Оплакване от сложен бан

[url=steam://connect/cs1.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератори: Armstrong92, Dust2 Админи

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1378
Контакти:

Re: Оплакване от сложен бан

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 02 мар 2019, 00:37

Здравейте!
Искам да се оплача от наложен бан от админ "Boosty"
Ако има демо, което може да се провери, бих искал да го разгледате, защото смятам, че съм играл честно!
1) Никът със който сте баннат : +w
2) Вашето SteamId (+снимка) : https://steamcommunity.com/id/71292300123812399/
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Играех си съвсем нормално и изведнъж бях изритан с причина : You have been banned.
Банът ти е поставен на 14.01.2019, а се оплакваш след повече от месец. Когато някой е баннат от сървърите ни се прелага той да се оплаче до 1 седмица максимум 2. Оплакване от банове , които са били преди повече от 1 месец не се вземат под внимание , защото Админите са длъжни да пазят своето демо максимум 3 седмици до месец!
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
vgeorgiev
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 2

Мнениеот vgeorgiev » 14 мар 2019, 11:03

1) Никът със който сте баннат : vel4ooo
2) Вашето SteamId (+снимка) : https://steamcommunity.com/id/BatVelko/ предполагам , че линк към профила е достатъчно.
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Влизам във банлиста, пишеше бан за една седмица и причина мултихак, след това днес отново проверявам банлиста за развитие и пише 3 месеца отново със същата причина. За какви глупости налагат забрани не е ясно? От кога Negev е забранено оръжие и когато се дупчи с него през вратата трябва да си хакер?

Потребителски аватар
Spark
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 29

Мнениеот Spark » 14 мар 2019, 13:44

Как имате наглостта да разваляте кефа на хората и после да се оплаквате ума ми не го побира.

https://streamable.com/fezhc

За пореден път - имаш движения и гранати/флашове на човек, който за пръв път играе, мерника в земята, peek-ваш навсякъде скачайки, но gamesense-a и стрелянето са на ниво минимум 10-ти левел faceit. Рядко пропускаш изтрел с awp-то, гранати хвърляш само където има хора и редовно правиш 30+ фрага с по 5-6 умирания макс.

Клипа, който имам е кратък, но те гледам от 3 дена и не ми трябваше повече. В един момент скачаш и prefire-ваш човека на шорт с mac10, даже той секунда по-късно се мести най-вдясно и кляка и ти пак се опитваш да го стрелнеш на новата му позиция, нищо че няма начин да знаеш, че е там. В следващия момент влизаш на Б и чуваш как някой scope-ва зад теб, а не се обръщаш. Къде отиде тоя страшен gamesense? :D За prefire-a на мид няма да говоря, той е явен.

На който не му е достатъчно това демо, да си изтегли ГОТВ-то от предната игра където въпросния играч убива 5 или 7 човека с AWP, не помня с точност, докато е на 5 кръв и показва точно където идват хора всеки път. Всички професионални AWP играчи биха завидели на тези умения. :)

Потребителски аватар
vgeorgiev
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 2

Мнениеот vgeorgiev » 14 мар 2019, 14:27

Как имате наглостта да разваляте кефа на хората и после да се оплаквате ума ми не го побира.

https://streamable.com/fezhc

За пореден път - имаш движения и гранати/флашове на човек, който за пръв път играе, мерника в земята, peek-ваш навсякъде скачайки, но gamesense-a и стрелянето са на ниво минимум 10-ти левел faceit. Рядко пропускаш изтрел с awp-то, гранати хвърляш само където има хора и редовно правиш 30+ фрага с по 5-6 умирания макс.

Клипа, който имам е кратък, но те гледам от 3 дена и не ми трябваше повече. В един момент скачаш и prefire-ваш човека на шорт с mac10, даже той секунда по-късно се мести най-вдясно и кляка и ти пак се опитваш да го стрелнеш на новата му позиция, нищо че няма начин да знаеш, че е там. В следващия момент влизаш на Б и чуваш как някой scope-ва зад теб, а не се обръщаш. Къде отиде тоя страшен gamesense? :D За prefire-a на мид няма да говоря, той е явен.

