Кандидат за Админ - Armstrong [Отхвърлен]

Потребителски аватар
Armstrong
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 5

Кандидат за Админ - Armstrong [Отхвърлен]

Мнениеот Armstrong » нед яну 06, 2019 4:12 pm

1. Вашето име? - Николай Данев
2. Вашата възраст? - 26
3. От къде сте? - София
4. Мотивирайте желанието си да станете част от екипа на csgo.BG? - Имам желанието да стана администратор, защото често се случва да влизам, за да играя и вътре да става анархия и обиди, също така не изключвам хората, които влизат, за да си пробват хаковете и когато няма админ, всички се дразнят. Ще се радвам да бъда полезен с каквото може. :)
5. Колко часа отделяте за сървъра? - 3-4 часа на ден.
6. Имате ли опит с Sourcemod? - Не, но имам желанието да се науча.
7. Имате ли някаква история като администратор? - Да във веригата на UCTT - Zombie plague, както и във зомби сървъра на мой приятел, преди няколко години.
8. Линк към вашият Steam профил? https://steamcommunity.com/profiles/76561198072805629/

Потребителски аватар
elmatador
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 205

Re: Кандидат за Админ - Armstrong

Мнениеот elmatador » нед яну 06, 2019 7:48 pm

Играеш от скоро в сървъра, по-малко от три месеца. Активността ти не е лоша през последния месец, но доклади от теб към мен или във форума липсват. Според мен избързваш с кандидатурата. Оценявам желанието ти, но за съжаление не съм сигурен, че би се справил. Докажи, че заслужаваш да си част от екипа. От мен за сега имаш "НЕ".
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
Armstrong
Потребител
Потребител

Мнениеот Armstrong » нед яну 06, 2019 10:38 pm

Ами аз главно докладите ги прая във сървъра, когато има някой, който играе нечестно, веднага пускам доклад до админите. Пък и от 20 админа, в приятели имам само 1. В сървъра играя от около 5 месеца, че и нагоре, но с различен никнейм. Все пак мерси, че си първия, който отговори.

Потребителски аватар
boostmeisteraa
Dust2 Админ
Dust2 Админ
csgo Мнения: 10

Мнениеот boostmeisteraa » вт яну 08, 2019 12:15 am

Категорично НЕ.Като вляза всеки път чувам някакви псувни.Нямам нито един доклад,пък и играеш от скоро.

Потребителски аватар
Armstrong
Потребител
Потребител

Мнениеот Armstrong » вт яну 08, 2019 2:17 am

Къде пък си чувал да псувам, бе, дечко? :D Аз в тоя сървър играя от над 5 месеца под различен никнейм. Явно тряа да си гъзолизец, за да станеш админ. Не, че ми е на зор, просто като няма никой, 80% е анархия. Като се вземе работата, с която се занимавам, пак бива що-годе да отделям време. Не ме познаваш, не говори.
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на вт яну 08, 2019 3:02 am, променено общо 1 път.
Причина: Нямаш право да пишеш по кандидатурата си , освен ако не ти се зададе въпрос.

Потребителски аватар
boostmeisteraa
Dust2 Админ
Dust2 Админ
csgo Мнения: 10

Мнениеот boostmeisteraa » вт яну 08, 2019 2:43 am

Като гледам и правилата не знаеш. ;) Първо, че нямаш правото своеволно да си драскаш коментарчета, не си администратор. Второ обиждаш админ. Трето набеждаваш LEGIT играчи за харекири бил съм свидел на тази сценка, където казваше за един играч няма да споменавам име, че е хак и колко ли не майни му сложи.

Потребителски аватар
Armstrong
Потребител
Потребител

Мнениеот Armstrong » вт яну 08, 2019 2:58 am

Като гледам и правилата не знаеш. ;) Първо, че нямаш правото своеволно да си драскаш коментарчета, не си администратор. Второ обиждаш админ. Трето набеждаваш LEGIT играчи за харекири бил съм свидел на тази сценка, където казваше за един играч няма да споменавам име, че е хак и колко ли не майни му сложи.

Набеждавал съм, или казвам, че СПОРЕД МЕН, СА ТАКИВА? Кое по-напред? Дай доказателство и ше призная, че си казал истината. Аз работя с доказателства, така, че те съветвам да дадеш такова и ще кажа, че си бил прав. Много ясно, че когато се усъмня в някого, ще кажа, че е хакер. Не знай много, малкия. Настъпиха времена, в които не се намираш при Бат Тошо. Жив и здрав за оценката ти. :)
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на вт яну 08, 2019 3:02 am, променено общо 2 пъти.
Причина: Нямаш право да пишеш по кандидатурата си , освен ако не ти се зададе въпрос.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 1044
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » вт яну 08, 2019 3:04 am

Прегледай внимателно правилата на форума и правилата при пускане на кандидатура.
Липсват ти доклади имаш активност, но няма как да знаем за преценката ти за нарушители.
Нова кандидатура можеш да пуснеш след 2 месеца!
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Върни се в “Кандидатури за администратор в сървъра”