Кандидат за Админ - Sting [Отхвърлен]

Потребителски аватар
Sting
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 8
Контакти:

Кандидат за Админ - Sting [Отхвърлен]

Мнениеот Sting » 01 фев 2019, 18:15

1. Вашето име? - Тедислав
2. Вашата възраст? - 18
3. От къде сте? - Горна Оряховица
4. Мотивирайте желанието си да станете част от екипа на csgo.BG? - Имам желание да стана администратор, защото има "Индивиди" ,които нарушават правилата на сървъра и това провокира другите играчи също да не спазват правилата. Така става пълна анархия, когато админите ги няма. Докато съм в сървъра ще се старая да има забавление и приятна атмосфера за игра.Редовен съм влизам в сървъра всеки ден. Нямам проблеми с играчите и админите казвам когато има някой потребители който нарушават правилата.
5. Колко часа на ден е минимумът, който смятате да отделите за сървъра? - 2/3 часа на ден
6. Имате ли опит с Sourcemod? - Да
7. Имате ли някаква история като администратор? - Да във веригата на csgo.bg Minigames и Arena Multi
8. Вашето SteamID? - StingaLUD link: http://steamcommunity.com/id/StingaLUD/

Потребителски аватар
Spark
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 29

Re: Кандидат за Админ - Sting

Мнениеот Spark » 02 фев 2019, 12:22

Влизаш "всеки ден", но от няколко дни. Знам за едни кавги с други админи, които имаше и като цяло мнението ми не е добро. Засега от мен е не.

Потребителски аватар
ARROW
Модератор
Модератор
csgo Мнения: 50
Arrow’s avatar
Loading…

Мнениеот ARROW » 02 фев 2019, 13:10

И аз не съм с добро мнение за теб, особено касаещи кавгите, които колегата е споменал, а и се лигавиш, влизайки и викайки ми думите от сорта на "кравар" "овчар" (не и случайно те игнорирам), което не ми е никак приятно и смятам, че за играч, а в случая и админ на веригата не оставяш добро впечатление. Това никак не ми харесва и просто от мен положитен вот на този етап няма как да получиш. А и отделно играеш от няколко дни, което е недостатъчно. Против.
Изображение

Потребителски аватар
elmatador
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 311
EM -11-’s avatar
Loading…

Мнениеот elmatador » 02 фев 2019, 16:40

"НЕ" и от мен имаш. Знам, че си по-активен от няколко дни. Esteban и ARROW вече са изброили причините, които споделям и аз. Трябва да се постараеш повече.
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1448
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 03 фев 2019, 01:21

След два месеца отново!
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Върни се в “Кандидатури за Админ/Admin Applications”