Вчера въпросният админ mute-na даден човек за 30 минути след като му написа просто "Sad slab si". Това малко ме поизнерви, защото всеки път щом този админ влезе в игра, гагва поне 5 човека и му написах, че е катил. Естествено ме гагна за 2 часа, след което рекънектнах и го попитах защо? Въпреки, че знаех отговора той реши да ми отговори по следният начин(и банче ще ти уредя сладурко) казах му да прави каквото иска.И така няколко часа по-късно бана е активен за седмица, ще си го изтърпя заслужен е :) Не мисля, че права се дават на хора като него за да избиват комплекси .. Админите трябва да могат да разсъждават трезво и да си вършат работата както трябва! Дразни ме малко фактът, че той и "ARROW" са единствените 2 админа с който, ако се пошегуваш ще си отнесеш някакво наказание. Моля по висшестоящ админ да разгледа случая и незаслужените гагове да спрат. ;) ;)
Мили мой, точно ти който и Бан изяде заради "Свалянето на правата ми" ( http://prntscr.com/ay9u5e , http://prntscr.com/ay9txz , http://prntscr.com/ay9to1 ), решаваш да се оплачеш :D . Момченца един съвет ще ви дам за напред , когато решавате да си избиете комплексите мислете малко къде и как, защо примерно Фоундера (като играч който доста често пуска лафчета) не е бил банват до сега със причина "Спам/Обиди", мислете малко преди да кажете някоя простотия, защото едно е да кажеш някой лаф, друго е да обидиш играч/админ това , че на вас не ви е харесало как някой играч играе (от случките във сървъра) не означава, че вие сте човека който ще започне да му дава тон как да играе (Същото се отнася и за Админите). Тук не е детска градина всеки да си прави каквото иска и пак го казвам, че когато няма Админ мънкате, че имало : Спам, Обиди и т.н. . Когато има Админ мънкате защо сте баннати . Хайде сега да не спамим повече, и да си играем спокойно.
Не знам защо ми ги постваш тия снимки. Всичко което има на тези снимки съм го споменал по-горе.. Те показват единственo, че нещата които казах са истина :D Аз си се придържам към казаното и пак ще ти кажа, че си катил. Не защото имам нещо лично спрямо теб, а защото не се държиш правилно с играчите и гагваш без причина. И искрено се надявам, ако това продължи, правата ти да бъдат свалени! :x
Последна промяна от armin van buuren. на нед май 01, 2016 5:55 pm, променено общо 1 път.
Причина: Достатъчно заяждане от твоя страна! Получаваш форум предупреждение. Съветвам те да се успокоиш, защото другия път ще е повече от предупреждение.

Потребителски аватар
Sm1ley
csgo Мнения: 3
SteamId: 76561198203800436

Мнениеот Sm1ley » съб май 07, 2016 11:07 pm

1.brumbou
2. Sm1ley kickback.com
Няма Demo
Steam ID STEAM_1:0:121767354
Steam профил 76561198203800436
Наложен на 05-08-16 01:45
Продулжителност 2 mo
Изтича на 07-07-16 01:45
Причина Aimbot
Баннат от админ brumbou
Баннат в сървър csgo.bg - Massive | cs1.csgo.bg
Общо банове Няма предишни банове
Блокнат (17) Sm1ley kickback.com, Sm1ley kickback.com, Sm1ley kickback.com,
3.Ако може да качиш демо когато "хаквам".
Благодаря! :)

Потребителски аватар
armin van buuren.
Tестов Админ
Tестов Админ
csgo Мнения: 127
SteamId: hard_bg

Мнениеот armin van buuren. » съб май 07, 2016 11:15 pm

Банът ти е сложен от главния админ на сървъра. Щом ти го е сложил, значи има защо. Освен ако той не реши да ти го премахне, банът ще остане.

Потребителски аватар
imaginat1oN
csgo Мнения: 4
SteamId: imaginat1onx

Мнениеот imaginat1oN » съб май 07, 2016 11:20 pm

1. Златомир Иванов
2. http://prntscr.com/b1il9x
3. Въпросният админ почва да ме нарежда, но след като и аз започнах, за него нямаше санкций, но за мен имаше?
Ако администрацията ви е такава, то всеки играч трябва да бъде като мен, и всеки играч, който набие хедшот на админа трябва да е като по-горното оплакване, нали? Или нещо се бъркам...? Ако може да си оправите детската администрация, защото ако искате да постигнете нещо, то трябва да сте сериозни, а като гледам админите ви са кръгла 0-ла. :) Лека вечер.
Последна промяна от imaginat1oN на нед май 08, 2016 12:04 am, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Staro3agopka
csgo Мнения: 82
SteamId: primababy93
Контакти:

Мнениеот Staro3agopka » съб май 07, 2016 11:33 pm

Снимката не се отваря! Качи я от друг сайт!

Потребителски аватар
Bojo
Администратор
Администратор
csgo Мнения: 121
SteamId: brumb0

Мнениеот Bojo » съб май 07, 2016 11:40 pm

@imagination, какво само мрънкаш и спамиш на админитраторите ми? Мислиш ли, че ще се занимаваме с всеки, който реве за няква глупост?! DDoS атаки, филми... Къде си тръгнал бе, момче?! То да не е кифла с мармалад. Научете се, малко поне, да си криете хаковете, че сте много явни и тогава пак ми лафете. Не виждам смисъл от това оплакване като цяло... Помрънкай малко на @Reflex, може да махне бановете :D :D

Потребителски аватар
imaginat1oN
csgo Мнения: 4
SteamId: imaginat1onx

Мнениеот imaginat1oN » нед май 08, 2016 12:03 am

@brumbo , отиди да играеш в LEM-SUPRIME-GLOBAL ранк. Като ти набият хеда, ще ревеш хак-мак. Той го е вдигнал без никакви хакове, и в 50% от игрите е на 3то-4то място... Утре някой админ ще ти набие каска, и него ли ще баннеш? Стига с жалки работи момчета, това не е 1.6, тук да се хаква е доста по-сложно. Човек да влезе да се разтовари, вие да му развалите кефа... ;)
П.С Администраторите ти (новите) съкват доста. :)
Последна промяна от armin van buuren. на нед май 08, 2016 12:05 am, променено общо 1 път.
Причина: Достатъчно провокация от твоя страна! Решението е взето и бановете ви остават.

Потребителски аватар
Sm1ley
csgo Мнения: 3
SteamId: 76561198203800436

Мнениеот Sm1ley » нед май 08, 2016 11:06 am

@brumbо Демо нещо да дадеш?От 2-3 месеца разцъквам всеки ден в сървъра познавам повечето админи и сега за някаква случайна каска през смоук ме банват за 2 месеца така ли?Еми GL HF с сървъра щом така сте решили. :?

Върни се в “cs2.csgo.bg - Surf T1-2”