Оплаквания от несправедливи предупреждения

Тук давайте вашите предложения за форума също така и оплаквания от несправедливи предупреждения
Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 895
Контакти:

Оплаквания от несправедливи предупреждения

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » съб юли 16, 2016 1:34 am

Всеки решил, че е получил "Форум предупрежение" несправедливо може да се оплаче тук .

1. Линк към мнението или темата :
2. Защо според вас сте предупредени несправедливо :
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
ShaneRa
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 13

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Мнениеот ShaneRa » чет авг 25, 2016 1:00 pm

Така, здравейте на всички от форумът. Явно някои хора се обиждат от истината, но те хората са си го казали - истината боли. Имам един въпрос към господин sAd yeS maybe или къвто е там, слабо ме интересува. Мойче, стягайте се. Гледам те, цъкаш цс, казваш на хората, че били нередовни, а ти влизаш 1 път на 3 седмици дето се вика, боли ме дали си ме баннал, засегна се от истината, нали? Споко, аз ще говоря с Божо, няма проблеми! Някак си не е редно да виждам админи да играят GTA V, да се правят, че не виждат какво им пиша и като имам нужда от тях не да ми казват ''напиши voice enable 0'' и тем подобни. И пак не ми излизай с номерът, че нямаш време, защото имаш, дори и в този момент, в който пиша това, ти пак играеш цс, но не и в сървърите, на които си админ. Нима пиша нещо грешно? Аз напоследък си оправих активността и пак не те виждам често, има хора, които могат да потвърдят промяната в активността ми в последните няколко седмици. Та, пак ти го пиша и не ме интересува дали ще получа някакво си незначимо предупреждение. Няма да оставя нещата така и при първа възможност ще говоря с Божо, защото вас Ви мързи та 2 не виждате, смяташ ли, че това е редно? Да, и аз не смятам, че е редно, но явно ти си мислиш, че си над нещата. Ако искаш ме банни и за 1 седмица, все ми е тая. Няма да оставя така нещата и не само аз, снощи беше лудница в масака и Tr1ck и Fighty се правеха на слепи, докато цъкаха GTA V, няма проблеми. А това, дето го написа да събера повече доказателства, хахахах, колко повече искаш, да наспамят целият сървър ли, е, мойче? Скрийншотвам си коментара в случай, че направиш нещо, което няма да ме устрои. Много хора сме Ви набрали и няма да минете между капките и това НЕ Е заплаха, а реалността. Надявам се поне Божо да направи нещо по въпросът.
Със здраве!
ShaneRa и компания! :)
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на чет авг 25, 2016 1:08 pm, променено общо 4 пъти.
Причина: Заплахи не тук.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » чет авг 25, 2016 1:08 pm

Аз и още едно ще ти прасна, ако продължаваш да се държиш и да пишеш като аутист. Това , аз кога влизам и какво играя и какво правя не си ти човека , който ще ми държи сметка аз какво аджаба правя със личния си живот. И когато ти напиша повече доказателства означава да са повече, за една обида играч няма да банна, защото си е само за гаг, което през банлиста няма как да се случи. Истини неистини, когато ми пишеш коментари по профила "Арола падна сега е твой ред", "Много сме ви насъбрали" ще ядеш и предупреждения и банове , тук не ти е децката градина, и изобщо не търпя "Сладури" като теб. Помисли си какво ще наспамиш или не след моят коментар. Сам си прави изводите, а щом аз да съм със този ранг и на този пост значи съм показал и доказал, че го заслужавам, а ти какво си щял да правиш и със кого да говориш е изцяло твое решение.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
ShaneRa
Потребител
Потребител

Мнениеот ShaneRa » чет авг 25, 2016 1:14 pm

Леле, че и неграмотен, ахахахах, заслужил си ранка вика, няма лошо, ама преди колко време, ахахах? И като искаш да си админ защо не влизаш често? Айде дай ми една кадърна причина или не можеш! Аз ти написах истината, мойче, но спокойно, не си мисли, че си единствен, защото мога да ти кажа, че от всички админи само f0deR -а става за нещо, нима той е будала ли? И доколкото разбрах си се заяждал с играчи и си ги гагвал като ти отговорят, нищо чудно да е вярно! Но пак ще ти го напиша:

ИСТИНАТА БОЛИ! ;)
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на ср юли 25, 2018 3:42 am, променено общо 2 пъти.
Причина: Спам. Безсмислен цитат. Обиди . Вече си на 2рото, още едно и ще имаш почивка и тук .

