Кандидат-NexX за админ [Отхвърлен]

Потребителски аватар
NexX
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник
csgo Мнения: 67

Кандидат-NexX за админ [Отхвърлен]

Мнениеот NexX » 15 ное 2017, 20:07

1. Вашето име? - Александър Иванов
2. Вашата възраст? - 16
3. От къде сте? - Добрич
4. Skype за връзка с членовете на екипа? не ползвам
Мотивирайте желанието си да станете част от екипа на csgo.BG? - Бих искал да стана администратор в сървъра Dust2only поради това, че виждам твърде много нередности като например(пускането на музика по време на игра,хората които влизат в сървъра и са афк та през цялата игра,и тролването на играчите,играта.) Това може би се дължи на това че не достигат админи. И бих искал да помогна на сървъра(играчите) да се чувстват по-добре играейки без нередности.
6. Колко часа на ден е минимумът, който смятате да отделите за сървъра? -2-4 часа а в свободните дни повече.
7. Имате ли опит с Sourcemod? - Не.
8. Имате ли някаква история като администратор? - cs-go не но в cs 1.6 да.
9. Вашето SteamID? STEAM_0:0:180889447
♥Live for the moment♥ :P

Потребителски аватар
elmatador
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 311
EM -11-’s avatar
Loading…

Re: Кандидат-NexX за админ

Мнениеот elmatador » 16 ное 2017, 12:33

Здравей. Засичали сме се много пъти в сървъра, играеш повече от година в сървъра и часовете бих казал, че ги имаш. Но не веднъж са ми докладвали, че на моменти си токсичен и се изявяваш в чата. Бан листа потвърждава това. Също така не знам как би изпълнил този минимум като часове, който си посочил и веднъж не си го достигнал. Пак ще кажа, че като смяташ нещо за нередно в сървъра, направи демо/скрийншотове, качи ги тук - играчът ще бъде наказан, ако си прав, а ти ще докажеш, че може да се разчита на теб. Няма да е зле преди да пускаш кандидатура, да прочетеш предишните такива и да видиш някои от причините, защо са били отрязани кандидати. Много се колебая какъв глас да ти да знам, за това предлагам кандидатурата да остане отворена за известно време, може би две седмици, и да видим каква ще бъде твоята активност и най - вече репорти към админ или тук във форума. Успех! ;)
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
ARROW
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 69

Мнениеот ARROW » 16 ное 2017, 13:29

Не, не и не... твоето недопустимо и просташко поведение няма място в админския екип на този сървър или на който и да е сървър. Моята подкрепа няма как да я получиш с това отношение. Лично мен си ме обиждал, което аз никак не толерирам и просто забрави да ти гласувам доверие. Отделно съм на мнение, че няма да се справиш и си нямаш и на понятие от Sourcemod. Категорично НЕ!
Изображение

Потребителски аватар
Reflex
Администратор
Администратор
csgo Мнения: 89
Контакти:

Мнениеот Reflex » 17 ное 2017, 13:28

Темата е почистена от безсмислените мнения на кандидата, ако някой не те пита нещо не си прави труда да пишеш. Следващият път няма да ти изтрия мненията а ще ти заключа кандидатурата тук има правила запознай се с тях преди да предприемеш каквото и да е било действие защото с тези си до този момент не печелиш нищо ;)

Потребителски аватар
Sir Michael Caine
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 73
Контакти:

Мнениеот Sir Michael Caine » 18 ное 2017, 23:25

Аз ти давам ДА за ниво 'тестов админ' за някакъв срок и ако се справиш вече админ. Няма лошо да пробваме нови хора според мен. Успех!
Donkeys are actually cool ! :D

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1651
Контакти:
sAdYesmAybe’s avatar
Loading…

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 20 ное 2017, 18:03

Имаше един бан за обиди, но все пак мисля, че ще си оправиш държанието. Докладите нещо ми куцат от твоя страна има доста Админи на които можеш да репортнеш за нарушител, а и също така тук във форума. Вдигнал си си активността , но нека видим как ще продължиш със нея и ако си найстина стимулиран за Админ след 2 месеца отново!
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Върни се в “Кандидатури за Админ/Admin Applications”