Оплаквания\Препоръки\Настройки\Предложения

[url=steam://connect/cs1.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератори: Sir Michael Caine, Сървър Админ в cs1

Потребителски аватар
Mangaia
csgo Мнения: 4
SteamId: STEAM_0:1:91304303

Re: Оплаквания\Препоръки\Настройки\Предложения

Мнениеот Mangaia » чет май 19, 2016 10:15 pm

Току що влезнах в сървъра и видях това. http://imgur.com/Ytx6j6j Явно е бъг.
Кое трябва да гледам на снимката? Ако говориш за резултата, не е бъг. Направено е да се запазва score-a.
Да, но е кофти да влезнеш и да се видиш 2ри рунд с 50 кила...

Потребителски аватар
George de LION!
csgo Мнения: 32
SteamId: STEAM_0:0:19166192

Мнениеот George de LION! » пон юни 20, 2016 12:35 pm

Предложения за плъгини !
1-вото предложение за плъгин е този за автоматичен рекорд, не видях коментар за такъв да е писан, но според мен, когато администратор влезне в сървъра и има хакер, който е с Aim or wall, и има съмнение докато излезе да го види 2 или 3 рунда хората от сървъра страдат, а някои от тях даже и излизат от нервност. Ако се сложи такъв плъгин мисля, че когато админ накаже някой - човека ако мисли, че е невинен - ще иска да качи демото си в сайта, и ако наистина е невинен да му се отмени наказанието.
2-рото предложение за плъгин е свързано с първото, ако не може да се сложи демо рекордер, то тогава нека да се скрие тага на админите, които влизат в сървъра и да не го изписва ако има такъв вариант, защото пак е пречка когато има хакер или нарушаващ правилата човек, когато види админ да влиза, спира и започва нормална игра. Вече имаше такъв случай с wall хакер, които все още си влиза - поради причината, че изписва когато админ влезне и му показва таг пред името. Благодаря предварително!

Предложение за раздел във форума !
Искам да дам предложение, защо не се направи примерно нещо като тема за предложения/настройки/препоръки и оплаквания под формата на образец.
Пример :
Предложение за плъгин ! - (какъв е плъгина)
За кой сървър се отнася плъгина? - (за д2, масив, зомби)
С какво този плъгин ще помогне? - (тук се описва с какво ще помогне или по какъв начин)
Линк към плъгина ! - (евентуално ако имате плъгина или знаете къде го има, за да може по лесно да се ориентират главните)

По същия начин да стане и за другите 3, като вие ги направите или ако искате мога аз да ги направя, според мен ще стане много по лесно и разбираемо за хората, които искат да помогнат в развитието на сървърите. Благодаря предварително !
Когато седна в заведение отворя менюто и започна да си поръчвам това което искам без да се притеснявам и гледам цените тогава ще знам че съм постигнал нещо и живея...
"Георги Георгиев"

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 759
SteamId: STEAM_0:1:48823744
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » пон юни 20, 2016 2:18 pm

Предложения за плъгини !
1-вото предложение за плъгин е този за автоматичен рекорд, не видях коментар за такъв да е писан, но според мен, когато администратор влезне в сървъра и има хакер, който е с Aim or wall, и има съмнение докато излезе да го види 2 или 3 рунда хората от сървъра страдат, а някои от тях даже и излизат от нервност. Ако се сложи такъв плъгин мисля, че когато админ накаже някой - човека ако мисли, че е невинен - ще иска да качи демото си в сайта, и ако наистина е невинен да му се отмени наказанието.
Доста често съм търсил плъгин, но за ЦСГО няма такъв, пример е даден и тук : https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=209542 . Може да се добави, но трябва да е скрипт, а това не значи, че той ще е одобрен от Steam което означава, че трябва да се рискува, а бановете за непозволени плъгини от Steam са за по 20-30 години.
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
KrAdEcA_Vn
csgo Мнения: 3

Мнениеот KrAdEcA_Vn » ср юни 29, 2016 5:10 am

Здравейте!
Имам предложение за два плъгина в сървърите Dust2 i Massive.
Първото редложение е за добавяне на bet( t, ct) all, half, third or a number. Това е за залагане на кой отбор ще победи в края на рунда.
Второто предложение е за !killstatsoptions иши !damage команда. В момента исписва нанесени щети и колко точни попадения си направил, но не и с какво и къде си уцелил играча. Това е доста полезно особено за начинаещите играчи на CS:GO. По този начин по лесно можеш да се ориентираш като задържаш копчето за стрелба например, къде точно отиват патроните и колко да свалиш мерника на дадено оръжие( да прецениш отката).
Надявам се да съм успял да обясня простичко и разбираемо за какво иде реч.
Не съм сигурен дали тези плъгини са съвместими с CS:GO, защото не влизам в други сървъри.
Благодаря предварително.
Поздрави!

Потребителски аватар
flextime
csgo Мнения: 1
SteamId: 1:1:110045788

Мнениеот flextime » нед юли 03, 2016 12:40 pm

добър ден,искам да попитам има ли някаква причина за да няма ранг и топ 15,сетих се за това,защото много дълго време съм играл цс 1.6,а там 90% от сървърите имаха ранг и топ 15.Ако няма причина и просто не сте се досетили,моята идея е да се сложи. :)

Потребителски аватар
bg007
csgo Мнения: 27

Мнениеот bg007 » съб юли 16, 2016 8:26 pm

Предлагам за админ на dust2 сървъра Джаро-върши си работата като админ на единия ви сървър и често влиза в сървърите,освен това откликва на съобщения в steam за нередности на секундата и си върши работата перфектно. http://steamcommunity.com/profiles/76561198151852052/
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на съб юли 16, 2016 9:41 pm, променено общо 1 път.
Причина: Погледни заглавието на темата, и когато ти харесва как някой админ си върши работата, можеш да му благодариш като използваш бутона " Лично Съобщение"

Потребителски аватар
bg007
csgo Мнения: 27

Мнениеот bg007 » нед юли 17, 2016 1:20 pm

Заглавието на темата съдържа предложения-не виждам къде съм сбъркал.Не виждам и причина да ме цензурираш за нещо положително към админ?
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на нед юли 17, 2016 2:14 pm, променено общо 1 път.
Причина: Препоръки/Оплаквания и т.н. за СЪРВЪРИТЕ !

Потребителски аватар
Chris
csgo Мнения: 3
SteamId: legendcris
Контакти:

Мнениеот Chris » пет юли 22, 2016 9:01 pm

var-a в сървъра не пада под 2 от днес.. не знам какъв е проблема. Вчера вечерта всичко беше окей.
http://i.imgur.com/JyH42H7.jpg
Intel Core i7-6700 3.4GHz , ASUS H170 PRO GAMING, Gigabyte GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8 GB , 16 GB Kingston xyperX , 250 GB Samsung SSD, 1 TB WD Blue HDD, XFX TS 750W GOLD P1, LC-POWER PRO-917B

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 759
SteamId: STEAM_0:1:48823744
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » пет юли 22, 2016 10:39 pm

Gameservers нищо не можем да направим , когато се напълни сървъра става така ...
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
Bojo
Администратор
Администратор
csgo Мнения: 121
SteamId: brumb0

Мнениеот Bojo » нед юли 24, 2016 9:06 pm

Забелязали сме проблема и търсим дълготрайно решение.

Върни се в “cs1.csgo.bg - Dust2 Only”