Най добър cfg за фпс бууст?

Потребителски аватар
oni_god
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 1
K9-ONI’s avatar
Loading…

Най добър cfg за фпс бууст?

Мнениеот oni_god » 14 дек 2018, 22:41

Здравейте!
Можете ли да ми предложите някой "cfg" за "FPS BOOST"?
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 15 дек 2018, 15:49, променено общо 1 път.
Причина: Преместена тема.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1448
Контакти:

Re: Най добър cfg за фпс бууст?

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 15 дек 2018, 15:48

След последните ъпдейти на играта е трудно да се буустне ФПС-са , препоръчително е да играеш на най - ниски настройки на играта за да ти вдигне фпс-са , също така можеш да си изтеглиш Driver Booster сканира ти ПЦ то за драйвъри и ги актуализира.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
BabyBoo
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 12

Мнениеот BabyBoo » 15 дек 2018, 23:06

Ето ти един начин, след като си пуснеш играта и зареди менюто, минизирай я и отвори Task Manager, отиваш на "Процеси" и намираш csgo.exe, цъкаш десен бутон върху него и намираш дето пише "Приоритет/Set Priority" и там цъкаш High. Отваряш си играта и в конзолата пишеш "fps_max 0" и "fps_max_menu 0" аз понеже съм с траш компютър и колкото и начини да гледаш как да си вдигнеш FPS-a, те не бачкат. Единствено този начин помага, при мен от 30фпс ме вдигаше на поне 54-5, дори като гледах в земята дигах 100+, ама т'ва е някаква магия. Този начин който ти казах, слага CS-а с висок приоритет пред другите програми/процеси и по този начин се отделя повече ресурс за играта, като рам и процесор. Надявам се т'ва колкото и да е, да ти помогне! ;)
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 16 дек 2018, 00:05, променено общо 1 път.
Причина: Ако се наложи да ти редактирам още веднъж мнение за провокативно държание , този път банът ти няма да е за 30 дни.
Изображение

Потребителски аватар
SpacecamBG
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник
csgo Мнения: 106
✪ Space’s avatar
Loading…

Мнениеот SpacecamBG » 07 апр 2019, 23:08

Cfg нямам за в момента но имам полезни лънч опшънс ако ти помогнат ето -

-novid -no-browser -tickrate 128 -high -threads 4 +cl_forcepreload 1 -nojoy r_drawtracers_firstperson 0 -freq 60 -refresh 60 +fps_max 0 +mat_queue_mode 2 -noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd -tickrate 128 +cl_cmdrate 128 +cl_updaterate 128 -nod3d9ex
Изображение

Потребителски аватар
elmatador
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 311
EM -11-’s avatar
Loading…

Мнениеот elmatador » 08 апр 2019, 16:51

Cfg нямам за в момента но имам полезни лънч опшънс ако ти помогнат ето -

-novid -no-browser -tickrate 128 -high -threads 4 +cl_forcepreload 1 -nojoy r_drawtracers_firstperson 0 -freq 60 -refresh 60 +fps_max 0 +mat_queue_mode 2 -noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd -tickrate 128 +cl_cmdrate 128 +cl_updaterate 128 -nod3d9ex
Повечето команди, да не кажа почти всички вече не работят и нямат никакъв ефект дори и на по-старите машини. Ако все пак имате стар компютър, използвайте последната най-нова команда - d3d9ex.
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
bloxa
Tестов Админ
Tестов Админ
csgo Мнения: 50

Мнениеот bloxa » 16 апр 2019, 17:24

Ако някой се интересува все още - цъкни тук

Потребителски аватар
MarinkataLUD
Потребител
Потребител