Оплакване от сложен бан

[url=steam://connect/cs1.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератори: sムd?Yes?mムybe???, Dust2 Админи

Потребителски аватар
acernox23
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 6

Re: Оплакване от сложен бан

Мнениеот acernox23 » ср апр 03, 2019 9:04 pm

1) Никът със който сте баннат : acrnx
2) Вашето SteamId (+снимка) : https://steamcommunity.com/id/acernox/
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Бях мютнат от админ Almost, след което баннат (в рамките на 1 мин)
Да, напсувах някакъв играч, но смятам, че БАН е пресилено, след като са ми наложили мют?
-almost-че, знам, че жените имате такива периоди в месеца, но не е нужно да ги пренасяте в играта, изобразени чрез дигитални права във виртуален counter-strike server.
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на ср апр 03, 2019 9:54 pm, променено общо 1 път.
Причина: Подобни коментари си ги спестявай.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1209
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » чет апр 04, 2019 12:36 am

1) Никът със който сте баннат : acrnx
2) Вашето SteamId (+снимка) : https://steamcommunity.com/id/acernox/
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Бях мютнат от админ Almost, след което баннат (в рамките на 1 мин)
Да, напсувах някакъв играч, но смятам, че БАН е пресилено, след като са ми наложили мют?
-almost-че, знам, че жените имате такива периоди в месеца, но не е нужно да ги пренасяте в играта, изобразени чрез дигитални права във виртуален counter-strike server.
http://prntscr.com/n74xfj
Банъ е заслужен!
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
Spark
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 29

Мнениеот Spark » чет апр 11, 2019 8:15 pm

1) Никът със който сте баннат : LkS
2) Вашето SteamId (+снимка) : https://steamcommunity.com/id/lastkingshit/
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Предполагам, че алмоста пак се е взел насериозно с админският таг и понеже не ме харесва си позволява своеволия. Silence-на ме, че напсувах хакер докато той беше stealth и стоеше като статист без да банва(както винаги) и след като ми изтече silence-a му казах, че ако продължава със заяждането конкретно към мен ще има последствия на място, където админските му права няма да са от значение. Последва бан с незнайна за мен причина и при следващото ми влизане в сървъра бях гагнат за 10 часа след думите: "Алмосте няма да стане така".

П.С.: Твърдението, че е лично заяждане произлиза от там, че админа не гагва/мютва никой друг който псува, само и единствено мен. Бил съм silence-ван за дума като "ламер", което е меко казано абсурдно. Не смятам, че личните отношения трябва да се намесват в изпълняването на задължения като админ, не е професионално. Ако ще се мислим за сериозни админи, нека е спрямо всеки, нали така? :)

Всичко от горенаписаното е вярно и може да се провери в GOTV демото, което свършва между 20:05-20:10 българско време и e на стария dust2.

Потребителски аватар
Almost
Dust2 Админ
Dust2 Админ
csgo Мнения: 33

Мнениеот Almost » чет апр 11, 2019 9:37 pm

Като има хакер може да пишеш в админския чат (което знаеш как става както се разбра по-късно), а не да псуваш нали ? Все пак си бил админ и знаеш наказанието за псуване. При наложено наказание silence ти продължи да ме заплашваш в админския чат. После се сети да напишеш retry и започна да ми говориш какво си щял да ме направиш като се прибереш в България (нещо, което съвсем не ме интересува), което доведе и до бана. Няма нищо лично. Светът не се върти около Естебан, но не всеки мисли така явно. Има си Gotv ще се види всичко.

Потребителски аватар
Spark
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 29

Мнениеот Spark » чет апр 11, 2019 9:43 pm

Мисля, че на всеки се е случвало да си изтърве нервите, не се прави на светец. И да, ще се види на GOTV-то как ме кикваш след като бях afk за около 15 секунди в началото на рунда, не съм писал retry за да ми се махне silence-a. Как нагло лъжеш, не знам как след толкова изцепки все още имаш права :D

Обяснявай ми, че няма нищо лично при положение, че 5 човека се храниха след като ме silence-на и не им направи дори забележка, а аз изядох гаг моментално :)

Потребителски аватар
zolfeca
Developer
Developer
csgo Мнения: 98
death’s avatar
Loading…

Мнениеот zolfeca » чет апр 11, 2019 9:49 pm

Айде спама да приключи до тук, тъй като никъде не виждам доказателства. Изчакайте отговор от администратор.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » пет апр 12, 2019 12:04 am

Забележката е и към двамата!
Алмост да наказва всеки, който обижда а не само подбрани!
Спарк мисля , че знаеш как се процедира към играчи , които обиждат именно точно така както колегата е постъпил първо с гаг след това както си продължил с бан.
Searching for brain....

Потребителски аватар
zEkWEr
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 2

Мнениеот zEkWEr » ср апр 17, 2019 9:29 am

1) Никът със който сте баннат : zEkW[Er]
2) Вашето SteamId (+снимка) : steam3ID: [U:1:486179369] steamID32: STEAM_0:1:243089684 steamID64:https://steamcommunity.com/profiles/76561198446445097
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Няма ме във форума не бях играл 3 дни в сървъра и когато пробвах да вляза ми даде че съм баннат пробвах и с втория ми акаунт (https://steamcommunity.com/id/Vacphoon) и също съм баннат ? Не знам какво е ставало но през тези 3 дни не съм пускал компютъра.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » ср апр 17, 2019 10:35 pm

Банове с твоето ИД няма , провери да си интернет доставчика доста често се случва играчи , които имат непостоянна интернет връзка да не ги допуска сървъра с причината , че е опит за flood.
Searching for brain....

Потребителски аватар
zEkWEr
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 2

Мнениеот zEkWEr » пет апр 19, 2019 9:24 am

Банове с твоето ИД няма , провери да си интернет доставчика доста често се случва играчи , които имат непостоянна интернет връзка да не ги допуска сървъра с причината , че е опит за flood.

Нищо немога да направя вие по ip банвате ли ? ако трябва Ip ще дам

Върни се в “cs1.csgo.bg - Dust2 Only”