Оплакване от сложен бан

[url=steam://connect/cs1.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератори: NexX, Dust2 Админи

Потребителски аватар
Mister Armstrong
V.I.P.
V.I.P.
csgo Мнения: 88

Re: Оплакване от сложен бан

Мнениеот Mister Armstrong » 02 сеп 2019, 18:57

nick-omegalul
STEAM_1:1:37401268

Админ армстронг ме банва за wallhack. Нямам никакъв wallhack- да се прегледа демото от по-опитни админи.Явно ги саднах на мираж/беше сменен мапа от дъст2 на мираж/ и почнаха да си търсят оправдание да ме махнат от мапа :lol:
"Да се прегледа демото от по-опитни админи''? Бодалкаш ли ме? Такива фликове, че и през димките и през стените решаваш да ги целиш и то там целиш точно където са те и ръшкаш нарочно, за да се види, че си ''чист''. Когато те гледам едвам целиш, излизам и си 25-30/7. Бота, дето не играе така много, както ти играеш.
Пази оръжието си в мир, за да те пази то в боя.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1651
Контакти:
sAdYesmAybe’s avatar
Loading…

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 03 сеп 2019, 12:28

Така, бановете които са ти наложени 1 от тях е премахнат от колегата , другите 2 съм ги редактирал аз с причина "Липса на Демо", а на последният ти бан има демо и той остава докато не ти изтече. Сега пак се оплакваш , че не си играл със хак, а като ти гледам демото изобщо не ми се вярва това.

Банът е заслужен , ако не ти се чака https://vip.csgo.bg
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
omegalul
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 3

Мнениеот omegalul » 03 сеп 2019, 16:29

Така, бановете които са ти наложени 1 от тях е премахнат от колегата , другите 2 съм ги редактирал аз с причина "Липса на Демо", а на последният ти бан има демо и той остава докато не ти изтече. Сега пак се оплакваш , че не си играл със хак, а като ти гледам демото изобщо не ми се вярва това.

Така,разбирам стратегията ти-казваш на админите да банват наред и хората да си плащат за да премахнат бана.Много на ниско ниво си паднал.След като виждам че няма опитни цс играчи сред отговорниците на тоя сайт/сървър няма какво да си губя времето повече тук.Има милиони сървъри които всъщност не са ме баннали защото админите им там са доста ама доста по-опитни от тук.С лекота загубихте един добър играч на цс.

Потребителски аватар
Mister Armstrong
V.I.P.
V.I.P.

Мнениеот Mister Armstrong » 03 сеп 2019, 16:42

Така,разбирам стратегията ти-казваш на админите да банват наред и хората да си плащат за да премахнат бана.Много на ниско ниво си паднал.След като виждам че няма опитни цс играчи сред отговорниците на тоя сайт/сървър няма какво да си губя времето повече тук.Има милиони сървъри които всъщност не са ме баннали защото админите им там са доста ама доста по-опитни от тук.С лекота загубихте един добър играч на цс.
Няма да ти изтрия мнението, за да се изкаже Администратора! Другия път като решиш да пишеш, пиши само и единствено ако ти е зададен въпрос от мен, от друг админ или от Администратора. Твоите мнения относно екипа ни въобще не ме интересуват. Като има милиони, върви играй с хака там. След като много знаеш, бана ти ще се увеличи на 6 месеца. Приятна почивка. След моето мнение не искам да виждам твой отговор освен ако не бъдеш питан за нещо.

П.С. Нямам нужда от разрешение от Администратор, за да ви банвам щом се налага и щом видя нарушение в сървъра в който АЗ отговарям! НИКОЙ не кара колегите ми (админи) да банват, за да си плащате за премахване на бановете. Както Администратора ти е казал: ''Ако не ти се чака (линк към вип форума), та ако ТИ САМ решиш да си го махнеш. Не мисля да си губя времето във обяснения повече. Успех с милионите сървъри, в които админите са със ''опит''.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1651
Контакти:
sAdYesmAybe’s avatar
Loading…

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 04 сеп 2019, 17:49

Стратегията ми е доста интересна и мисля да ти я споделя.
Да изчистя от сървъра възможно най - много : "Тарикати, Токсик играчи, ПРО(подразбира се) играчи" за да може да се играе спокойно и безпроблемнно.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
dartbeam
Потребител
Потребител

Мнениеот dartbeam » 15 сеп 2019, 21:49

Здравейте,
Баннат съм за "[SourceSleuth] Duplicate account".
1. DartBeam hellcase.com CS.DEALS
2. STEAM_1:1:41282152, снимка
3. Това е единиственият ми STEAM акаунт.

Потребителски аватар
Mister Armstrong
V.I.P.
V.I.P.

Мнениеот Mister Armstrong » 15 сеп 2019, 22:36

Здравейте,
Банове, наложени от системата не се премахват.

Потребителски аватар
dartbeam
Потребител
Потребител

Мнениеот dartbeam » 15 сеп 2019, 22:54

Здравейте,
Банове, наложени от системата не се премахват.
Ок, поне мога ли да знам как точно се определя, това duplicate account, или защо ме е баннало, един акаунт имам, един ползвам?

Потребителски аватар
Mister Armstrong
V.I.P.
V.I.P.

Мнениеот Mister Armstrong » 16 сеп 2019, 10:03

Системата банва играчи, когато засече играча по IP (така мисля аз). Има случаи, когато айпитата на играчи съвпаднат и получават бан за дубликиран акаунт (тоест че имат друг акаунт освен първият от който играят).

Потребителски аватар
anixcho123
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 123
An1x issagg.com’s avatar
Loading…

Мнениеот anixcho123 » 16 сеп 2019, 10:20

Доколкото знам системата засича когато някой баннът влезне в сървъра от друг акаунт но същото IP
Error 404 - skill isn't found

Върни се в “cs1.csgo.bg - Dust2 Only”