Оплакване от администратор

[url=steam://connect/cs1.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератори: Sir Michael Caine, Сървър Админ в cs1

Потребителски аватар
Reflex
Администратор
Администратор
csgo Мнения: 88
SteamId: reflex_93
Контакти:

Оплакване от администратор

Мнениеот Reflex » вт яну 05, 2016 4:42 pm

Оплакванията ви трябва да съдържат следното:

1. Ник на въпросния администратор.
2. Линк към демото съдържащо нарушението на администратора, което трябва да запишете или снимка.
3. Причината защо точно се оплаквате от даден администратор.

P.S. Оплаквания от Администратори без представени доказателства няма да бъдат взимани под внимание!

Потребителски аватар
Hustler
csgo Мнения: 2
SteamId: ineedmoneyzzzz

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот Hustler » вт юни 14, 2016 3:28 pm

1. ARROW
2.Няма
3.Причината е такава, че аз се оплаках от играч, който пускаше музика и не я спираше след като го помолих. Писах на въпросния ARROW да го мутне, но тои не предприе нищо, при което се ядосах, казах няколко лоши думи за човека с музиката, при което ARROW ме блокира, а после ме бан за 4 часа.

Потребителски аватар
Staro3agopka
csgo Мнения: 82
SteamId: primababy93
Контакти:

Мнениеот Staro3agopka » вт юни 14, 2016 4:30 pm

1. ARROW
2.Няма
3.Причината е такава, че аз се оплаках от играч, който пускаше музика и не я спираше след като го помолих. Писах на въпросния ARROW да го мутне, но тои не предприе нищо, при което се ядосах, казах няколко лоши думи за човека с музиката, при което ARROW ме блокира, а после ме бан за 4 часа.

Когато стане такова нещо трябва да имаш някакво доказателство за това, че наказанието ти не е било правилно.

Потребителски аватар
armin van buuren.
Tестов Админ
Tестов Админ
csgo Мнения: 127
SteamId: hard_bg

Мнениеот armin van buuren. » ср юни 15, 2016 9:54 am

1. ARROW
2.Няма
Играча не ти беше сторил нищо и ти започна да се заяждаш първи, след което те mute-нах и започна да ме обиждаш. Другият път банът ти ще е по-дълъг, така че радвай, че е бил само 4 часов. Подобно отношение няма да толерирам, нито към мен, нито към когото и да е било. Не стига, че сам си си виновен, ами имаш и наглостта да се оплакваш.

И въобще не ме интересува дали си се ядосал, знаеш какво става, ако някой обижда след mute, но въпреки това го направи и си получи заслуженото наказание. Да си знаеш за нататък да не се правиш на много хитър. Играча който пускаше музика го mute-нах, а твоят mute беше поради заяждане с друг играч, който ти започна да го обиждаш без да ти е казал нищо и затова те mute-нах и след това баннах, понеже си позволяваше много.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 757
SteamId: STEAM_0:1:48823744
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » пет юни 17, 2016 8:40 pm

След като влезнах и ви слушах глупостите, какво казах "Най - учтиво ви моля да намалите спама по мика", след което започна пак да ми обясняваш как само на мен пречело, повторих го още веднъж. Получих отговор "Варви си Терорист тогава", казах ти да не ми казваш какво да правя нали така , а какво отговори "Ще правя каквото си искам".
Като вземем впредвид , че още вчера те гагнах за заяждане със играч то бана ти е доста малък след случката от днес. Не мисля да ви спестявам повече гагове и банове вие го взехте този сървър за майтап май? Не стига, че ревете като няма админи, че е безпорядък , ама и сега като ядете банове защото се мислите за големите разбирачи пак ревете. Казах ти и пак ти го пиша , научи се да говориш нормално , а не да се мислиш за господ, ако толкова много искате да си лафката и да си разказвате как ви е минал деня , кой къде пишкал и къде спал то си имате стиймове . Повечето от хората се стремят да чуят някого , а не вие като сте умрели и дай ще си правим "Лаф моабед" .

@Крадлата, ако реши да пише може да каже и тя какво е чула, момичето беше също там.
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
KrAdLaTa
csgo Мнения: 14

Мнениеот KrAdLaTa » съб юни 18, 2016 5:41 pm

Да бях там и чух.И не админиите нямаме право да обиждаме.Аз също ти направих забележка че много говориш и ти тогава се поспря със спама,но после когато влезе и колегата пак започна. Не мога да съдя никого по този случай, защото ти мен ме послуша а с него не знам какви взаимоотношения сте имали преди това,защото до колкото разбрах те е гагвал за спам.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 757
SteamId: STEAM_0:1:48823744
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » нед юни 19, 2016 1:36 am

Когато си бил Администратор, трябва ли да се държиш като идиот (със извинение), администратори(дори и бивши), които познавам и са ми били колеги във Иплей никога не са се държали по този начин. Когато аз ти направих забележка, което даже беше молба какво започна да отвръщаш ? "Ще правя каквото си искам ве", "Ходи Т като не ти харесва" . Точно така гаг се получава първият път, на втория път аз банвам , което даже беше малко 4 часов бан.
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
Staro3agopka
Контакти:

Мнениеот Staro3agopka » нед юни 19, 2016 3:25 pm

Докладвай това мнение
Цитат

Непрочетено мнениеот sAd?Yes?mAybe??? » нед юни 19, 2016 4:36 am
Когато си бил Администратор, трябва ли да се държиш като идиот (със извинение), администратори(дори и бивши), които познавам и са ми били колеги във Иплей никога не са се държали по този начин. Когато аз ти направих забележка, което даже беше молба какво започна да отвръщаш ? "Ще правя каквото си искам ве", "Ходи Т като не ти харесва" . Точно така гаг се получава първият път, на втория път аз банвам , което даже беше малко 4 часов бан.

a да ми кажеш ДРИСЛЙО кво е бе господин бастун не ми се прави на много интелигентен, че постояно псува като кароцар ама от днес видя ли те в сервера пускам демото.....

И да спамите и да не спамите тука файда няма.. след като си си пуснал оплакването главните ще го видят и ще решат какво да правят.. няма смисъл да спамите тука и да натоварвате форума с излишни приказки и обиди :)

Потребителски аватар
Staro3agopka
Контакти:

Мнениеот Staro3agopka » нед юни 19, 2016 8:27 pm

Спама тук е излишен. Когато главните администратори видят оплакването, те ще преценят какво ще става и какво не. И да спамите тука, файда НЯМА! Ако те поискат, ще попитат за версиите ви! Моля спама да приключи!

Потребителски аватар
armin van buuren.
Tестов Админ
Tестов Админ
csgo Мнения: 127
SteamId: hard_bg

Мнениеот armin van buuren. » пон юни 20, 2016 12:25 pm

Явно е мой ред да се намеся в тази кавга. По-добре се спри да спамиш, criminaL и изчакай администратор да пише по оплакването, защото със спама си не постигаш нищо, а само оставяш негативност.

След моето мнение да няма друго, освен на администратор/модератор. Изчакай известно време, докато някой администратор пише. Не са по цял ден тук, за да гледат форума. Когато пишат по оплакването, тогава, а ти през това време те съветвам само едно и то е да чакаш. Всичко изисква търпение, не може на момента да го имаш всичко.

До тук със спора. Чакаме мнение на Администратор!

Върни се в “cs1.csgo.bg - Dust2 Only”