Кандидат - AfteRShocK [Отхвърлен]

Потребителски аватар
AfteRShocK
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 6

Кандидат - AfteRShocK [Отхвърлен]

Мнениеот AfteRShocK » 15 юли 2018, 03:32

1. Вашето име? - Георги
2. Вашата възраст? - 30+
3. От къде сте? - Бургас,Банско,Сл.Бряг
4. Skype за връзка с членовете на екипа? - Не използвам Скайп.. Използвам СтеамЧата или Discord
5. Мотивирайте желанието си да станете част от екипа на csgo.BG? - Честно казано нямам голямо желание , но когато съм свободен играя по 3-4+ часа и в CSGO.bg и в други сървъри! Мотивацията ми е , че играя в малките часове след 00:00 а Админи по това време се мяркат рядко което е разбираемо.. просто на мен работното ми време е такова и доста често по това време има по 10-15+ играчи и някой с Хак или тролва или псува и тн ! Репортвам на 3-4-5 админа които са ми в приятели, но доста често по това време вече няма никой ...
6. Колко часа на ден е минимумът, който смятате да отделите за сървъра? - Отговорих на този въпрос в предния си отговор.. няма да се лъжем.. Може и по 3-4-5 дена да не влизам , после 3-4 дена да съм по 5 часа оналйн.. според зависи от много неща! Но поне знам и мога да гарантирам , че като съм вътре проблеми няма да има. Тоест мисля , че ще бъда полезен !
7. Имате ли опит с Sourcemod? - ДА!
8. Имате ли някаква история като администратор? - ДА! Веригите вече не ги помня .. играя от над 10 години и имам над 4500 часа на 1.6 и над 3000 часа в CSGO.. Разпознавам хаковете доста лесно(макар , че то вече лесно няма и почти винаги като минеш спектатор и спират с киловете и седят в базата и гледат в земята , но това е друга тема..) Не мога да обещая , че ще кикна/банна всеки хакер поради ред причини , но поне знам ч, че няма да сгреша и да кик/банна някой добър играч..
9. Вашето SteamID? - AfterShocK ( https://steamcommunity.com/id/AfterShockBG/ )

И накрая , за да не ви е съвсем загубено времето в четене на глупости , ето ви неещо забавно :)

CS:GO! The Best ZEUS Kill.. EVER!! (Trolling SilverS)
==========
https://www.youtube.com/watch?v=L9LsbTk9m20
==========

Потребителски аватар
elmatador
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 311
EM -11-’s avatar
Loading…

Re: Кандидат - AfteRShocK

Мнениеот elmatador » 15 юли 2018, 11:26

1. "30+" - такава възраст не съм чувал да има.
2. Как може да си от три града?
3. По-абсурдно начало за мотивиране на желанието си да станеш администратор не бях чувал.
4. Като няма админи, форумът съществува. Защо не направиш едно демо? Нали си добър в правенето на клипове и "осмиването" на хора?
5. Часовете бая си ги завишил, с оглед изиграните ти такива във веригата.
6. Как би точно би бил по-полезен, след като беше админ в друг сървър и там беше трагичен - не банваше очевидни хакери, толерираше пускането на музика и грубия език в чата?
7. Псуваше CSGO.BG сървърите до скоро, а сега реши админ да ставаш. За отрицателно време смени плочата.

От мен имаш "НЕ".
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
AfteRShocK
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 6

Мнениеот AfteRShocK » 15 юли 2018, 12:09

Виждам Растроен си , задето те банвах като псуваше :) и ми пишеше в профила всеки ден..
За населеното място , всяка година живея и на 3-те места, По лична карта съм от Бургас , местожителството ми е в Банско!
4000+ часа на CS 1.6 - https://steamcommunity.com/id/JustZ/
Веригата няма как и защо да съм я псувал , нещо по лапешко можеше да измислиш..
Не съм банвал хакери , музика били слушали... Ти сериозно ли си впрегна целия мозък за да го напишеш това ??? :)
За Протокола още съм админ и в другия сървър и за това съм обяснил , че когато мога ще бъда полезен, Това е !
Чак и с Клипчето се опита да ме очерниш.. Че съм се ебавал с хората... в смисъл какъв лош човек съм .. :)
Разсмя ме много :)
Можете да изтриете темата.

PS: БАчо ви КИКО играе с wall + aim с нов профил и изпразва сървъра 3-та сутрин подред.. Говорим за АУтоСнайпер и 5 ХС през вратите на МИД 10 рунда подред! Информативно ви го поднасям .. :)
GG

Потребителски аватар
elmatador
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 311
EM -11-’s avatar
Loading…

Мнениеот elmatador » 15 юли 2018, 12:22

РаЗСтроен съм от правописа ти! Не ме карай да вадя скрийншотовете от моята стена и демотата. Подобни смешни палячовци няма как да са част от екипа. Приятна игра с ботовете в другия сървър. :lol:
P.S: Не се репчи, да не се наложи да сведеш глава, ако някъде случайно ме засечеш. Длани да изпотиш, мизерно личице да зачервиш. Заключвайте темата на това човече.
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1611
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 15 юли 2018, 18:13

Не е нужно да се обиждате един друг....
По темата, имаш прибризително 400 минути изиграни във сървъра, което е малко за кандидат админ.
Доклади в форума не виждам от твоя страна. Избери си сървър къде да играеш и след два месеца можеш да пуснеш нова кандидатура.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Върни се в “Кандидатури за Админ/Admin Applications”