На който не му е достатъчно това демо, да си изтегли ГОТВ-то от предната игра където въпросния играч убива 5 или 7 човека с AWP, не помня с точност, докато е на 5 кръв и показва точно където идват хора всеки път. Всички професионални AWP играчи биха завидели на тези умения. :)
Спарк, това е масак....Където и да prefire-неш все ще има човек. Сървъра е пълен почти цял ден. Прощавай ама това видео не доказва нищо. Ти ли ми наложи забраната? Това е изцяло заяждане от твоя страна, ако си го направил. Гранати и флашове на човек, който играе за първи път?Хммм?! И това как го измисли? Караш хората да ти се смеят БУКВАЛНО!

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 14 мар 2019, 15:17

На предоставените доказателства от Админа наличие на хак няма. Банът е премахнат!
Searching for brain....

Потребителски аватар
toni sosa
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 1

Мнениеот toni sosa » 14 мар 2019, 22:48

1 Рунд започва и аз отивам на б с нашите. Моят отбор чистят Б. Аз отивам към ЦТ и убивам 3ма после на шорт 2ма и след 1 рунд получавам бан за Multihack 3 месеца без демо от премахнат админ :) Име:toni sosa SteamID:STEAM_1:0:449714978 Надявам се да бъда unbannat :)

03-14-19 00:12 toni sosa Премахнат админ 3 mo
ИНФОРМАЦИЯ ЗА БАНА
Играч toni sosa
Няма Demo
Премахни бана през VIP портала
Steam ID STEAM_1:0:449714978
Steam профил 76561198859695684
Наложен на 03-14-19 00:12
Продължителност 3 mo
Изтича на 06-12-19 00:12
Причина Multi-Hack
Баннат от админ Премахнат админ
Баннат в сървър csgo.bg - Dust2 [Old & New] HLStatsX 128 ticks |...
Общо банове Няма предишни банове
Блокнат (1) toni sosa
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 14 мар 2019, 23:08, променено общо 1 път.
Причина: Пусни си оплакване по образец.

Потребителски аватар
PR1C3BG
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 15

Мнениеот PR1C3BG » 02 апр 2019, 14:14

1) Никът със който сте баннат : ✯ PR1C3 ✯
2) Вашето SteamId (+снимка) : STEAM_0:1:160380909
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Искам да се оплача от едно дете, което не знае по каква причина е "админ" във сървъра вчера се псувахме в сървъра и този господин на име MagicSlieN седеше и бездействаше и гледаше как всички се псувахме, и накрая реши мен да ме мютне и да ме банне, така днес го псувах през други хора и този малък господин реши да ми увеличи банът за 1 месец до колкото аз знам от Сад, мога да псувам хората във steam колкото си искам и това а този малък да не казвам какъв ми увеличава банът за 1 месец. Прегледайте GOTV и го вижте как седи и бездейства и не прави нищо а само мен ме банна дори не знам и за какво ме банна.. дори имам снимка как малкия обижда играчите.. :) http://prikachi.com/images.php?images/61/9534061G.jpg

Потребителски аватар
MagicSlieN^
Dust2 Админ
Dust2 Админ
csgo Мнения: 60
MagicSlieN_’s avatar
Loading…

Мнениеот MagicSlieN^ » 02 апр 2019, 14:26

Всички те знаят какъв си хубавец,когато влезнах във сървъра вие със 4akala си наливахте яко,разбира се от теб видях обидите първи когато влезнах,silenc-нах те за 30 минути след което ти най-нагло излезна и влезна наново и пак започна да пишеш по мой и по друг адрес.Последва бан от 1 ден и след него това:
http://prntscr.com/n6268s
http://prntscr.com/n6d07i
:D Мисля ,че ти е малко тази 1 седмица за всичките ти изцепки за последния месец отправени към мен и десетки още във сървъра.Да не коментирам ,че над 20 човека (от които 5 админи) могат да потвърдят какъв му*льо си. Лек ден.

Виж си само чат логовете......http://prntscr.com/n6d2fk........хранилка , след като ме види се прави на ударен и прехвърля вината върху другия изцяло...просто не ми се коментира колко си жалак :shock: На всичкото отгоре и ме провокираш от месец насам.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 03 апр 2019, 01:10

Банът е заслужен и променен на perma!
Searching for brain....

Потребителски аватар
PR1C3BG
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 15

Мнениеот PR1C3BG » 03 апр 2019, 01:11

lol lol lol
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 03 апр 2019, 01:15, променено общо 2 пъти.
Причина: +1 Ненужен коментар/СПАМ.

Върни се в “cs1.csgo.bg - Dust2 Only”