Кандидатура за Админ [Отхвърлен]

Потребителски аватар
Tsvetanov
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 4

Кандидатура за Админ [Отхвърлен]

Мнениеот Tsvetanov » 05 апр 2020, 21:49

1. Вашето име? - Цветелин Цветанов
2. Вашата възраст? - 20
3. От къде сте? - гр. Монтана
4. Мотивирайте желанието си да станете част от екипа на csgo.BG? - Бих желал да подпомагам за сървъра, и на Екипа за наблюдаването на играчите, които си позволяват да използват програми, които развалят gameplay-а, както на нас така и на другите играчи, които са добре дошли да се забавляват!Не на последно място и арогантното държание на играчите един към друг, и на последно място AFK-тата. Забелязах, че някой се въртят на място и това не им позволява да бъдат премахнати от kick системата
5. Колко часа отделяте за сървъра? - Отделям доста време за сървъра, понеже ми е приятно да играя CS:GO. (от три часа, до пет часа дневно)
6. Имате ли опит с Sourcemod? - До момента в CS:GO не съм изразявал желание да бъда админ в който и да е сървър и не ми се е налагало, но в cs 1.6 съм имал доста опит със Sourcemod-а.
7. Имате ли някаква история като администратор? - Както казах погоре, до момента в CS:GO, не съм изразявал желание да бъда част от Екип. Вие сте Екипът, с който искам да работя и да бъдем колегиални един към друг!
8. Дискорд за връзка? - Цветанов#2998
9. Линк към вашият Steam профил? - https://steamcommunity.com/profiles/76561199039654748/

Благодаря за отделеното време! :)

Потребителски аватар
NexX
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник
csgo Мнения: 67

Re: Кандидатура за Админ

Мнениеот NexX » 05 апр 2020, 23:36

http://prntscr.com/rtmo9h От Има ,няма 5 часа си в сървъра за сега съм Против .Оправи си малко часовете и докладите и мога да помисля за положителен вот.
♥Live for the moment♥ :P

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1642
Контакти:

Re: Кандидатура за Админ

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 06 май 2020, 21:30

След месец пак.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Върни се в “Кандидатури за Админ/Admin Applications”