Кандидат - A100R #2 ОТКАЗАЛ СЕ

Потребителски аватар
A100R
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 36

Кандидат - A100R #2 ОТКАЗАЛ СЕ

Мнениеот A100R » 23 яну 2017, 20:55

1. Вашето име? - Астор
2. Вашата възраст? - 28
3. От къде сте? - Пловдив
4. Skype за връзка с членовете на екипа? - Не искам да го побликувам публично поради вероятност от спам. Бих го дал на админ за връзка с мен чрез лично съобщение
5. Мотивирайте желанието си да станете част от екипа на csgo.BG? - Единствената ми цел за да кандидатствам за администратор е само и единствено за подобряването на чистата игра в сървъра. (Премахване на хакери,гагване на хора прекаляващи с войс и чат комуникацията).
6. Колко часа на ден е минимумът, който смятате да отделите за съръвъра? - Тъй като компютъра е част от ежедневната ми работа,мисля че ще имам време повече от необходимото. Ако трябва да го изразя в часове то е 3+ часа.
7. Имате ли опит с Sourcemod? - Да
8. Имате ли някаква история като администратор? - В 90% от известните сървъри на 1.6 до 2009-та година (докато все още имах желание да играя) (OptiLan,Cs-Plovdiv,ma3x и прочие)
9. Вашето SteamID? - A100R

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1604
Контакти:

Re: Кандидат - A100R #2

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 23 яну 2017, 23:12

Доста хубаво започна да играеш , след като беше пуснал първата си кандидатура, след като те отхвърлиха спря да играеш. Сега си започнал пак да посещаваш сървъра, със втория ник (който е пак Астор), но доста слаба активност за последния месец, влизаш за по 15-20-30 минути и излизаш максималния престой , който видях за последния месец е 80 минути, което не е достатъчно за моята подкрепа. Против ще гледам как се справяш идните дни и, ако има промяна ще си редактирам мнението. Успех !
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
Lucifer
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 12

Мнениеот Lucifer » 10 фев 2017, 20:21

Не от мен.

Потребителски аватар
Staro3agopka
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 82
Контакти:

Мнениеот Staro3agopka » 12 фев 2017, 13:44

На мен редовно ми е докладвал за нарушители. Доста често го засичам и не е правил проблеми. Аз съм ЗА! :)

Потребителски аватар
AdolfHitler
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 25

Мнениеот AdolfHitler » 13 фев 2017, 00:41

Не знам Загорке ,но аз пък съм свидетел да обижда други играчи и да се дразни с тях моят вот е НЕ.

Потребителски аватар
A100R
Потребител
Потребител

Мнениеот A100R » 14 фев 2017, 12:47

Не че имам нужда от твоето "да" но все пак като ще лъжеш се опитай да се обосновеш/докажеш поне с един случай :)
П.С: Съмняваме да успееш,да не говорим че те виждам в сървъра 1 път по 2 часа на 3 дена...
А иначе аз използвам различни никове за да влизам в сървъра с цел да ви гледам как повечето си правите квото искате с правата...
Не ми се занимава с глупости но накрая ще взема да ви правя демота че всяка дивотия трябва да има край.
Не само аз а и другите ще сме ти крайно благодарни да ни покажеш къде,кога,как обиждам другите играчи и се дразня с тях?
Щото аз с ника си играя толкова рядко в сървъра че ми стана изведнъж интересно кога ли е било това :)
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 14 фев 2017, 19:34, променено общо 2 пъти.
Причина: Мнение можеш да пуснеш , само когато ти е зададен въпрос.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 14 фев 2017, 19:34

Тогава, като влизаш със различни никове, ще ги поставиш и тях да си имаме представа кога играеш, а когато мислиш, че някой админ прекалява със правата си , спокойно можеш да използваш темата "Оплакване от Администратори" .
Searching for brain....

