Кандидат - DMH17 [Отхвърлен]

Потребителски аватар
hadzhiev
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 18
Контакти:

Кандидат - DMH17 [Отхвърлен]

Мнениеот hadzhiev » 21 дек 2019, 21:32

1. Your name? - Denis Hadzhiev
2. Your age? - 22
3. Where are you from? - Plovdiv, Bulgaria
4. Motivate your desire to become part of our team? - Това е единствената верига български CS:GO сървъри в които съм играл. Играх GTA 5 Roleplay до скоро, но пак почнах да играя CS:GO.... Всеки ден си разцъквам в сърфа и забелязах, че доста хроа споделят мнение как нямало нито един администратор от супер много време там. Реших да се пробвам, защото няма какво да загубя! Имам желанието, както и времето да бъда част от вашия екип(разбира се, ако станат нещата).
5. How many hours a day is a minimum you plan to spend on the server? - За сърф сървъра поне по 2-3 часа на ден ще отделям!(Така или иначе, ккато почнеш да минаваш маповете си е бая време хаха)
6. Do you have experience with Sourcemod? - За SourceMod мисля, че не! (човек винаги може да се научи, ако има желание)
7. Do you have any experience as an admin? - Да бил съм администратор преди години в един Dust2 сървър, който беше пълен през повечето време... Сървъра беше някакъв европейски, но не помня какъв точно.(После спрях да играя, както и съвръра явно е изчезнал..) Преди години съм бил администратор в CS 1.6 сървъри.
8. Discord for contact? - DMH17#3834
9. Steam profile link? - https://steamcommunity.com/id/dmh17/

Потребителски аватар
SS1914
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник
csgo Мнения: 27

Re: Кандидат - DMH17

Мнениеот SS1914 » 13 фев 2020, 20:41

Не съм те виждал. ПРОТИВ!

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1642
Контакти:

Re: Кандидат - DMH17

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 16 фев 2020, 20:31

След месец пак.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Върни се в “Кандидатури за Админ/Admin Applications”