Оплакване от сложен бан

[url=steam://connect/cs1.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератор: Dust2 Админи

Потребителски аватар
peng-
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 6

Re: Оплакване от сложен бан

Мнениеот peng- » 20 фев 2019, 18:51

1) Никът със който сте баннат : peng (rado-)
2) Вашето SteamId (+снимка) : STEAM_0:0:105595721
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо:несправедлив бан от български Дъст 2 сървър за "WH".
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 20 фев 2019, 19:19, променено общо 2 пъти.
Причина: Твоят бан сме го коментирали вече.

Потребителски аватар
crazyferas
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 5

Мнениеот crazyferas » 25 фев 2019, 20:17

CrazyFeras
https://steamcommunity.com/profiles/76561198841659657/

http://prikachi.com/images.php?images/667/9512667i.jpg

Баннат от Esteban Vasquez щото е лигльо и нещо не му харесва като го репортват за хакер , и се ядоса че му казах вместо да играе да спектейтне малко някой който е репортнат
и ме е баннал за WALLHACK Което няма нищо общо с причината за банн както и няма демо
Последна промяна от crazyferas на 25 фев 2019, 21:08, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1604
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 25 фев 2019, 20:58

Оправи си мнението да е по образеца за оплакване, можеш да го намериш в първото мнение на темата.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
crazyferas
Потребител
Потребител

Мнениеот crazyferas » 25 фев 2019, 21:19

Оправи си мнението да е по образеца за оплакване, можеш да го намериш в първото мнение на темата.
OПравих Го

и пича е променил банна от 3 седмици на месеца ... и този го държите за админ ...

Потребителски аватар
Spark
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 29

Мнениеот Spark » 25 фев 2019, 21:37

https://streamable.com/93tuz

Имаш късмет, че демото ми крашва играта. Ако на някой от преглеждащите му се занимава да изтегли ГОТВ-то ще види 1 таповете му на цепката на лонг с deagle и като цяло явния му wallhack. Не знам как такива като тебе имат наглостта да се оплакват след като си цъкате с хаковете, ума ми не го побира.

И да, този "пич" е променил бана от 1 седмица на 3 месеца, както правят и всички други админи - такава е процедурата. Предлагам ти за в бъдеще да се информираш преди да пишеш глупости. Също така, не съм те банвал, защото ме репортна за хакер (lol), нито защото си ми казал да спектейтвам, тъй като не го каза на мен, а на друг админ, докато аз те гледах. А и не знам как решавате, че няма демо, имам 50GB демота на наглеци като тебе :D

ПС: Прикачвам две снимки на старите ти VAC-нати акаунти :) VAC1 VAC2

Потребителски аватар
crazyferas
Потребител
Потребител

Мнениеот crazyferas » 25 фев 2019, 21:43

https://streamable.com/93tuz

Имаш късмет, че демото ми крашва играта. Ако на някой от преглеждащите му се занимава да изтегли ГОТВ-то ще види 1 таповете му на цепката на лонг с deagle и като цяло явния му wallhack. Не знам как такива като тебе имат наглостта да се оплакват след като си цъкате с хаковете, ума ми не го побира.

И да, този "пич" е променил бана от 1 седмица на 3 месеца, както правят и всички други админи - такава е процедурата. Предлагам ти за в бъдеще да се информираш преди да пишеш глупости. Също така, не съм те банвал, защото ме репортна за хакер (lol), нито защото си ми казал да спектейтвам, тъй като не го каза на мен, а на друг админ, докато аз те гледах. А и не знам как решавате, че няма демо, имам 50GB демота на наглеци като тебе :D

ПС: Прикачвам две снимки на старите ти VAC-нати акаунти :) VAC1 VAC2

О братле ти ли ми говориш за хакове дето постоянно цъкаш с Wallhacka ? И такива цепки с деагъл ги направих поне 10 що не ги засне и 10те поне щом мислиш ,че съм хакер ? :) A и на теб защо няма демо как ми набиваш глава през вратата без даже да съм мръднал ...
и за инфо само акаунтите не са 2 а са някъде около 15 ;) и не виждам какво общо имат с този акаунт
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 25 фев 2019, 23:11, променено общо 1 път.
Причина: Мнението не е по темата.

Потребителски аватар
crazyferas
Потребител
Потребител

Мнениеот crazyferas » 25 фев 2019, 23:01

Ta в крайна сметка ще ми бъде ли махнат банна защото ако не , тоест сте сложили некомпетентен човек за админ ,който нищо не разбира от играта
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 25 фев 2019, 23:11, променено общо 1 път.
Причина: Двоен пост.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1604
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 25 фев 2019, 23:18

Така , какво означава тези профили са други, значи от тях си хаквал от този не си така ли ? Банът остава , ако искаш да си премахнеш бана можеш да използваш https://vip.csgo.bg
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
crazyferas
Потребител
Потребител

Мнениеот crazyferas » 26 фев 2019, 22:50

Така , какво означава тези профили са други, значи от тях си хаквал от този не си така ли ? Банът остава , ако искаш да си премахнеш бана можеш да използваш https://vip.csgo.bg

хахах комерсиално а нагли да спечелят от всичко , което може а естебан мишочето ще продължава да играе с хак в сървара и няма кой да го банне нищо ,че половината сървар се оплакват от него голям админ си много разбирате от цс и със сигурност банновете които са ми на другите ацц са от фейсит и есеа не от вашия разкошен масак , и без това админите ви за нищо не стават и немогат да разберът кой е хакер освен ако не влезе някой със rage hack или спин бот
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 26 фев 2019, 22:52, променено общо 1 път.
Причина: Няма нужда. Ето сам казваш , че другите банове са от Фейсит и ЕСЕА. Пробвай пак след 3 месеца без хак

Потребителски аватар
ludpich
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 7

Мнениеот ludpich » 01 мар 2019, 23:58

Здравейте!
Искам да се оплача от наложен бан от админ "Boosty"
Ако има демо, което може да се провери, бих искал да го разгледате, защото смятам, че съм играл честно!
1) Никът със който сте баннат : +w
2) Вашето SteamId (+снимка) : https://steamcommunity.com/id/71292300123812399/
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Играех си съвсем нормално и изведнъж бях изритан с причина : You have been banned.

Върни се в “cs1.csgo.bg - Dust2 Only”