Предложение за форума,а и като цяло ...

Тук давайте вашите предложения за форума също така и оплаквания от несправедливи предупреждения
Потребителски аватар
batemish
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 12

Предложение за форума,а и като цяло ...

Мнениеот batemish » 11 яну 2017, 00:23

Предлагам : да направите раздел ""Предложения"" като цяло за самата верига,не за конкретен сървър или форума ... Но тъй като няма такъв раздел ще си дам предложението тук ..... а то е : да се направи zombie base building сървър,както в 1,6 имаше такъв (cs-bg.info GGN мисля че така беше).Тогава сървъра беше пълен до горе,и лично мен много ме радваше..а смятам,че и други са му се радвали.Също така в него може да има вип ранк който да ти дава вип клас и някакви други газарийки... (това е само едно от многото ми предложения,в случай че се реши да се направи този сървър) .

Лек и успешен ден <3

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1651
Контакти:
sAdYesmAybe’s avatar
Loading…

Re: Предложение за форума,а и като цяло ...

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 11 яну 2017, 00:34

Българските сървъри доста трудно се пълнят на модове като този, преди сме пускали Zombie Escape сървър и беше неуспешен , защото всеки влиза масак или там където се стреля, все още Българските геймъри не са орентирани към този тип сървър, също така направата на такъв мод отнема доста време, така като направата на правилен и работещ мод на ЦСГО отнема доста време и преработване на плъгините. Ранг системите са забранени от Steam и всеки сървър използващ такава бива баннат от Steam за 20-30 години, което означава , че всякаква промяна по класическия мод е забранена.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Върни се в “Предложения за форума”