Кандидатура за админ - Sir Michael Caine - ОДОБРЕН

Потребителски аватар
Sir Michael Caine
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 73
Контакти:

Кандидатура за админ - Sir Michael Caine - ОДОБРЕН

Мнениеот Sir Michael Caine » 21 сеп 2016, 20:58

1. Вашето име? - Преслав Пенчев
2. Вашата възраст? - 22
3. От къде сте? - София
4. Skype за връзка с членовете на екипа? - s.t.a.l.k.e.r._007
5. Мотивирайте желанието си да станете част от екипа на csgo.BG? - Имам желанието да стана администратор, защото смятам че мога да допринеса за развитието и поддръжката на сървъра, така че да има общо удоволствие от играта и да се следи още по-изкъсо за злоупотреби и непристойно поведение. Също смятам че мога да допринеса с някакъв опит за нови играчи и тези които търсят да се подобрят - 8445 часа CS:GO (реални от тях около 4000), Global Elite в последните година и половина и 902 спечелени компетитив игри, в Топ 3 на Д2 сървъра последните 3 месеца, отделно 200 играни Фейсит игри и достигната Диамантена лига в началото на 2016та, левъл 50 в Стийм. Освен това, като се има предвид че играя абсолютно всеки ден в Д2 сървъра, ми прави впечатление има недостиг на админи сутрин между 7-10 както и в малките часове вечерта след 12. Аз играя често най-вече в този диапазон и смятам че ще мога да запълня празнината :) *сигнализирах за последните 3ма баннати в сървърa.
6. Колко часа на ден е минимумът, който смятате да отделите за съръвъра? - 5 часа
7. Имате ли опит с Sourcemod? - Да
8. Имате ли някаква история като администратор? - Да, като модератор на стрийма на Unlabel в Twitch за 6 месеца както и на стрийма на Phantoml0rd в Twitch за 11 месеца и админ на руския сървър по 1.6 Краснодар- 3 години.
9. Вашето SteamID? - Sir Michael Caine/ STEAM_0:1:88633469
*прикачам и скрийншот от ин-гейм профила си за улеснение
Прикачени файлове
20160921185556_1.jpg
20160921185556_1.jpg (35.14 KиБ) Видяна 1624 пъти
Последна промяна от Sir Michael Caine на 25 сеп 2016, 10:00, променено общо 11 пъти.
Donkeys are actually cool ! :D

Потребителски аватар
elmatador
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 311
EM -11-’s avatar
Loading…

Re: Кандидатура за админ - Sir Michael Caine

Мнениеот elmatador » 21 сеп 2016, 21:05

Подкрепям горенаписаната кандидатура. Момчето е точен пич, не псува, не ругае, не тролва, държа се нормално. Влиза често в сървъра, което ще бъде в полза на сървъра срещу хакерите и тролерчетата, ако бъде избран.
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 21 сеп 2016, 21:07, променено общо 2 пъти.
Причина: По кандидатурите имат право да пишат само членовете на екипа !
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1656
Контакти:
sAdYesmAybe’s avatar
Loading…

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 21 сеп 2016, 21:09

След като оправихме разделите, че кандидатурата ти е за д2-то , а не за масива.

Отностно нея мога да кажа, че сме се засичали и не си от избухливите играчи, играеш спокойно и не създаваш лошо впечетление. Аз съм ЗА пък да видим как ще се справиш със правата.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
acT
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 10

Мнениеот acT » 22 сеп 2016, 19:26

Аз съм за, добре е момчето. Често е в сървъра и се разбираме.

Потребителски аватар
paper doll
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 2

Мнениеот paper doll » 26 сеп 2016, 20:32

Ще бъде добър Администратир. Има опит в играта, влиза често в сервера (говоря за Duts 2 only), търпелив е и не е заядлив, а тези качества липсват на час от хората които имат права в сервера. Както той написа има часови диапазон в който липсва пресъствие на Администратор и липсата му се усеща силно. Аз съм "ЗА" Преслав да зъпилни тази липса ;)
Последна промяна от Staro3agopka на 26 сеп 2016, 20:41, променено общо 1 път.
Причина: Нямаш право да пишеш по кандидатурите на потребителите. Могат да дават мнение само Администраторите!

Потребителски аватар
Reflex
Администратор
Администратор
csgo Мнения: 89
Контакти:

Мнениеот Reflex » 29 сеп 2016, 18:19

Одобрен си.

Върни се в “Кандидатури за Админ/Admin Applications”