Кандидатура за админ

Потребителски аватар
Tsvetanov
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 4

Кандидатура за админ

Мнениеот Tsvetanov » 19 май 2020, 11:55

1. Вашето име? - Цветелин Цветанов
2. Вашата възраст? - 20
3. От къде сте? - гр. Монтана
4. Мотивирайте желанието си да станете част от екипа на csgo.BG? - Искам да стана админ, защото напоследък виждам, че почти не влизат админи в сървъра, за да следят играчите. Следователно, като няма контрол, хората се отпускат и си позволяват да играят с хак и така провалят играта на другите играчи, които се забавляват. Всъщо така има и хора, които седят афк и си грайндят часове, дали за сървъра, дали за CS:GO, важното е че го правят. Още повече хора срещам, които обиждат играчите и съм чувал дори и хора, които си позволяват да заплашват в IRL.
5. Колко часа отделяте за сървъра? - Пускал съм кандидатура за админ преди 2 месеца и нямах часовете за STAFF, но до момента отделям по 3-4 часа дневно.
6. Имате ли опит с Sourcemod? - До момента в CS:GO не съм изразявал желание да бъда админ в който и да е сървър и не ми се е налагало, но в cs 1.6 съм имал доста опит със Sourcemod-а.
7. Имате ли някаква история като администратор? - Както казах погоре, до момента в CS:GO, не съм изразявал желание да бъда част от Екип. Вие сте Екипът, с който искам да работя и да бъдем колегиални един към друг!
8. Дискорд за връзка? - Цветанов#2998
9. Линк към вашият Steam профил? - https://steamcommunity.com/profiles/76561199039654748/

Благодаря за отделеното време отново! :roll:

Потребителски аватар
NexX
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник
csgo Мнения: 66

Re: Кандидатура за админ

Мнениеот NexX » 21 май 2020, 09:17

Като се каже да си повишиш активността не означава да стоиш по 10 часа афк. За сега съм Против
cvetanov.png
cvetanov.png (2.43 KиБ) Видяна 91 пъти
♥Live for the moment♥ :P

Потребителски аватар
Tsvetanov
Потребител
Потребител

Мнениеот Tsvetanov » 22 май 2020, 19:21

Първото е, че не седя афк. Второто е, че в този сървър няма един админ, а ти както искаш го разбирай и се прави на интересен и следи часовете още! Прегледай и виж за какво кандидатствам, а не как ще правя часовете! ;)
Последна промяна от Emir на 23 май 2020, 12:29, променено общо 1 път.
Причина: Когато не ти е зададен въпрос не пишеш повече под кандидатурата!

Потребителски аватар
Tsvetanov
Потребител
Потребител

Мнениеот Tsvetanov » 22 май 2020, 19:24

Така като гледам, влизаш в сайта, но няма нито един отговорник специално за този сървър! А и забравих да те информирам, че аз съм човека, който търси част от екипа като има нарушители! До момента не съм те видял 1 път в сървъра!
Последна промяна от Emir на 23 май 2020, 12:30, променено общо 2 пъти.
Причина: Когато не ти е зададен въпрос не пишеш повече под кандидатурата! +1 Предупреждение!

Потребителски аватар
NexX
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник
csgo Мнения: 66

Мнениеот NexX » 24 май 2020, 16:58

Професори,мрофесори не ме интересуват след като си дам вот-а ти нямаш правото да обсъждаш какво съм решил аз, писал си ,че не седиш афк а за 8 часа стоене имаш 0 score. Категорично съм Против , не ми трябва админ който не знае как да се държи дори в форума.
♥Live for the moment♥ :P

Върни се в “Кандидатури за Админ/Admin Applications”