Оплакване от администратор

[url=steam://connect/cs1.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератори: NexX, Dust2 Админи

Потребителски аватар
aftermath
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 7

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот aftermath » 30 юни 2016, 18:32

1.Оплакването е към админа "f0der" не съм сигурен дали така се пише
2.Гаг 720 минути без причина
3.Да се вземат мерки моля
Прикачени файлове
Без име.jpg
Без име.jpg (90.08 KиБ) Видяна 1669 пъти
Без име.jpg
Без име.jpg (90.08 KиБ) Видяна 1669 пъти

Потребителски аватар
aftermath
Потребител
Потребител

Мнениеот aftermath » 30 юни 2016, 18:37

Играч Aftermath
Няма Demo
Steam ID
Steam профил
Наложен на 06-30-16 18:17
Продулжителност 4 hr
Изтича на 06-30-16 22:17
Причина /admin
Баннат от админ f0deR.
Баннат в сървър csgo.bg - Dust2 Only | cs1.csgo.bg

Сега съм и баннат :D Тва просто е безобразно хаха

Потребителски аватар
f0deR
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 17

Мнениеот f0deR » 30 юни 2016, 18:48

първо: нямаш право да влизаш и да крещиш във сървъра.
второ: нямаш право да ми казваш какви опции има и какви няма. Аз въвеждам реда във сървъра, НЕ ти. Едва ли на някой ще му е приятно репченето ти по микрофона. Не се правя на шеф, просто спазвам правила, които ти не. ( затова си гагнат )
afterrrr2.png
afterrrr2.png (204.2 KиБ) Видяна 1669 пъти
трето: нямаш право да обиждаш/заплашваш админ по какъвто и да било начин.
afterrrr2.png
afterrrr2.png
Screenshot_4.png
Screenshot_4.png (217.31 KиБ) Видяна 1669 пъти
asda.png
asda.png (201.23 KиБ) Видяна 1668 пъти

Потребителски аватар
Staro3agopka
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 82
Контакти:

Мнениеот Staro3agopka » 30 юни 2016, 18:54

Играч Aftermath
Няма Demo
Steam ID
Steam профил
Наложен на 06-30-16 18:17
Продулжителност 4 hr
Изтича на 06-30-16 22:17
Причина /admin
Баннат от админ f0deR.
Баннат в сървър csgo.bg - Dust2 Only | cs1.csgo.bg

Сега съм и баннат :D Тва просто е безобразно хаха
Ти специално не един път си бил наказван в сървъра за викане, обиди и игнориране на админи. След като админ ти е наложил наказание нямаш право да му спамиш по админ чата, още по - малко да го обиждаш. И гага и бана остават. Другия път бъди малко по - сдържан за да нямаш наказания. С викане, крякане и обиди нищо няма да постигнеш! :)

Потребителски аватар
Staro3agopka
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 82
Контакти:

Мнениеот Staro3agopka » 30 юни 2016, 19:14

Мненията бяха изтрити поради голям спам. Предупредих за това. Достатъчно е да пуснеш оплакване без да спамиш за това кой е прав и кой е крив. Главните като видят оплакването ти ще преценят какво да правят!

Потребителски аватар
aftermath
Потребител
Потребител

Мнениеот aftermath » 30 юни 2016, 19:16

Мненията бяха изтрити поради голям спам. Предупредих за това. Достатъчно е да пуснеш оплакване без да спамиш за това кой е прав и кой е крив. Главните като видят оплакването ти ще преценят какво да правят!
По-скоро ти стана неудобно от въпросите ми и нямаш отговор, това че си афектирана ти замаглява реалната преценка, с нетърпение чакам отговор на темата си от главните :)
Последна промяна от Staro3agopka на 30 юни 2016, 19:18, променено общо 1 път.
Причина: + 1 предупреждение за продължаване на писането след като казах няколко пъти да спреш!

Потребителски аватар
Athero
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 23

Мнениеот Athero » 13 юли 2016, 02:49

Добър вечер. Съжалявам за това което ще прочетете и за дължината му, но по-накратко няма смисъл, а по-подробно едва ли има.

