Кандидат - "Payner" - ОТХВЪРЛЕН

Потребителски аватар
Payner
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 6

Кандидат - "Payner" - ОТХВЪРЛЕН

Мнениеот Payner » 06 ное 2016, 04:24

1. Вашето име? - Николай
2. Вашата възраст? - 17
3. От къде сте? - Бургас
4. Skype за връзка с членовете на екипа? - nirko11111
5. Мотивирайте желанието си да станете част от екипа на csgo.BG? - Имам желанието да стана администратор, защото съм бил такъв в много 1.6 сървъри и имам много опит. Виждам ,че уважението межто играчите доста често се пропуква и винаги има по един разсърден , мисля че имам доста голям натрупан опит да следя и за хакери няма да ми е за първи път и ще се постарая да оправдая очакванията за добър и безпристрастен администратор.
6. Колко часа на ден е минимумът, който смятате да отделите за съръвъра? - 4-5 часа на ден
7. Имате ли опит с Sourcemod? - Да
8. Имате ли някаква история като администратор? - Да както споменах малко по горе, аз самия съм имал собствен сървър.
9. Вашето SteamID? - STEAM_0:0:177485108 / Payner

Потребителски аватар
Staro3agopka
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 82
Контакти:

Re: Кандидат - "Payner"

Мнениеот Staro3agopka » 06 ное 2016, 14:14

Не съм те засичала до момента в сървъра изобщо. Имал си опит като администратор (по - твои думи), но това изобщо не е достатъчно и ние няма как да сме сигурни в това. Хората които са в нашия екип имат много активност и доклади. Ти нямаш нито едно от двете. Против съм за сега!

Потребителски аватар
Payner
Потребител
Потребител

Мнениеот Payner » 06 ное 2016, 17:22

Не съм те засичала до момента в сървъра изобщо. Имал си опит като администратор (по - твои думи), но това изобщо не е достатъчно и ние няма как да сме сигурни в това. Хората които са в нашия екип имат много активност и доклади. Ти нямаш нито едно от двете. Против съм за сега!
Не искам да се оправдавам, но вчера вечер играхме заедно, дори имаше момент в които аз и ти си говорехме по тема за обидите в сървъра. Имам приятел админ на име "Insane' докладвам на него всичко , което не мисля че е правилно. Благодаря все пак за отделеното време. Ще пробвам след 2 месеца.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1604
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 06 ное 2016, 17:55

6. Колко часа на ден е минимумът, който смятате да отделите за съръвъра? - 4-5 часа на ден - Със 2 влизания по 4-5 часа на ден къде да видя ? http://prntscr.com/d3t8bg
Докалади също не виждам от твоя страна, както си написал имаш опит и имаш сървър, но ние това няма как да го знаем след като един доклад дори за обиди няма, камоли за хакер.

Не .
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
Payner
Потребител
Потребител

Мнениеот Payner » 06 ное 2016, 18:46

6. Колко часа на ден е минимумът, който смятате да отделите за съръвъра? - 4-5 часа на ден - Със 2 влизания по 4-5 часа на ден къде да видя ? http://prntscr.com/d3t8bg

Докалади също не виждам от твоя страна, както си написал имаш опит и имаш сървър, но ние това няма как да го знаем след като един доклад дори за обиди няма, камоли за хакер.

Не .
Не виждам как по точно разбра, че съм влизал 2 пъти ти си знаеш, както вече казах докладвам на админ не в форума.
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 06 ное 2016, 19:08, променено общо 2 пъти.
Причина: Лесно съм разбрал, геймтракер показва колко игрово време имаш, а отностно коментара ти се смалява, така като е забранено да си пишеш по кандидатурата , освен ако не ти се зададе въпрос.

Потребителски аватар
Staro3agopka
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 82
Контакти:

Мнениеот Staro3agopka » 06 ное 2016, 21:08

Докладвам на админ не е оправдание, че липсват доклади. Докладите се правят тук във форума по образец. Също така, можеше да се запознаеш с правилата преди да се кандидатираш за да знаеш, че по собствената ти кандидатура НЯМАШ ПРАВО да пишеш. Това, че снощи сме говорили в сървара не означава, че имаш активност достатъчна за да си в екипа. При всяка една кандидатура проверявам активността на играча, а твоята е много ниска.

Потребителски аватар
Payner
Потребител
Потребител

Мнениеот Payner » 06 ное 2016, 21:26

Докладвам на админ не е оправдание, че липсват доклади. Докладите се правят тук във форума по образец. Също така, можеше да се запознаеш с правилата преди да се кандидатираш за да знаеш, че по собствената ти кандидатура НЯМАШ ПРАВО да пишеш. Това, че снощи сме говорили в сървара не означава, че имаш активност достатъчна за да си в екипа. При всяка една кандидатура проверявам активността на играча, а твоята е много ниска.
За последно пиша, преди да бъда обвинен в не уважение към вас и вашия екип.
Моля само един от двата по горе администратора да ми каже къде мога да видя , че не мога да пиша по темата в кой раздел е това правило и критерий за колко публични доклада имам за следващия път да знам, не намерих къде е той, а ако няма такъв моля ви впишете го, като правило ако знаех,че има такъв критерий нямаше да си правя труда да правя кандидатура.
Благодаря ви за отделеното време. :) Лека вечер.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1604
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 06 ное 2016, 22:27

