Оплакване от администратор

[url=steam://connect/cs1.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератори: NexX, Dust2 Админи

Потребителски аватар
elmatador
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 311
EM -11-’s avatar
Loading…

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот elmatador » 02 дек 2017, 11:11

1. ARROW / Bashtatii
2. https://imgur.com/a/uBVud
3. Kick w/o reason. Бия ги със Scout и се разплака. Започна да ме киква нон-стоп и това се проточи за повече от 10мин.
Главните администратори са уведомени и ще се провери случая. ;)
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1651
Контакти:
sAdYesmAybe’s avatar
Loading…

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 02 дек 2017, 18:27

Админа е предупреден.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
zobret1
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 16

Мнениеот zobret1 » 11 яну 2018, 17:49

ахай бана, искаме справедливост! Ние сме играчите искаме респект. Това е дискриминация. Скролер на свобода.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
Контакти:
sAdYesmAybe’s avatar
Loading…

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 11 яну 2018, 19:34

Така я да ви махна и двамата от форума и сме готови.
Searching for brain....

Потребителски аватар
acT
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 10

Мнениеот acT » 13 яну 2018, 15:56

Нека се оплача от този Spacecam или както там се казва. Казвам му да махне афк играчите, защото е пълен сървъра и трудно се влиза и той ми казва да не мрънкам и следващото нещо е mute за 60мин. Защо? Питам аз? Толкова ли не може това момченце да си върши работата като админ без да го болят там малките работи и да си упражнява правата на мен?

П.П. Да после си влязох с др. акк и го напсувах, но според мен си го заслужи, не ме бърка за бана. Явно има за какво да се обиди. Не знам от кога правите малките деца админи тук.

Потребителски аватар
SpacecamBG
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 111
✪ Space’s avatar
Loading…

Мнениеот SpacecamBG » 13 яну 2018, 18:38

Нека се оплача от този Spacecam или както там се казва. Казвам му да махне афк играчите, защото е пълен сървъра и трудно се влиза и той ми казва да не мрънкам и следващото нещо е mute за 60мин. Защо? Питам аз? Толкова ли не може това момченце да си върши работата като админ без да го болят там малките работи и да си упражнява правата на мен?

П.П. Да после си влязох с др. акк и го напсувах, но според мен си го заслужи, не ме бърка за бана. Явно има за какво да се обиди. Не знам от кога правите малките деца админи тук.
Така 1. НЕ съм те мютнал аз ( http://prntscr.com/hzxthn ). 2. Не съм казал конкретно само на теб да спреш да мрънкаш. 3. Бана е заслужен понеже влизаш и почваш дирекно да ме псуваш ( до колкото си спомням на майка ).
Изображение

Потребителски аватар
acT
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 10

Мнениеот acT » 14 яну 2018, 14:13

Така 1. НЕ съм те мютнал аз ( http://prntscr.com/hzxthn ). 2. Не съм казал конкретно само на теб да спреш да мрънкаш. 3. Бана е заслужен понеже влизаш и почваш дирекно да ме псуваш ( до колкото си спомням на майка ).

Добре, извинявам се. Признавам, че не прегледах от кого е mute-а, но в такъв случай нека питам тогава този zlatcho по каква причина ми дава mute и после gag??

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
Контакти:
sAdYesmAybe’s avatar
Loading…

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 14 яну 2018, 14:23

Така хайде да се спрем със караниците Акте знаеш, че когато псуваш или спамиш отнася всеки гаг, ще поговоря със колегата.
Searching for brain....

Потребителски аватар
ThE BoOsBG
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 9

Мнениеот ThE BoOsBG » 03 мар 2018, 15:29

1. Ник на въпросния администратор.-El Matad0r THESCANDALOU$$$
2. Линк към демото съдържащо нарушението на администратора, което трябва да запишете или снимка.-https://imgur.com/a/K02Cl
3. Причината защо точно се оплаквате от даден администратор.-Mute без причина.

Потребителски аватар
elmatador
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 311
EM -11-’s avatar
Loading…

Мнениеот elmatador » 03 мар 2018, 15:47

1. Ник на въпросния администратор.-El Matad0r THESCANDALOU$$$
2. Линк към демото съдържащо нарушението на администратора, което трябва да запишете или снимка.-https://imgur.com/a/K02Cl
3. Причината защо точно се оплаквате от даден администратор.-Mute без причина.
След като се присъединих към играта, няколко пъти учтиво написах в чата, да се говори само за играта, а не за инстаграми, йоани, турнири и т.н. Знаеш какво за какво говоря. За сметка на това, след като ти и "приятелите" ти умирахте секунди след началото на рунда, не спирахте да говорите за вече казаните от мен теми, което направи невъзможно да се играе нормално - да се чува противника. Мютът ти е напълно заслужен, стандартен - 30 минути.

P.S: Малко неловко се получи, два дни преди да пуснеш кандидатура и сигурните ти два "ДА" гласа. :D
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Върни се в “cs1.csgo.bg - Dust2 Only”