Оплакване от администратор

[url=steam://connect/cs2.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератори: sムd?Yes?mムybe???, Сървър Админ в cs2

Потребителски аватар
Bojo
Администратор
Администратор
csgo Мнения: 122
SteamId: brumb0

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот Bojo » пон май 09, 2016 6:51 am

1-во: Влезнах в сървъра специално заради теб, в следсвие на оплакване. Банът ти е заради 4,5 kill-a, но не съм сигурен дали е основателен. Затова банът е премахнат.. дано не съм сгрешил! Целта ми не е да трупам банове, а да държа сървъра чист. Е, стават и грешки, но повярвай ми - доста рядко. Виж тези с бановете при нас, 90% вече са с VAC. ;)

P.S. банът на imagination остава. Приятелю, бих искал да те помоля за в бъдеще да се държиш малко по - сдържано. Избягвай да обиждаш мен или някой от екипа. Още повече - избягвай да ни заплашваш с ddos, че си искрено смешен :) И да играл съм с "LEM-SUPREME-GLOBAL" аз бях supreme със стария отбор. Там е важен teamplay-a и някои други неща...

Потребителски аватар
Sm1ley
csgo Мнения: 3
SteamId: 76561198203800436

Мнениеот Sm1ley » пон май 09, 2016 10:28 am

Благодаря за бързата намеса.Хубаво е да внимавате за хакери,но бъдете по-търпеливи!А за Imagination накарах го само да попита защо имам бан,а той тапака даже е псул.Извинявам се за неговото държание и късмет за напред! :)

Потребителски аватар
wtffmagic
csgo Мнения: 3
SteamId: wtfmagic

Мнениеот wtffmagic » съб май 28, 2016 1:12 pm

1. Ник на въпросния администратор. acT
2. Линк към демото съдържащо нарушението на администратора, което трябва да запишете или снимка. http://prntscr.com/b9fyqn
3. Причината защо точно се оплаквате от даден администратор. Админа ме ban-на за хак но, аз не съм. Искам доказателство че съм хак и ако не съм, искам да бъде премахнат бана.
Последна промяна от Staro3agopka на съб май 28, 2016 2:21 pm, променено общо 1 път.
Причина: Бана ти е премахнат.

Потребителски аватар
Hustler
csgo Мнения: 2
SteamId: ineedmoneyzzzz

Мнениеот Hustler » вт юни 14, 2016 9:36 am

1.ARROW

2.niama

3.Prichinta e takava che az se oplakah ot igrach koito puskashe muzika i ne ia spirashe sled kato go pomolih.Pisah na vuprosnia ARROW da go mute no toine predprie nishto ,pri koeto se iadosah kazah niakolko loshi dumi za choveka s muzikata pri koeto ARROW blokira men , a posle me banna za 4 chasa.
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на вт юни 14, 2016 11:04 am, променено общо 2 пъти.
Причина: Правилата на форума си нарушил. Тук се пише на кирилица!

Потребителски аватар
ARROW
Tестов Админ
Tестов Админ
csgo Мнения: 118
SteamId: hard_bg

Мнениеот ARROW » ср юни 15, 2016 10:06 am

hiroshima, ти ли си бе сладур? Не си мисли, че като смениш ника и няма да те позная. Mute-a е заслужен, а на теб за нищо на света не бих ти го премахнал, защото си най-редовният нарушител в тази верига. Колкото и да се оплакваш от мен или който и да е админ, няма да постигнеш нищо. ;)

Потребителски аватар
vladiX life
csgo Мнения: 2
SteamId: 76561198216862641

Мнениеот vladiX life » вт юни 28, 2016 1:29 pm

Nick: impact http://steamcommunity.com/id/takotaimpactt/
Не разполагам със снимка или демо защото нямах представа, че ще бъда kick-нат!
Причина: Бях kick-нат два пъти от тази личност, а дори нямаше обяснение и причина защо бях kick-нат, а само вулгарно отношение от страна на админа, при условие че дори не съм го провокирал или нещо подобно. И останах без отговор на въпроса защо бях kick-нат.
Направете нещо!

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 691
SteamId: STEAM_0:1:48823744
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » вт юни 28, 2016 8:02 pm

Nick: impact http://steamcommunity.com/id/takotaimpactt/
Не разполагам със снимка или демо защото нямах представа, че ще бъда kick-нат!
Причина: Бях kick-нат два пъти от тази личност, а дори нямаше обяснение и причина защо бях kick-нат, а само вулгарно отношение от страна на админа, при условие че дори не съм го провокирал или нещо подобно. И останах без отговор на въпроса защо бях kick-нат.
Направете нещо!
И как според теб ние ще знаем какво се е случило, след като няма нито едно доказателство представено от твоя страна ??
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
hiroshima
csgo Мнения: 9
SteamId: STEAM_0:1:128387738

Мнениеот hiroshima » пет авг 26, 2016 7:10 pm

Маd Mike, що си толкова ушат и усмихнат същевременно.. както и да е.
Искам да се оплача от тоя педерас - фодера - гласът му е прекалено тънък и писклив, говорейки в сървъра ми причинява дискомфорт ... предполагам не съм само аз потърпевшият...
Бих желал да го начукам и на старозагорката, но мисля, че една жена, която е пансексуална би ми навредила до известна степен...
Както и да е, това не е толкова важна дилема... Да минем към главното събитие ... А то е... Как така решихте да ми изтриете кандидатурата за админ без да бъда уведомен??! :roll:
I say it how i wanna say it, right?

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 691
SteamId: STEAM_0:1:48823744
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » пет авг 26, 2016 7:14 pm

Обидите към членовете на екипа не се толерират, оплакванията трябва да са по образец , кандидатурата ти беше преместена защото не беше по образец и съдържаше обиди към членове от екипа. Както и това мнение също така съдържа обиди и за което ще получиш 2-рото си предупреждение. Мисля, че достатъчно ясно ти обясних .
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
hiroshima
csgo Мнения: 9
SteamId: STEAM_0:1:128387738

Мнениеот hiroshima » пет авг 26, 2016 7:15 pm

Кво си позволявате е мишки? Като ми смалите формата си мислите, че ще прекриете истината ли? Аре дърпайте ве.
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на пет авг 26, 2016 7:16 pm, променено общо 1 път.
Причина: Мисля, че не е нужно да коментирам защо ти смалявам мнението.
I say it how i wanna say it, right?

Върни се в “cs2.csgo.bg - Surf T1-2”