Потребителски аватар
ShaneRa
Потребител
Потребител

Мнениеот ShaneRa » чет авг 25, 2016 1:18 pm

банвай ме, айде, смешник :)
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на чет авг 25, 2016 1:19 pm, променено общо 1 път.
Причина: Обиди към Администратор .

Потребителски аватар
ShaneRa
Потребител
Потребител

Мнениеот ShaneRa » чет авг 25, 2016 1:18 pm

да те еба в недоносения миндил
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на чет авг 25, 2016 1:19 pm, променено общо 1 път.
Причина: Обиди към Администратор Happy Vacantion.

Потребителски аватар
BabyBoo
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 10

Мнениеот BabyBoo » пон окт 22, 2018 3:18 pm

Така, понеже си нямам и идея дали sadyesmaybe знае за какво се лепят предупреждения, реших да си пусна оплакването от тоз, защото наистина предупреждението е НЕСПРАВЕДЛИВО! Ето и него;

1. Линк към мнението или темата: И много ясна причина си предоставил, поне като се правиш на "Модератор", се научи да даваш ясни причини, никой няма да седне да ти гадае за к'во става въпрос, цитирам "Че не ти видях по рано дискриминиращото мнение.... +1" Хвани молим ти се, слезни от поста, не бери срам, и се научи, че мнението след едитване не се заключва, и между по-рано има тире..:) viewtopic.php?f=65&p=4331#p4331 + Снимка - ЦЪК
2. Защо според вас сте предупредени несправедливо: Никъде в правилата НЕ ПИШЕ, ЧЕ СА ЗАБРАНЕНИ ПОСТОВЕ С РАСИСТКО СЪДЪРЖАНИЕ! След като го няма това правило в ПРАВИЛАТА, предупреждението е напълно НЕСПРАВЕДЛИВО. Аз не съм виновен, че ВИЕ не сте го написали, в тоя случай изобщо не съм крив АЗ, че някой си седнал да ми лепи предупреждение за нещо, което изобщо не е забранено?
Снимка на правилата - ЦЪК
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на вт окт 23, 2018 3:26 am, променено общо 2 пъти.
Причина: Нарушена т.15 от правилата на форума.
Изображение

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » пон окт 22, 2018 6:16 pm

http://prntscr.com/l922wa Мнението си е заключено, а подобни коментари не се толерират тук и не мисля да пиша подобни правила то е пределно ясно, че е забранено. Предупреждението си остава!
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
BabyBoo
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 10

Мнениеот BabyBoo » пон окт 22, 2018 7:08 pm

http://prntscr.com/l922wa Мнението си е заключено, а подобни коментари не се толерират тук и не мисля да пиша подобни правила то е пределно ясно, че е забранено. Предупреждението си остава!
Шефе, извинявай много, но ти си длъжен да го напишеш в правилата? Защото ако почне всеки като мене, ти ще лепиш предупреждения за така да го кажем, едното голямо НИЩО, защото никъде не пише, че е забранено.. Айде да си имаме уважението. ;) И ако искаш ми смали мнението и ми лепни още едно предупреждение, поне това ще бъде заслужено. И никой не е казал, че е забранено? Свободна страна сме и всеки има право на мнение, приеми го. :)
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на вт окт 23, 2018 3:25 am, променено общо 2 пъти.
Причина: Нарушена т.15 от правилата на форума.
Изображение

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » пон окт 22, 2018 7:48 pm

Свободна страна с закони, явно не ги знаеш и се чудиш как да си извъртиш оправданието. След като си се регистрирал тук си приел да спазваш правилата на форума/сайта/нас, така че моля те не ми обяснявай кое как се прави и кога се слагат предупреждения, кога се смаляват мнения и как се пише. Самият ти наруши една и съща точка от правилата на форума в две мнения. Ако искаш да продължиш да пишеш тук ще се изразяваш като един напълно нормално мислещ човечец, а не с подобен тип коментари "Тоя турчин няма да има права", нито си ти човека, които да решава тези неща нито имаш правото да дискриминираш някого заради неговята вяра и т.н. . Предупреждението си остава и не смятам, че трябва да виждам повече мнения след моето свързани с твоето предупреждение.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Върни се в “Предложения за форума”