Оплаквания\Препоръки\Настройки

Потребителски аватар
DonJose
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 1

Re: Оплаквания\Препоръки\Настройки\Предложения

Мнениеот DonJose » 27 юли 2016, 22:26

Отправям директно питане към админ George - защо днес бях mute-нат във сървъра като дори не съм ползвал чата, а само voice?
Последна промяна от Staro3agopka на 27 юли 2016, 22:38, променено общо 1 път.
Причина: Има си друга тема за това питане. Не и е тука мястото!

Потребителски аватар
Athero
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 23

Мнениеот Athero » 29 юли 2016, 14:18

Понеже Dust 2 се пълни почти постоянно предлагам да се направи #1 и #2, за да :
1. Няма лаг в сървъра когато се напълни както по-горе е споменал колегатa CS player.
2. Да се свали cap-a на 10/тийм примерно - това ще подобри gamplay-a и качеството на сървъра.
3. Повече админски (работни) места.
4. Ако в единия влезе Aim или Jadai (speed) винаги можеш да идеш в другия.
4.1 ДА! В сървъра са влизали хакери не веднъж със сериозни и видими хакове, но просто няма администратор който да се погрижи за тях и сървъра се изпразва!
5. Винаги можеш да отидеш в другия сървър ако администратирането на единия не ти харесва. Примерно : ilieff не харесва VessoU, понеже VessoU постоянно му пили на главата "щи сложа бана ейся ве" и така му пречи на играта, и въпреки, че човека си играе чисто нали да,но това е друга тема, и ilieff решава да иде в #2 където админ е George D Lion, f0der и аз понеже му харесва повече когато някой не му пили на главата и не го псува (BG VARNA PILITO).

Точките подлежат на промяна при два случая :
1. Оправдаване на някоя от точките, че е неефективна и не-добра за сървъра.
2. При наличие на още аргументи.

За пореден път се извинявам за дългото мнение :/

Поздрави, Петър.
f0rest
Impossible is a word to be found only in the dictionary of fools.
-Napoleon Bonaparte

Потребителски аватар
PILITO
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 11

Мнениеот PILITO » 29 юли 2016, 17:47

1vs1 турнир по CS:GO?
Последна промяна от Staro3agopka на 29 юли 2016, 21:26, променено общо 1 път.
Причина: Не му е тука мястото!

Потребителски аватар
Drake
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 5

Мнениеот Drake » 02 авг 2016, 19:47

Значи ето клип на тоз готения https://www.youtube.com/watch?v=zWIz5wFnvZQ steam id-то се вижда в клипа направете нещо по въпроса
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 03 авг 2016, 15:36, променено общо 1 път.
Причина: Грешен раздел.

Потребителски аватар
SONY ✪
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 6

Мнениеот SONY ✪ » 15 авг 2016, 21:41

1. Първото ми предложение е да се сложи плугина AFK Manager - https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2312282 ....
Играя от доста време в сървъра и съм забелязал ,че един от проблемите са многото AFK-та . Тъй като няма как постоянно да има админи това би бил перфектният плугин . Доста често в сървъра се чува крещенето - "Аре бе нема ли админи да го кикнат тоя","До кога ше чакаме да го убият тоя .. Аре кикнете го " Та мисълта ми е ,че би бил доста полезен за сървъра :)
2 Второто ми предложение е ако може по някакъв начин след като изтече времето на картата и покаже резултатите на всички играчи директно играта да се рестартира ,а не да зарежда отново d2 :) Не знам дали ме разбирате , но се опитах да го обесня по най-добрия начин :D :D :lol: :lol: Сигурен съм ,че може да стане тъй като в други обществени сървъри съм го виждал :)

Благодаря ,че прочетохте :)

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1604
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 15 авг 2016, 23:19

2 Второто ми предложение е ако може по някакъв начин след като изтече времето на картата и покаже резултатите на всички играчи директно играта да се рестартира ,а не да зарежда отново d2 :) Не знам дали ме разбирате , но се опитах да го обесня по най-добрия начин :D :D :lol: :lol: Сигурен съм ,че може да стане тъй като в други обществени сървъри съм го виждал :)

Благодаря ,че прочетохте :)
Отначало беше така, но не може да се сложи "Warmup" и по този начин, който влезе първи веднага пуска рунда, а останалите (Със по бавни ПЦ) ги пуска "Dead", което не е много коректно. За това се направи така, че да сменя мапа.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
SONY ✪
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 6

Мнениеот SONY ✪ » 15 авг 2016, 23:28

Хах :D А такива като мен с още по-бавни pc им зарежда до втория рунд :D :lol: Както и да е .. Мерси за инфото :)
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 15 авг 2016, 23:34, променено общо 1 път.
Причина: Ами за това е направено да сменя картата и да има 40 секунди загрявка , а за това, че твоето ПЦ е още по - бавно , мога да те посъветвам да си купиш ново .

Потребителски аватар
bg007
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 28

Мнениеот bg007 » 18 сеп 2016, 08:25

Има начин как да се оправи choke във сървъра-днес в reddit публикуваха тема която е на главната страница на reddit csgo - https://www.reddit.com/r/GlobalOffensiv ... k_servers/

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1604
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 18 сеп 2016, 19:25

Има начин как да се оправи choke във сървъра-днес в reddit публикуваха тема която е на главната страница на reddit csgo - https://www.reddit.com/r/GlobalOffensiv ... k_servers/
Проблема идва от така наречения дроп на "sv", този въпрос беше зададен към човека който отговаря за подръжката на сървърите, но отговора не беше толкова приятен : Изображение
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
bg007
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 28

Мнениеот bg007 » 18 сеп 2016, 20:36

дано да го прегледа-тъй като хората където са го тествали това които поддържат сървъри гледам са писали че се оправил и choke изчезнал.
Още една тема-продължение на предната излезе на главната страница на редит цс го- https://www.reddit.com/r/GlobalOffensiv ... es_with_2/
целия дев тиим на ESEA, както и на FACEIT обръща внимание на темата-дано и вашия човек който поддържа сървъра ви обърне внимание на темата.

Върни се в “Архив [Стари теми отностно сървърите]”