Кандидат - zhu [Отхвърлен]

Потребителски аватар
zhu
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 1
- zhu’s avatar
Loading…

Кандидат - zhu [Отхвърлен]

Мнениеот zhu » 06 фев 2019, 00:22

1. Вашето име? - Танжу Светославов
2. Вашата възраст? - 25
3. От къде сте? - от Силистра живея във Варна
4. Мотивирайте желанието си да станете част от екипа на csgo.BG? - Имам желанието да стана администратор, защото се забавлявам много във вашите сървъри (и то наистина много), доста често се случва да имя някой, който да развали това забавление между голяма част от хората в сървара. Създадох и много приятелства за което пак съм благодарен на вашият сървър D2Only. Бях поспрял с тази игра(имал съм отбор играли сме на много аматьорски лиги), но напоследък я пускам само да вляза и да разпусна във вашия сървар и както казах почти винаги има някой който да напряга по някакъв начин и много рядко се случва да има някой който да реагира на момента и за това бих искал да помогна по някакъв начин на мен и на играчите в сървара да се забавляват...
5. Колко часа отделяте за сървъра? - 3-4 часа на ден (предимно сутрин до следобед, рядко вечер за около час) повечето админи влизат вечер може би за това се получава така често като вляза да няма.
6. Имате ли опит с Sourcemod? - Да (на 1.6 не мисля, че ще има някаквя разлика)
7. Имате ли някаква история като администратор? - Да във веригата на Man1a(1.6) и други по-малко известни сървъри.
8. Линк към вашият Steam профил? - https://steamcommunity.com/id/tanjutu/

Какъвто и да ви е отговора благодаря, че ви има за да можем да се забавляваме! ;)
Пример от 10 сутринта: http://prikachi.com/images.php?images/185/9499185l.jpg

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1611
Контакти:

Re: Кандидат - zhu

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 06 фев 2019, 12:35

Здравей , благодаря ти за изявата за Админ, но когато ти прегледам активността тя е доста слаба както сам си написал започнал си да играеш отново тук, което е чудесно но също така снимката която си дал е нещо доста вярно, да Админи сутрин липсват поради факта, че повечето работят и влизат вечер предимно. Този тип нарушители можеш спокойно да ги докладваш тук във форума и те ще бъдат наказани, което също липсва от твоя страна , а именно докладите. Мисля да оставя кандидатурата ти отключена и да видим как ще се справиш следващите седмици с докладите и активността.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
elmatador
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 311
EM -11-’s avatar
Loading…

Мнениеот elmatador » 07 фев 2019, 14:58

Здравей и от мен. Не си ми направил лошо впечатление, когато сме се засичали в Дъст-а. Докладите обаче наистина липсват и те съветвам да сигнализираш, когато има нередност в сървъра - на лично или най-добре във форума, за да може всеки админ да види и да прецени. Твои мютове и гагове също отсъстват, което е плюс. Мисля, че е най-добре кандидатурата да остане отворена, както Сад вече е споменал.
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1611
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 17 фев 2019, 17:15

Здравей ,след като си пусна кандидатурата вместо да увеличиш активността си и да започнеш да докладваш се случи точно обратното.
Отнеси се по - сериозно към желанието да станеш Админ и след 2 месеца можеш да пуснеш нова кандидатура!
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Върни се в “Кандидатури за Админ/Admin Applications”