csgo.bg the best community ever [Отхвърлен]

Потребителски аватар
SKUKAM
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 1

csgo.bg the best community ever [Отхвърлен]

Мнениеот SKUKAM » 04 сеп 2020, 23:55

1. Вашето име? - Мартин
2. Вашата възраст? - 15 знам че съм малък за някои но това не им дава основание да ме подценяват и да си мислят ,,хах той е на 15 каква работа ще върши да го еба в тъпото лапе''
3. От къде сте? - Варна
4. Мотивирайте желанието си да станете част от екипа на csgo.BG? - много добре знаете че една от причините всеки да иска да стане админ е защото му тролват играта хакери ли ще са лапета дето крещат дето музика пускат и тн.... аз обаче съм тук днес и ви пиша тази кандидатура не защото знам че ще съм редовен и че ще помагам не защото знам че ще участвам в едно прекрасно community на csgo.bg не защото няма да има хора които тролват играта правят мизерии и им се разминава в мое защото е нямало админ тогава който да влезе а защото съм ,,отраснал'' с този сървар срещал съм супер големи пичове намирал съм си приятели които са ми останали до днес имал съм НЕЗАБРАВИМИ моменти в сървара на смях и забавление което искам да запазя! Това не е единственото нещо което искам да направя за този сървар както някои казват,,bate ako trqbwa 6e se nau4a da programiram samo za da pomogna'' :D
5. Колко часа отделяте за сървъра? - 4-5 часа
6. Имате ли опит с Sourcemod? - Да
7. Имате ли някаква история като администратор? - не в български сървари
8. Дискорд за връзка? - ㊧Š₳Ðآ₴๛#7585
9. Линк към вашият Steam профил? - https://steamcommunity.com/profiles/76561198385460066/

БЛАГОДАРЯ ЗА ВРЕМЕТО ПРЕКАРАНО В ЧЕТЕНЕ СЪЖЕЛЯВАМ ЧЕ Е ТОЛКОВА МНОГО <3333

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1656
Контакти:
sAdYesmAybe’s avatar
Loading…

Re: csgo.bg the best community ever

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 12 сеп 2020, 12:06

Активност 5-6 дни след това 0 ла.
След месец пак.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Върни се в “Кандидатури за Админ/Admin Applications”