В този раздел можете да пускате своите кандидатури за тестови админи в cs1.csgo.bg | Dust2 Only сървъра по образец от темата "Кандидат - zeeTester /*ОБРАЗЕЦ*/". Всички точки от кандидатурата са задължителни. Ако не искате да споделите информация по някоя от точките или ако не спазвате образеца, не пускайте кандидатура, защото ще бъде моментално отхвърлена! След като кандидатурата бъде разгледана от администраторите, те ще дадат своя обоснован глас - За или Против. Тъй като сме трима, за одобрена ще се счита кандидатура, получила поне 2 гласа "За". Обикновените потребители не могат да коментират кандидата. Ако имате някаква важна информация за кандидата и искате да я споделите се свържете с администраторите на ЛС.

Кандидатите, чиито кандидатури са отхвърлени имат право да кандидастват отново след 2 (два) месеца!
Писано е от Администратор "bojo", ако беше погледнал раздела "Кандидатури за Админи" щеше да прочетеш, темата за доклади е направена във съответния раздел на сървъра, докладите се изискват от нас Сървър Админите и потребителите със по - висок ранг от Сървър Админ за да придобием представа кандидата има ли си понятие от хакер, нарушител и т.н. .
Мисля , че ти обърнахме достатъчно внимание , също и отговорихме на всичките ти въпроси.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
Bojo
Администратор
Администратор
csgo Мнения: 125
Bojo’s avatar
Loading…

Мнениеот Bojo » 07 ное 2016, 13:18

Здравей @Payner,

нека и аз да кажа няколко думи. Базовите изисквания към кандидатите са ясни и те трябва да бъдат покрити задължително, за да бъде разгледана кандидатурата. В противен случай тя бива отхвърлена на момента. Тъй като, ние администраторите, не сме редовно в сървърите, както са сървърните администратори, то няма как да вземем решение, без мнението им. Това, че те са решили от своя страна да изискват доклади за нарушители и т.н. си е тяхно решение и тъй като висшата цел е мнението им да е в наша полза и да е адекватно, сме се съгласили да е така. Те очакват някаква проактивност от вас, за да им покажете, че имате желание да сте рамо до рамо с тях. Докладите трябва да са във форума, тъй като важна за вас е нашата оценка, а не на сървър админите. Не виждам и къде е този твоя приятел да потвърди, че докладваш.
Оставили сме условията за кандидастване по занижени, за да може почти всеки от вас да покрие базовите условия, но това не винаги е достатъчно. Не разбирам защо трябва да навлизаме в спорове и да обяснявам тези неща, тъй като смятам, че това не е нещо необичайно.

И един пример: "Цъкал си Митьо в сървъра по 2 пъти на ден - един път в месеца, пускал си музичка, псувал по - добрите, кефел се на играта и един ден решил: Ще взема да стана админ, че вече ми е скучно." <- на кого е нужен такъв админ? На мен не, със сигурност!

Потребителски аватар
Payner
Потребител
Потребител

Мнениеот Payner » 07 ное 2016, 21:17

Здравей @Payner,

нека и аз да кажа няколко думи. Базовите изисквания към кандидатите са ясни и те трябва да бъдат покрити задължително, за да бъде разгледана кандидатурата. В противен случай тя бива отхвърлена на момента. Тъй като, ние администраторите, не сме редовно в сървърите, както са сървърните администратори, то няма как да вземем решение, без мнението им. Това, че те са решили от своя страна да изискват доклади за нарушители и т.н. си е тяхно решение и тъй като висшата цел е мнението им да е в наша полза и да е адекватно, сме се съгласили да е така. Те очакват някаква проактивност от вас, за да им покажете, че имате желание да сте рамо до рамо с тях. Докладите трябва да са във форума, тъй като важна за вас е нашата оценка, а не на сървър админите. Не виждам и къде е този твоя приятел да потвърди, че докладваш.
Оставили сме условията за кандидастване по занижени, за да може почти всеки от вас да покрие базовите условия, но това не винаги е достатъчно. Не разбирам защо трябва да навлизаме в спорове и да обяснявам тези неща, тъй като смятам, че това не е нещо необичайно.

И един пример: "Цъкал си Митьо в сървъра по 2 пъти на ден - един път в месеца, пускал си музичка, псувал по - добрите, кефел се на играта и един ден решил: Ще взема да стана админ, че вече ми е скучно." <- на кого е нужен такъв админ? На мен не, със сигурност!
Като за начало аз не съм вашият Митко, всичко което исках да направя е да помогна с каквото и както мога. Цитат "Обикновените потребители не могат да коментират кандидата" , кое правило съм съгрешил?С "insane" никой не се е консултирал не искам той да го отнася заради мен. А относно да покрия вашия критерий къде е той по-точно за след 2 месеца да знам ?

Върни се в “Кандидатури за Админ/Admin Applications”