Flippy35 (Re-apply) [Отхвърлен]

Потребителски аватар
Flippy35
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 2

Flippy35 (Re-apply) [Отхвърлен]

Мнениеот Flippy35 » 27 дек 2018, 22:58

1. Вашето име? - Георги Господинов
2. Вашата възраст? - 18
3. От къде сте? - гр. Бургас
4. Skype за връзка с членовете на екипа? - Flippy352
5. Мотивирайте желанието си да станете част от екипа на csgo.BG? - Имам желанието да стана администратор, защото често (почти всеки ден) влизам в сървъра. Не е рядкост да ставам свидетел на играчи, които нарушават правилата на сървъра чрез voice chat spam (и не само) като си прехвърлят обиди. От доста време (месец) не съм видял админ в сървъра. Смятам, че сървърите като b-hop, surf, kz и др. трябва да са място за развлечение, а подобни обиди са неуместни (lol). В сървъра съм от близо 5-6 месеца (повечето играчи ме познават) и съм постигнал най-големия ранк - SURFGOD.
6. Колко часа на ден е минимумът, който смятате да отделите за сървъра? - 1 час на ден, а през ваканциите 2-3
7. Имате ли опит с Sourcemod? - Не
8. Имате ли някаква история като администратор? - Да във веригата на Garry's Mod и във сървърите Redline (и по-точно - HnS сървъра) + бях админ в csgo.bg surf сървъра около 1-2 месеца, но неусетно бях отстранен, без обяснение.
9. Вашето SteamID? - STEAM_0:0:79626312 (Flippy352)

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1651
Контакти:
sAdYesmAybe’s avatar
Loading…

Re: Flippy35 (Re-apply)

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 28 дек 2018, 15:09

Активността ти беше 0 за последните месеци за това ти бяха премахнати и правата, вмомента си с две влизания за последния месец- https://i.imgur.com/osb6Yyb.png.
Отнеси се по - сериозно към това да бъдеш Админ и след два месеца можеш да пуснеш нова кандидатура.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Върни се в “Кандидатури за Админ/Admin Applications”