Оплакване от администратор

[url=steam://connect/cs2.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератор: Surf Админи

Потребителски аватар
azis_prezidenta
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 2

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот azis_prezidenta » 30 авг 2016, 02:11

1) impactt
2) http://imgur.com/ucSRZnf http://imgur.com/wHWqNEw http://imgur.com/o6K5vFT http://imgur.com/eM4DGUD
3) "Qponeca" ме обиждаше и @impactt не направи нищо по въпроса, дори да го предупреди, просто най-нагло продължи да си играя сякаш нищо не се е случило.

Потребителски аватар
hiroshima
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 9

Мнениеот hiroshima » 31 авг 2016, 21:20

аре е админчета, що не сте активни? паляци, в сървъра вилнеят хакери, вие си бъркате в гъзовете... ся щ ми кажете: МИ НАПРАЙ ДЕМО И ГО КАЧИ У ФОРУМА. ЗА ТВА ЛИ МИ СТАВАТЕ АДМИНЧЕТА Е БАЛЪЦИ ЗАСПАЛИ ОЛИГОФРЕНИ ФРЕЗОВАНИ ФИЗИОНОМИИ?! Отделете си от така важното време и си довлечете админските гъзове в пропадняшкия ви сървър, утайки, 1 път седмично влизат в сървъра и за кво?!! А?? Влизате и слагате някви ненужни гагове олигофрени.Ние разцъкваме и си лафим и влиза някъв олигофрен и ме гагва? ей педераси я се стгнете малко, олигофрени и започнете да си изпълнявате задълженията, щом сте станали админи, ЩЕ СТЕ РЕДОВНИ! меки китки такива аре дърпайте, утайки. И да не забравя да ви напомня да преустановите кандидатурата ми за админ, олигофени
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 31 авг 2016, 23:01, променено общо 1 път.
Причина: Спам. Обиди. Неправилно оформен коментар.
I say it how i wanna say it, right?

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1611
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 31 авг 2016, 23:03

Това ще бъде последно мнение което ти смалявам за обиди към екипа. Когато имаш оплакване да е по образеца, когато искаш да си избиеш комплексите отиваш да спортуваш или каквото би ти помогнало. Обидите към екипа не се толерират както и заплахите! За да избегнеш бан от форума , така като имаш 2 предупреждения , помисли си добре как ще продължиш да пишеш.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
Athero
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 23

Мнениеот Athero » 02 сеп 2016, 03:00

Няма грижи, той Sad/yes/maybe Сам ги нарежда на мястотот им в д2-то така, че не можеш да очакваш да им пуска много :)
Последна промяна от Athero на 04 сеп 2016, 15:53, променено общо 1 път.
f0rest
Impossible is a word to be found only in the dictionary of fools.
-Napoleon Bonaparte

Потребителски аватар
aftermath
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 7

Мнениеот aftermath » 02 сеп 2016, 18:32

Здравейте имам един много специфичен въпрос. Кога ще си оправите ебания сервер и глупавите админи? Имам оплакване кам f0deR.Жалките тролове който играят в сервера искам да попитам кога ще бъдат наказани , а не избирателно ей тай като му скимне на някой да си гагва да си банва и общо взето да тва ми е въпроса, няма да се очудя ако темата ми бъде изтрита като предния път, ама едва ли ще оправи проблема.
Последна промяна от Staro3agopka на 02 сеп 2016, 21:53, променено общо 1 път.
Причина: Първо пусни оплакване, като хората! Второ не знам кои са "троловете" и защо са такива! Трето без обиди, ако обичаш!

Потребителски аватар
hiroshima
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 9

Мнениеот hiroshima » 02 сеп 2016, 18:39

fodera е педерасче, потвърждавам, на всичкото отгоре му е нежен гласа, сигурно заради тия азотни бустери дето пие, тапака не знае, че са пълни с кортикостероиди, влиза и пищи като малко момиченце,
who are is
this is garjoka
sq shti spira toka
поздравче - https://www.youtube.com/watch?v=_J5XJJBexrM
Последна промяна от Staro3agopka на 02 сеп 2016, 21:55, променено общо 1 път.
Причина: Отново нарушаваш правилата! Намери си друга работа освен само да спамиш и обиждаш!
I say it how i wanna say it, right?

Потребителски аватар
aftermath
Потребител
Потребител

Мнениеот aftermath » 14 сеп 2016, 14:53

ето че пак се налага да пишем темички , да си измисляме за кво да гагваме ,че и банчета , не знам колко теми тряя пусна да му махнете правата на тва шибано недоразвито копеленце фодер
Прикачени файлове
aaa.jpg
aaa.jpg (161.38 KиБ) Видяна 1601 пъти

Потребителски аватар
aftermath
Потребител
Потребител

Мнениеот aftermath » 14 сеп 2016, 14:56

Играч Aftermath
Няма Demo
Steam ID STEAM_1:0:156260176
Steam профил 76561198272786080
Наложен на 09-14-16 14:47
Продулжителност 4 hr
Изтича на 09-14-16 18:47
Причина Team Flashing
Баннат от админ f0deR.
Баннат в сървър csgo.bg - Massive | cs2.csgo.bg
Общо банове 4 (search)
Блокнат (14) Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath
MOD LT 09-14-16 14:02

4 часа бан за "team flashing" hahahah , аре опрайте си бозавите админи малко , че съм хвърлил флаш в базата да си купя друга граната

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1611
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 19 сеп 2016, 11:17

Играч Aftermath
Няма Demo
Steam ID STEAM_1:0:156260176
Steam профил 76561198272786080
Наложен на 09-14-16 14:47
Продулжителност 4 hr
Изтича на 09-14-16 18:47
Причина Team Flashing
Баннат от админ f0deR.
Баннат в сървър csgo.bg - Massive | cs2.csgo.bg
Общо банове 4 (search)
Блокнат (14) Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath, Aftermath
MOD LT 09-14-16 14:02

4 часа бан за "team flashing" hahahah , аре опрайте си бозавите админи малко , че съм хвърлил флаш в базата да си купя друга граната
Банът е за 4 часа, което означава, че вече не е сред активните банове, но имаш гаг за 1 седмица , нека изчакаме Админа поставил бана да изкаже мнение или Администратор.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
AdolfHitler
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 25

Мнениеот AdolfHitler » 20 сеп 2016, 21:48

1) Не знам кой е уж бил фолдера
2) влизам си в сървъра и бам 1 седмица чат бан на картата инферно ,намествах си бутона за говорене,нещо да не съм попречил на играта не разбрах просто без предупреждения без нещо бам 1 седмица

1) Фолдера
2) на карта мираж имаше хакер казах му че е курва като майка си и получих без предупреждения или нещо от сорта недей така или добре ще го видя дали е хакер бам 1 седмица чат бан. Ако така смяташ ,че ще превъзпиташ някой по този начин,все едно да дойда и да ти туря пистолета си в темето ти и да натисна спусака и ще променя мисленето на хората като теб. Така не бива и не става . :)

Върни се в “cs2.csgo.bg - Surf T1-2”