Кандидатура за Администратор - stan [Отхвърлен]

Потребителски аватар
Stanbg
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 2

Кандидатура за Администратор - stan [Отхвърлен]

Мнениеот Stanbg » 08 юни 2019, 21:46

1. Вашето име? - Станимир Димитров
2. Вашата възраст? - 19
3. От къде сте? - Сливен
4. Мотивирайте желанието си да станете част от екипа на csgo.BG? - Искам да помогна с каквото мога , защото през повечето време в съръва или се псува , или се спами чата от някакви деца , има афк-та и чисто нови профили , които играят по-добре и от професионалистите.
5. Колко часа отделяте за сървъра? - Зависи от деня , но обикновенно по 2-3 часа+
6. Имате ли опит с Sourcemod? - Да
7. Имате ли някаква история като администратор? - Повечето е на cs 1.6 , но съм бил един от главните администратори на danger-cs , бил съм сървър админ във вериги като fragfactory , iplay , cs-bg и в един английски сървър малко преди да го затворят fragdeluxe )
8. Дискорд за връзка? - Stan#7290
9. Линк към вашият Steam профил? - https://steamcommunity.com/id/ctah137

Потребителски аватар
ARROW
Модератор
Модератор
csgo Мнения: 69
Arrow’s avatar
Loading…

Re: Кандидатура за Администратор - stan

Мнениеот ARROW » 09 юни 2019, 00:01

С радост ще се радвам да разбера какъв ти е бил никнейма в danger-cs преди да дам окончателен отговор. И не се опитвай да лъжеш, лесно ще се разбере.

EDIT:

Не знам за какъв главен администратор ми говориш. Бил съм Модератор в тази верига, малко след теб и си бил само Модератор там, а не "Администратор", както ти твърдиш, затова може и без такива лъжи. Колкото до кандидатурата, като гледам си редовен, но за сметка на това липсват доклади и смятам, че ти е рано още за админ. Не от мен.
Изображение

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1583
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 09 юни 2019, 00:10

Направо си напиши тук как си се писал като Администратор в danger-а и в Иплей ?
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
Stanbg
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 2

Мнениеот Stanbg » 09 юни 2019, 02:29

С радост ще се радвам да разбера какъв ти е бил никнейма в danger-cs преди да дам окончателен отговор. И не се опитвай да лъжеш, лесно ще се разбере.
Писах се cTaH:)

http://prntscr.com/nze9yc
http://prntscr.com/nze8w5
Joined 2013 ( Аз бях още там когато се създаде , понеже форума е променян нямам как да ви покажа логове от когато бях администратор , но имам логове от когато бях главен модератор по-късно като се върнах замалко при тях.)
https://danger-cs.eu/forums/search.php? ... 1&sr=posts (Ако на някой му се разглежда)

А за iplay беше дори и преди товa не си помня ника нито парола съжелявам за да докажа :/

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1583
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 09 юни 2019, 04:52

Самият аз съм бил Админ в Иплей и си спомням доста добре първият път когато си пуснах там кандидатура, а това беше през 2013, спомням си и доста добре в cs-bginfo , когато съм играл като дете , а при теб се губят цели моменти , първо беше Администратор , след това модератор после никовете си забравяш...
Преди време премахнах 2 от Админите ни за подобни коментари в чата докато играят -

Код: Избери всички

2019-05-20 17:06:14 kuv si. csgo.bg - Dust2 Only [!knife !ws !gloves][Old & New] 128 ticks de_dust2_old 2019-05-20 17:06:13 glupav li si. csgo.bg - Dust2 Only [!knife !ws !gloves][Old & New] 128 ticks de_dust2_old 2019-05-20 17:06:11 cs levela ti we. csgo.bg - Dust2 Only [!knife !ws !gloves][Old & New] 128 ticks de_dust2_old 2019-05-20 17:06:43 AUTIST. csgo.bg - Dust2 Only [!knife !ws !gloves][Old & New] 128 ticks de_dust2_old
Започни да докладваш тук във форума, оправи си поведението и след 2 месеца отново.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Върни се в “Кандидатури за Админ/Admin Applications”