Предложение за форума [Rank]

Тук давайте вашите предложения за форума също така и оплаквания от несправедливи предупреждения
Потребителски аватар
BabyBoo
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 14

Предложение за форума [Rank]

Мнениеот BabyBoo » 31 юли 2018, 05:29

Добро утро на всички! От доста време се чудя дали да направя нови ранкове за форума, тъй като сегашните са под всякаква критика.. Направих ги по мое желание, нека вкараме нещо свежо в тоз форум, да му придава все някакъв вид. Не са най-перфектните ми ранкове, но като за 15 минути труд мисля, че ще паснат перфе. Направих един малък "preview" как ще изглежда, пък каквото решите вие. Има още маалки и дрееебни работи да се оправят по "Глобален Модератор" и "Сървър Админ", отделно да се направи и ранка "Потребител".. Ако ви харесват, изразете по едно мнение, и нека подканим главния/главните да сменят ранковете! :P Ето и preview-a > Цъкни за пълен размер
*Да отбележа, че сайта за прикачване прецаква качеството!
Ето и ранковете;
Администратор & Помощник Администратор
Изображение , Изображение

Глобален Модератор
Изображение

Глобален Админ
Изображение

Сървър Админ
Изображение

Тест Админ
Изображение

Developer
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1651
Контакти:
sAdYesmAybe’s avatar
Loading…

Re: Предложение за форума [RANK]

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 31 юли 2018, 11:59

Текста не се вижда имам впредвид, че е доста бяло, също така точно тези правоъгълни ранкове никога не са ми харесвали. Ако се потрудиш малко повече (да смениш текста да се вижда хубаво и промениш вида на ранга може да ги сложим). Също така цвета на Сървър Админ е тъмно зелен , а на Глобални Админи е светло зелен, а на твоите банери е еднакъв, също така тестовият Админ има еднакъв цвят като на Сървър Админа, а не син цвят.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Върни се в “Предложения за форума”