Оплакване от сложен бан

[url=steam://connect/cs1.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератор: Dust2 Админи

Потребителски аватар
zolfeca
Developer
Developer
csgo Мнения: 204
zolfeca’s avatar
Loading…

Re: Оплакване от сложен бан

Мнениеот zolfeca » 11 фев 2019, 19:38

Айде да няма повече излишни коментари по темата, изчакайте отговор от червен.

Потребителски аватар
Hitur Petur
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 2

Мнениеот Hitur Petur » 11 фев 2019, 19:48

Отдавна ти търпя простотиите, всеки път като влезеш ми пишеш разни глупости и те игнорирам. Тоя път малко прекали.. не може да казваш на играч, че майка му е умряла и да очакваш мют за 30 минути. Няма такова нещо като "аз до колкото знам за псувни трябва да изям мют за 30 мин. макс" - при положение, че те търпя от над 2 седмици, мисля че даже ти е малко. Аз самия съм получавал 5 дневен бан от Almost за псуване, но не ходех да рева на хората на лично и във форума да ми махат бана, понеже знам какво съм направил и не съм жена. :)

2/3 от хората в сървъра могат да потвърдят, че ти когато и да влезеш правиш интриги, обиждаш, заяждаш се, включително и с админи, защото си мислиш, че си "много важна личност в сървъра и никой не може да те закачи"(това са твои думи написани към друг играч в сървъра). Не за пръв път те чувам да говориш за роднини на друг играч и как били мъртви, дори и на мен си го казвал.

За провокацията на b07a няма да говорим, защото нямаше такава. Ти за пореден път леко се заяде, като каза, че всички в сървъра били неграмотни и не можели да стрелят, b07a ти каза "ами айде научи ги", при което твоят отговор беше "а ти можеш да ги научат да лапат, педал". След това вече и той започна с обидите, за което също беше мютнат, но на него не му се случва по 2-3 часа на ден да се псува с други хора, затова и наказанието му е по-малко.

ПС: Аз бан не съм намалял, явно някой над мен го е намалил, за което ще помоля да се премисли. Не мисля, че намалянето на банове без въобще да си запознат със случая и без да ми се каже нищо е адекватно.

ПС2: Прикачвам един скрийншот, на който се вижда как за пореден път ходиш да се мазниш на админи на лично, мислейки, че могат да те оправят. Не може да разправяш, че си много важен и после да очакваш разни хора, с които си мислиш, че си приятел да те измъкват.
https://i.imgur.com/V3DllSp.png

Това ли е оправданието за всички баннати '' при положение, че те търпя от над 2 седмици'', защото съм забелязъл, че абсолютно всеки път го казваш това. И да сървъра не те харесва има си причина.. Прекалено си токсик за админ, нямаш психика и при най-малкото се ядосваш. Защитаваш приятелите си когато някой ги обиди и банваш определния човек за 1 седмица с по-горе посочената фраза.
ПС.: след като написах това очаквам, в близкото бъдеще нищо чудно да бъда в бан листата ;)
Последна промяна от zolfeca на 11 фев 2019, 19:51, променено общо 1 път.
Причина: Предупредих за излишните коментари, следващия път +1 предупреждение.

Потребителски аватар
MrPotatoGuy
Помощник Администратор
Помощник Администратор
csgo Мнения: 225
MrPotatoGuy’s avatar
Loading…

Мнениеот MrPotatoGuy » 11 фев 2019, 19:52

След като изгледах демото, бана остава!

Безпричинен флейм от страна на Pr1ce след безвреден коментар от b07a, тогава той имаше 500% Trigger и отговора беше директно с псувни и да, имаше и майки включени в това и последвал kick.

От там нататък здраво надолу - за поука - остава бана за сега - видях и доста мют/гаг логове и има и предишни банове!

Ако не ти е приятно има и една командичка voice_enable 0, като не си на кеф, моля да я ползваш!
Изображение

Потребителски аватар
PR1C3BG
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 15

Мнениеот PR1C3BG » 11 фев 2019, 19:55

Хахаха нямам кво да кажа единствено бих казал жалко, че Божо не гледа сървъра да види с очите си какво се случва никой не е цвете за мирисане, сега ако искате и за това може да ме баннете изразявам мнение лека вечер.. :D
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 11 фев 2019, 20:32, променено общо 1 път.
Причина: Спам.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1447
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 11 фев 2019, 20:32

Така , хайде сега и аз да се изкажа:
Това не ти е първият път където се правиш на умен и обичаш да обиждаш други хора, не веднъж съм те предупреждавал за това, след като демото беше прегледано и от моя страна и се чува доста ясно обидите и заплахите от твоя страна не разбирам за какъв точно се мислиш ? "Божо да си гледал съвърите" , той сада е достатъчен за да види какво точно правиш ти в подобни случки, подобни интриги тук няма да въртиш , и за капак решаваш да пишеш подобни неща във форума. Миля, че току що си спечели потребител из групите.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
Krivsym
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 1

Мнениеот Krivsym » 18 фев 2019, 20:26

1) Никът със който сте баннат : FUHHHHX текущия и настоящ с който съм бил до сега е "krivsym"
2) Вашето SteamId (+снимка) : STEAM_1:1:149357547 Изображение
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Въпросният "Аднин" Esteban Vasquez след като играх по-добре от останалите съотборници в отбора ми, той решил нашия да ме наблюдава което няма лошо нали админ е но като не може да прецени добър "global" от някакъв мизерен хакер , това е лично негов проблем, аз не мисля че такъв комплексар може да е администратор в този сървър,това че играе добре не ме прави хакер и той както се изрази WALLHACK и ме банна с тази причина без Демо,без нищо искам да се вземат мерки по въпроса не съм некъв сополанко дето му текът харлята , а просто искам да си чилвам в сървъра, но явно някои хора имат нещо против :)

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 18 фев 2019, 20:40

Здравей , нека изчакаме Админа поставил бана да даде демото и да прегледам случката.
Searching for brain....

Потребителски аватар
Sir Michael Caine
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 73
Контакти:

Мнениеот Sir Michael Caine » 18 фев 2019, 21:56

Демото е прегледано от няколко админи вече, wallhackът ти е очевиден, 3 месеца ти е присъдата и банът остава. Опитай пак май месец. Лека вечер.
Donkeys are actually cool ! :D

Потребителски аватар
Spark
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 29

Мнениеот Spark » 18 фев 2019, 21:57

"Добър глобал"... хахаха ще ме уморите. "Добрия глобал" показва на топ мид с молотов в ръка, мерника му е в земята, върти се в кръг на catwalk, хвърля гранати както му дойде, но е с перфектен gamesense и scope-ва само когато някой ще покаже иззад някой ъгъл :(

Реално не ми трябваха повече от 2 рунда да те гледам, повече от явен си. Личните нападки няма да коментирам, личи си кой е комплексара с нацепените снимчици навсякъде. :D

Демо: https://streamable.com/qj7o8

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 19 фев 2019, 01:29

На шорт се издаде, когато уби "ICE" през смока докато още не беше излезнал, също така и 2 рудна след това докато вървеше на шорт с АWP гледаше мид и когато ти се видя явно противника през стената се спря обърна се и се опита да го убиеш "no zoom". Банът остава! Ако не ти се чака можеш да използваш https://vip.csgo.bg
Searching for brain....

Върни се в “cs1.csgo.bg - Dust2 Only”