1.Sad/yes/maybe
2. Доказателство няма понеже следвах формата за бан в бан страницата Ви.
3. Пълното инфо е - Приказвах си с 1 СТ и се шегувахме и просто си изкарвахме забавно със готини закачки и т.н.
Админа който ме гаг-на явно не бе в настроение и ме муте-на, след това писах на Админ чата с @ и ми писа, че ако не искам да изям бана да спра да пиша на @ (admin чата), въпреки, че исках обяснение защо го е направил.
Цитирам :
" До ейся еба путки и майки, ся ми пишеш на вие". / Държа да подчертая, че винаги се отнасям с уважение към всички и разбира се, че се шегуваме и си пишем глупости, но това са само приятелски закачки които не продължават дори дълго./
Мога да гарантирам, че нищо подобно няма понеже не съм някое детенце на 10 което се закача понеже му е скучно.
След това държанието на админа бе НЕДОПУСТИМО!
Имаше дама в сървъра за която стана на дума, че е дама и т.н. И тя каза "Аз съм на 16" и той вече (не само той) "Ууу много си голяма" , "дойде ли ти цикъла ма" и всякакви такива обидни реплики към дамата.
След това коментираше на Т (терористите) чата, че накрая "мисля да банна ейтоа, че ма дразни вече".
Според мен показаното по-горе държание е НЕДОПУСТИМО за лице което представлява CS-GO Bulgaria (вашите сървъри и вашето име).
Благодаря Ви, че изчетохте стената от текст.
Поздрави, Петър (Killata Maika - in-game.)
П.С. Не плача за премахване на гаг-а който е само два дни, просто искам да знаете що за човек който се подиграва и си е втълпил, че явно е повече от другите и може да се отнася както желае с тях понеже е Админ в сървъра.
Според мен е недопустимо да се допускат такива хора до вземането на важни решения посредством играта понеже просто те не биха били достатъчно обективни и компетентни, за да ги извършат.
f0rest
Impossible is a word to be found only in the dictionary of fools.
-Napoleon Bonaparte

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1656
Контакти:
sAdYesmAybe’s avatar
Loading…

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 13 юли 2016, 11:25

Добър вечер. Съжалявам за това което ще прочетете и за дължината му, но по-накратко няма смисъл, а по-подробно едва ли има.

1.Sad/yes/maybe
3. Пълното инфо е - Приказвах си с 1 СТ и се шегувахме и просто си изкарвахме забавно със готини закачки и т.н.
Админа който ме гаг-на явно не бе в настроение и ме муте-на, след това писах на Админ чата с @ и ми писа, че ако не искам да изям бана да спра да пиша на @ (admin чата), въпреки, че исках обяснение защо го е направил.
Цитирам :
" До ейся еба путки и майки, ся ми пишеш на вие". / Държа да подчертая, че винаги се отнасям с уважение към всички и разбира се, че се шегуваме и си пишем глупости, но това са само приятелски закачки които не продължават дори дълго./
Мога да гарантирам, че нищо подобно няма понеже не съм някое детенце на 10 което се закача понеже му е скучно.
Имаше дама в сървъра за която стана на дума, че е дама и т.н. И тя каза "Аз съм на 16" и той вече (не само той) "Ууу много си голяма" , "дойде ли ти цикъла ма" и всякакви такива обидни реплики към дамата.
След това коментираше на Т (терористите) чата, че накрая "мисля да банна ейтоа, че ма дразни вече".
Според мен показаното по-горе държание е НЕДОПУСТИМО за лице което представлява CS-GO Bulgaria (вашите сървъри и вашето име).
П.С. Не плача за премахване на гаг-а който е само два дни, просто искам да знаете що за човек който се подиграва и си е втълпил, че явно е повече от другите и може да се отнася както желае с тях понеже е Админ в сървъра.
Според мен е недопустимо да се допускат такива хора до вземането на важни решения посредством играта понеже просто те не биха били достатъчно обективни и компетентни, за да ги извършат.
За по - горе написани глупости от твоя страна нито снимка виждам нито демо, следователно ей така да си почешеш пръстите , мога ей сега да ти напша един чат който изобщо няма да е същия, но да си писал пълнинте простотий . Без снимки или демо за това което си написал по - горе , никой няма да ти обърне внимание.

Отностно гага ти е :
1- Предупредихте най - нормално да спреш да пишеш глупости :

Цитирам :
Точно така, а аз не съм Ванга, че да знам кой какъв ти е на теб, което следователно означава, че обиждаш играч = Гаг .
2- Не спря да се лигавиш как ще отпушваш халки и тем подобни : http://images.akamai.steamusercontent.c ... 1A231AFAB/
3 - Гагнах те и какво направи вместо да спреш да спамиш , най нагло продължи да ми спамиш в Админ чата , при което беше също предупреден да не го правиш , но ти си продължи.