Потребителски аватар
AdolfHitler
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 25

Мнениеот AdolfHitler » 15 фев 2017, 02:22

Не че имам нужда от твоето "да" но все пак като ще лъжеш се опитай да се обосновеш/докажеш поне с един случай :)
П.С: Съмняваме да успееш,да не говорим че те виждам в сървъра 1 път по 2 часа на 3 дена...
А иначе аз използвам различни никове за да влизам в сървъра с цел да ви гледам как повечето си правите квото искате с правата...
Не ми се занимава с глупости но накрая ще взема да ви правя демота че всяка дивотия трябва да има край.
Не само аз а и другите ще сме ти крайно благодарни да ни покажеш къде,кога,как обиждам другите играчи и се дразня с тях?
Щото аз с ника си играя толкова рядко в сървъра че ми стана изведнъж интересно кога ли е било това :)
Нека кажа аз кога преди 1 седмица 4 дена 13 часа и 56 минути и 59 секунди. Проблема беше тогава ,че забравих да запиша демо след като влязох да ти изпукам бан-а за дето обиждаш на майка. Най мразя да се обижда на майка и кълне. От "рода на тъп,прост,глупак гей хората не се обиждат ,но каже ли се майка всичко става на кръв " Така ,че да ти кажа аз едно голямо "НЕ" !
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 16 фев 2017, 00:04, променено общо 2 пъти.
Причина: Spam

Потребителски аватар
A100R
Потребител
Потребител

Мнениеот A100R » 15 фев 2017, 23:52

AdolfHitler Не че имам нужда от твоето "да" но все пак като ще лъжеш се опитай да се обосновеш/докажеш поне с един случай :)
Щото аз с ника си играя толкова рядко в сървъра че ми стана изведнъж интересно кога ли е било това
Нека кажа аз кога преди 1 седмица 4 дена 13 часа и 56 минути и 59 секунди. Проблема беше тогава ,че забравих да запиша демо след като влязох да ти изпукам бан-а за дето обиждаш на майка. Най мразя да се обижда на майка и кълне. От "рода на тъп,прост,глупак гей хората не се обиждат ,но каже ли се майка всичко става на кръв " Така ,че да ти кажа аз едно голямо "НЕ" !

Да ти кажа и "да" да беше от теб малко ще ме интересува...
Ти си един от админите който най малко присъстват в сървъра като цяло и най малко виждам.
Моля те запиши ми демо другия път че и аз така те гледам да правиш неща от същия род но уви и аз не записах демо...
Измислени историй с измислени герой...
Иначе аз докладвам където трябва,тъй като този форум почти не се следи което е очевидно,за това на тези който имам в стийм предпочитам да кажа от колкото да пускам теми който ще се видят след седмица две както е и тази тема.
За втори и последен път се отказвам да съм админ тук тъй като за пореден път се обеждавам какви са повечето (не всички ) от администраторите тук...
А ти само си виж ника и повече няма какво да ти кажа.
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 16 фев 2017, 00:04, променено общо 2 пъти.
Причина: Spam

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 16 фев 2017, 00:15

Така, напсувахте се , обяснихте си живота как е и що е сега е време да обесня и на двамата :

Adolf Когато играч те провокира, спокойно можеш да му биеш игнора има Администратори със , които да се посъветваш, или просто да си изкажеш гледната точка, както и беше направил защо имаш отрицателно мнение, а не да спамиш и продължаваш спора, все пак си Админ и трябва да показваш както уважение към потребителите така и да не им даваш "Аванта" , както му се казва.

A100R Когато не искаш да си админ или се убеждаваш, че не искаш да си такъв , защо аджаба си пускаш кандидатури, когато мислиш или имаш такава преценка за админите , както си казъл не всички, че не стават, можеш да използваш темата "Оплакване от Администратори" както бях споменал , а не тук да се нападате или критикувате на кого "Чорапа" му е по голям (сам се досещаш), всички потребители много мрънкате , че админите не ставаме, ама като дойде ред да пускате кандидатури сте много примерни или много му разбирате, той щом да е със този ранк има защо "Bojo/Reflex" не са му го дали ей така за да има там някъв си Адолф, който да си прави каквото си пожелае, а отностно ника мисля , че за моя става на въпрос или за неговият без значение, всеки е свободен да се регистрира със какъвто си ник пожелае. Отностно , че този форум не се следи, мога спокойно да те уведомя , че форума го гледам всеки ден и когато има работа по него се върши моментално, ако има кандидатури за Одобряване или Отхвърляне то се сигнализира на Администраторите, които винаги намират 5-10 минути да ги локнат и т.н. .

Отностно кандидатурата ти ще си позволя да я заключа защото забелязвам , че се карате обиждате и т.н. . Сам също си написал , че не искаш да си админ. Ако си промениш мнението след 2 месеца пак.
Searching for brain....

Върни се в “Кандидатури за Админ/Admin Applications”