Най добър cfg за фпс бууст?

Потребителски аватар
oni_god
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 1

Най добър cfg за фпс бууст?

Мнениеот oni_god » пет дек 14, 2018 10:41 pm

Здравейте!
Можете ли да ми предложите някой "cfg" за "FPS BOOST"?
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на съб дек 15, 2018 3:49 pm, променено общо 1 път.
Причина: Преместена тема.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 1055
Контакти:

Re: Най добър cfg за фпс бууст?

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » съб дек 15, 2018 3:48 pm

След последните ъпдейти на играта е трудно да се буустне ФПС-са , препоръчително е да играеш на най - ниски настройки на играта за да ти вдигне фпс-са , също така можеш да си изтеглиш Driver Booster сканира ти ПЦ то за драйвъри и ги актуализира.
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
BabyBoo
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 11

Re: Най добър cfg за фпс бууст?

Мнениеот BabyBoo » съб дек 15, 2018 11:06 pm

Ето ти един начин, след като си пуснеш играта и зареди менюто, минизирай я и отвори Task Manager, отиваш на "Процеси" и намираш csgo.exe, цъкаш десен бутон върху него и намираш дето пише "Приоритет/Set Priority" и там цъкаш High. Отваряш си играта и в конзолата пишеш "fps_max 0" и "fps_max_menu 0" аз понеже съм с траш компютър и колкото и начини да гледаш как да си вдигнеш FPS-a, те не бачкат. Единствено този начин помага, при мен от 30фпс ме вдигаше на поне 54-5, дори като гледах в земята дигах 100+, ама т'ва е някаква магия. Този начин който ти казах, слага CS-а с висок приоритет пред другите програми/процеси и по този начин се отделя повече ресурс за играта, като рам и процесор. Надявам се т'ва колкото и да е, да ти помогне! ;)
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на нед дек 16, 2018 12:05 am, променено общо 1 път.
Причина: Ако се наложи да ти редактирам още веднъж мнение за провокативно държание , този път банът ти няма да е за 30 дни.
Изображение

Върни се в “Дискусии/Проблеми относно CS:GO”