Сега, ако ще ми обясняваш как не си го правил '"Devotion" беше даже от нашия отбор, колега може да потвърди лиготията ти и останлите случки.[/b]
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
Athero
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 23

Мнениеот Athero » 13 юли 2016, 11:37

1.Sad/yes/maybe
Цитирам :
За по - горе написани глупости от твоя страна нито снимка виждам нито демо, следователно ей така да си почешеш пръстите , мога ей сега да ти напша един чат който изобщо няма да е същия, но да си писал пълнинте простотий . Без снимки или демо за това което си написал по - горе , никой няма да ти обърне внимание.

Отностно гага ти е :
1- Предупредихте най - нормално да спреш да пишеш глупости :

Цитирам :
Точно така, а аз не съм Ванга, че да знам кой какъв ти е на теб, което следователно означава, че обиждаш играч = Гаг .
2- Не спря да се лигавиш как ще отпушваш халки и тем подобни : http://images.akamai.steamusercontent.c ... 1A231AFAB/
3 - Гагнах те и какво направи вместо да спреш да спамиш , най нагло продължи да ми спамиш в Админ чата , при което беше също предупреден да не го правиш , но ти си продължи.

Сега, ако ще ми обясняваш как не си го правил '"Devotion" беше даже от нашия отбор, колега може да потвърди лиготията ти и останлите случки.[/b]
Отгоре има контекст за "халката", но разбира се ти обърна внимание само на това което ти отърва. Играта е за забавление, така че 'лиготията' в умерени количества предполагам е ОК? Дори човека с когото се шегувахме в СТ отбора те попита защо си ме мут-нал и не бе само той. Все пак ти просто написа 2 изречения отгоре по това което за теб е най-добре и както ти оттърва знаейки, че можеш да излъжеш понеже нямам нито демо нито снимка :).
Ако не знаеш контекста за което го казах , - реплика към теб - "Предполагам е лошо да се закачам шеговито и забавлявам с хора които не познавам но obviously са готини в игра."
Нека главните админи изявят мнението по темата, моля.
Първо, че не съм запознат нито с ЦС нито със Стийм така, че демо как се прави - не зная, а и не знаех, че трябва да снимам и записвам всичко , след като съм влезнал да се забавлявам, за да може да си изкарам спокойно и добре в добра компания!
Отново съжалявам за дългия текст.
Еdit : Защитаваш се с тъпи аргументи като ме наричаш лъжец и т.н. Примерно аз не съм ти снимал дивотията, нито съм те записал как се подиграваш с другите и другите си мълчат понеже си Админ и след като прегледах бан/мут листата си доста активен из бановете и гаг-овете, но все някой ще го направи, а то си има и чат логове и евентуално записване на репликите, така че при желание могат ред колегията да проверят :).
Edit 2 : Ако Ви е неприятно (на останалите Админи/Администратори и играчи, че се обсъждат такива теми тук или не Ви се занимава, просто кажете, за да махна това което съм написал дори без да ми махат заглушаването, все пак не го правя с цел да си изкарам помилването на вече 1 ден заглушаване, а прозрачност за това в какво състояние е част от администрацията в сървъра.
Поздрави, Петър "Athero" Янев.
Последна промяна от Athero на 13 юли 2016, 11:47, променено общо 1 път.
f0rest
Impossible is a word to be found only in the dictionary of fools.
-Napoleon Bonaparte

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1656
Контакти:
sAdYesmAybe’s avatar
Loading…

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 13 юли 2016, 11:43

Виж сега приятел, един чист пример ще ти дам Ingasio дето във пъти се лигави повече от теб, но го прави по начин който да разсмива хората защо аджаба до сега един гаг не е отнесъл ? Няма спор да се забавляваме , но не намирам начина да ебете майки и да си отваряте халките за нормален , след като си бил предупреден и продължаваш да си показваш разговорния речник. Като толкова много имате някакви чувства един към друг изпозвайте си скайп или други програми за говорене , пускайте си камерите ползвайте си любовни играчки , но не и във сървъра да си се обяснявате във любов.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Върни се в “cs1.csgo.bg - Dust2 Only”