Кандидатура за админ-hazza за сървър Dust2-Only

Потребителски аватар
hazza
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 4

Кандидатура за админ-hazza за сървър Dust2-Only

Мнениеот hazza » 21 авг 2019, 21:03

. Вашето име? - Александър Енгибаров
2. Вашата възраст? - 18
3. От къде сте? - Бургас
4. Мотивирайте желанието си да станете част от екипа на csgo.BG? - Имам желанието да стана администратор, защото бих искал да премахна всякакви видове дразнители, които по някакъв начин биха пречили, спрели, застрашили, името и изживяването на играта в сървъра! Също така мисля, че съм добре квалифициран да разпозная добър играч от простоват хакер. Много често се случва, когато вляза да разпусна в сървъра винаги или в по-честите случаи има някой (малко дете), което използва микрофона си не за да даде инфо на играчите или приятна раздумка с приятел, а за да покаже липсата си на елементарно възпитание, изразено под формата на крясъци и псувни. И това е само малка част от причините.
5. Колко часа отделяте за сървъра? - 5 часа на ден
6. Имате ли опит с Sourcemod? - Да, разбира се!
7. Имате ли някаква история като администратор? - Да във веригата на CS-PLOVDIV, BRUTAL SERVERS, CS-PARADISE
8. Линк към вашият Steam профил? https://steamcommunity.com/id/hazzahere/

Потребителски аватар
Mister Armstrong
V.I.P.
V.I.P.
csgo Мнения: 86

Re: Кандидатура за админ-hazza за сървър Dust2-Only

Мнениеот Mister Armstrong » 21 авг 2019, 23:23

. Вашето име? - Александър Енгибаров
2. Вашата възраст? - 18
3. От къде сте? - Бургас
4. Мотивирайте желанието си да станете част от екипа на csgo.BG? - Имам желанието да стана администратор, защото бих искал да премахна всякакви видове дразнители, които по някакъв начин биха пречили, спрели, застрашили, името и изживяването на играта в сървъра! Също така мисля, че съм добре квалифициран да разпозная добър играч от простоват хакер. Много често се случва, когато вляза да разпусна в сървъра винаги или в по-честите случаи има някой (малко дете), което използва микрофона си не за да даде инфо на играчите или приятна раздумка с приятел, а за да покаже липсата си на елементарно възпитание, изразено под формата на крясъци и псувни. И това е само малка част от причините.
5. Колко часа отделяте за сървъра? - 5 часа на ден
6. Имате ли опит с Sourcemod? - Да, разбира се!
7. Имате ли някаква история като администратор? - Да във веригата на CS-PLOVDIV, BRUTAL SERVERS, CS-PARADISE
8. Линк към вашият Steam профил? https://steamcommunity.com/id/hazzahere/
Нямаш никаква активност, до колкото видях профилите ти. Покачи активността ти и тогава пак се пробвай. НЕ!
Както можем да поднесем цветя, така можем и да влезем със вратата.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1611
Контакти:

Re: Кандидатура за админ-hazza за сървър Dust2-Only

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 08 сеп 2019, 03:51

След месец пак.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Върни се в “Кандидатури за Админ/Admin Applications”