Оплакване от администратор

[url=steam://connect/cs1.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератори: NexX, Dust2 Админи

Потребителски аватар
bg007
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 28

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот bg007 » 29 авг 2016, 13:32

Здравей, изчакай отговор от Админа поставил Бана (демо) , ако такова не бъде предоставено , то най - вероятно бана да бъде премахнат , а Админа да получи забележка . Премахването на бан права се случва след като Админ има 10/10 грешни бана.

А до колко време по принцип се чака за отговор от админ? Днес става трети ден от моята публикация и вече цяла седмица откакто съм неправомерно баннат.На страницата на банлистата в конкретния случай няма демо.Много ми се искаше да има демо и да видя къде видя тоя anti recoil хак и как ще го докаже! Още от сега го казвам-админа който ме е баннал не познава recoil на оръжията :D
Послепис: Смятай какъв спрей контрол имам да си помисли админа че имам anti recoil хак :D

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1656
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 29 авг 2016, 15:58

За напредед когато се оплакваш от наложен бан гледай то да бъде във правилната тема , а именно :Оплакване от наложен бан
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
Bojo
Администратор
Администратор
csgo Мнения: 125
Bojo’s avatar
Loading…

Мнениеот Bojo » 29 авг 2016, 15:59

А до колко време по принцип се чака за отговор от админ? Днес става трети ден от моята публикация и вече цяла седмица откакто съм неправомерно баннат.На страницата на банлистата в конкретния случай няма демо.Много ми се искаше да има демо и да видя къде видя тоя anti recoil хак и как ще го докаже! Още от сега го казвам-админа който ме е баннал не познава recoil на оръжията :D
Послепис: Смятай какъв спрей контрол имам да си помисли админа че имам anti recoil хак :D
Премахнал съм бана!

Потребителски аватар
bg007
Потребител
Потребител

Мнениеот bg007 » 29 авг 2016, 16:17

За напредед когато се оплакваш от наложен бан гледай то да бъде във правилната тема , а именно :Оплакване от наложен бан
Аз не само се оплаквам от наложен бан-оплаквам се и от админа който го е сложил-бях и описал точно че имам бан така че да не пиша излишно в две теми едно и също :)
Премахнал съм бана!
Евала-добре че си ти пак да ми махнеш бана :D
Мерси и на sAd?Yes?mAybe???
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 29 авг 2016, 16:26, променено общо 1 път.
Причина: Сливане на мнения .

Потребителски аватар
bg007
Потребител
Потребител

Мнениеот bg007 » 06 сеп 2016, 20:45

Админ с име Act не си върши работата.Докато беше в сървъра и играеше един от играчите ме псува брутално и той не реагира и не го гагва/банва.Пиша му той не реагира.
Прикачени файлове
20160906203441_1.jpg
20160906203441_1.jpg (119.02 KиБ) Видяна 2250 пъти
Последна промяна от Staro3agopka на 06 сеп 2016, 21:10, променено общо 1 път.
Причина: Играча е наказан! А що се отнася до админа, главните администратори ще прегледат оплакването.

Потребителски аватар
Athero
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 23

Мнениеот Athero » 06 сеп 2016, 22:47

VIP на име ASAKAAAA пуска музика в сървъра и нарушава играта и войс чата на играчите.
Proof : http://www.filedropper.com/asaka
Да не говорим, че обижда играчите на "капут" и "миришеш" (сигурно го повтори над 10 пъти)
f0rest
Impossible is a word to be found only in the dictionary of fools.
-Napoleon Bonaparte

Потребителски аватар
Reflex
Администратор
Администратор
csgo Мнения: 89
Контакти:

Мнениеот Reflex » 07 сеп 2016, 19:24

VIP на име ASAKAAAA пуска музика в сървъра и нарушава играта и войс чата на играчите.
Да не говорим, че обижда играчите на "капут" и "миришеш" (сигурно го повтори над 10 пъти)
Музика се вижда единствено на warmup-a което не мисля че е проблем... а обиди изобщо не видях.

Потребителски аватар
Athero
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 23

Мнениеот Athero » 08 сеп 2016, 13:15

Музика се вижда единствено на warmup-a което не мисля че е проблем... а обиди изобщо не видях.
Питай колeжката Ви kradlata, тя дори го успокоява по едно време :)
f0rest
Impossible is a word to be found only in the dictionary of fools.
-Napoleon Bonaparte

Потребителски аватар
bg007
Потребител
Потребител

Мнениеот bg007 » 08 сеп 2016, 22:43

Отново Act не си върши работата-този админ има нещо против мен-позволява на хората да ме псуват и не ги банва.По този начин назначения админ толерира да се псува без наказание-това и става.Това е втори път който акт е в сървъра и даден играч ме псува и не го банва.Не стига че не го банва ами ми пише на мен да съм спрял да пиша-а аз не съм псувал!
Прикачени файлове
20160908221026_1.jpg
20160908221026_1.jpg (115.1 KиБ) Видяна 2191 пъти
20160908221457_1.jpg
20160908221457_1.jpg (116.4 KиБ) Видяна 2191 пъти
20160908221304_1.jpg
20160908221304_1.jpg (124.55 KиБ) Видяна 2191 пъти

Потребителски аватар
KapitulierenWWN
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 4

Мнениеот KapitulierenWWN » 13 сеп 2016, 00:09

Здравейте,

няма как да ви изпратя демо,тъй като въпросният господин ме киква веднага след като влезна. Разбирам,че доста хора не им се нравя,поради обясними причини:)),но не съм го обиждал,дори дума не съм казвал. В сървъра имаше 2(3)? админа - acT,Icaka и въпросният ASAKA(който е моят "заподозрян",защото много се заяжда постоянно и киковете почнаха след като го убих 3 пъти подред). Влезнах с друг ник,играх цял рунд,убих го пак,явно ми е видял аватара и ме кикна пак. Едва ли е възможно да проверявате и kick-овете,но това е 100%-това комплексарщина и нищо повече. Въпросният acT нямам идея защо е админ,в случая едва ли е той,но пичът въобще не се занимава с правата си и права се използват само като някой се закача с въпросните администратори. Админ бях на веригите Мания и Морпорк през 1.6 ерата почти 5 години и мога да кажа,че нивото на администриране в сървъра е ... :). Просто :).

Лека вечер,Kapitulieren werden wir nicht!

П.П - иронично означава,че никога няма да се предадем,та и аз така ще потърся тука някаква правда,макар че много се съмнявам,защото нали споменах - бях админ и аз толкова години и си знам как се е процедирало в такива ситуации,без да се обиждате при вас също имам идея какво ще стане. Тамън нищо.

П.П2: свързах се с един пичага админ,ето разговора:
Изображение

При все,че има още двама админи,като мисли че съм хакер - защо не им каже да ме гледат или да дадат мнение? И ако съм хакер - нека ме банват,каква полза да кикваш хакер - ще си сменя името,аватара и хоп - готово? Потрес. :shock:

Ето и отговорът на въпросния невероятен админ: - каза,че след като кикнал казал на другите да ме гледат и ,подчертавам,други хора казали,че съм бил с хак. Други хора казали,че съм бил с хак. Повтарям го специално. Няма как да копирам неговата част от разговора,защото излиза с "VIP" и не се изпраща към конзолата за жалост. В крайна сметка продължава да твърди,че съм с хак,ама сега не ме киква и хора ме гледали (никой не ме гледа). :mrgreen: :roll: :mrgreen: :( :o

Върни се в “cs1.csgo.bg - Dust2 Only”