Оплаквания\Препоръки\Настройки

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1604
Контакти:

Re: Оплаквания\Препоръки\Настройки\Предложения

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 24 ное 2016, 11:22

Плъгин 1 е сложен и работи идеално, за което от екипа ти благодарим, а 2рия трябва да изчакаме update от SourceBans за да работи правилно . 8-)
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
Almost
Dust2 Админ
Dust2 Админ
csgo Мнения: 34

Мнениеот Almost » 24 ное 2016, 20:32

Не знам какво сте правили по сървара, но не ме пуска да вляза. Нито съм с хак, нито имам кой знае какъв проблем с връзката... Вземете го оправете малко това :(

Потребителски аватар
Athero
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 23

Мнениеот Athero » 25 ное 2016, 08:43

Не знам какво сте правили по сървара, но не ме пуска да вляза. Нито съм с хак, нито имам кой знае какъв проблем с връзката... Вземете го оправете малко това :(
Каква грешка Ви дава?
f0rest
Impossible is a word to be found only in the dictionary of fools.
-Napoleon Bonaparte

Потребителски аватар
Almost
Dust2 Админ
Dust2 Админ
csgo Мнения: 34

Мнениеот Almost » 29 ное 2016, 22:17

Всичко е наред. Оказа се, че проблема е в моя телевизор..

Потребителски аватар
elmatador
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 311
EM -11-’s avatar
Loading…

Мнениеот elmatador » 12 мар 2017, 10:54

Не пиша често тук, но в последните дни чашата преля, след като бях афектиран от действията на знайни и незнайни "Очко-Бочковци". На първо място искам да поздравя админа Sir Michael Caine за самообладанието, което запази и демонстрира срещу инфантила, нареченен с псевдоним "Zulu", или както аз го наричам - "кучкара". Т.н. човекоподобен си позволи твърдо крайни епитети към SMC, и към отбора, в който той играеше, включително и аз. За неразумните си действия, той получи мют от един час. В ретроспекция, аз получих една седмица бан за по-леки действия срещу сквернословения и непристоен, имащ за себе си админ, а именно - Insane. Не че съжалявам естествено, бих му го казал отново, защото той си е такъв - противен, недостоен и комплексиран, показвайки "сила" и "мощ" в онлайн игра, субект.

В допълнение, не за първи път сигнализирам, срещу друг "играч" - Kleci Putkodera, който не спира да псува и да се заяжда, когато симулира игра в сървъра. Има редица банове и мютове, нямам представа защо продължава да се толерира подобно вулгарно поведение без никаква причина. Не е приятно и за нежната част от играчите, които не веднъж са отнасяли "мили" думи от неговия беден речник.

Като за финал, искам да отправя апел към "Хората отгоре", да следят малко по-изкъсо действията на админите и за тяхната активност. Като един от най-активните играчи от месеци насам, можете да погледнете GameTracker-a, мога спокойно да заявя, с чиста съвест, че Sir Michael Caine, не защото ми е приятел, Lucifer, las7 и отскоро G. de Lion, са потребителите сред админите, които винаги си вършат стриктно и коректно задълженията. Кому е нужен админът Payner с нулевата си активност?!

P.S: От скоро Mister Mayhem, под действието на синтетични вещества, заедно с турчето Serenay Sarıkaya ми се дървят и скоро ще пият от извора...пак. Не че го казвам, но го казвам.
Поздрав за всички четящи!
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
George de LION!
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 32

Мнениеот George de LION! » 12 мар 2017, 12:49

за случката от снощи аз бях свидетел - и на 2-те положения. 1-вото още когато влязох да играя "ZULU" и "Insane" бяха влезнали в размисли и страсти, аз казах може ли да поиграем - те не спряха да говорят, но ок... на следващата смяна на картата, Преслав - Sir Caine го пусна от тях и явно е било тежко положението, щом мютна "ZULU" и мина от другия отбор, но "ZULU" продължи да пише и да псува в чата, както Преслав така и останалите, които бяха за този мют, зад името на Преслав. Веднага след като почна да псува му писах на Преслав, за да го попитам да правя ли нещо като "Silence"" и той просто му написа да не се афектира, и че е по негова си вина. Та така стана, че "Insane" излезна спектатор и явно са се разбрали с "ZULU" за тс3, понеже се питаха нещо, след което се разви действието със "Matador-a" и неговия бан от страна на "Insane" което беше тъпо, при положение, че "Insane" се държи нагло със абсолютно всички, такова поведение не трябва да се толерира. Вчера беше случая когато човек влезна да играе докато те си говореха така разпалено със "ZULU", човека почва да говори да дава инфо, нашето момче му вика - "Млъкни, дразниш ме", отделно и към мен когато разбра, че са ми дали права, се направи на интересен - хората псуват в неговия отбор, той вместо да предприеме действия - пише ми на админ-чата мютни този, виж онзи... Това ли трябва да прави един админ, към колегите си? Да се прави на интересен? Влиза някое момиче, почва да говори глупости, накрая излиза с номера -G. de LION! ми каза, и момичетата лефтят или минават другия отбор, защото нашето момче, не знае как да заговори момиче и гони хората от сървъра по този начин.
Когато седна в заведение отворя менюто и започна да си поръчвам това което искам без да се притеснявам и гледам цените тогава ще знам че съм постигнал нещо и живея...
"Георги Георгиев"

Потребителски аватар
Bojo
Администратор
Администратор
csgo Мнения: 125
Bojo’s avatar
Loading…

Мнениеот Bojo » 13 мар 2017, 12:03

Активността на админите се следи ежемесечно, което е довело до доста премахвания на админи. В момента смятам, че екипа админи е оптимален. Все пак ако имате оплаквания от администраторите е редно да ги пускате в съотведния раздел - "Оплакване от администратор", като подплътите оплакването си с доказателства. Не знам защо сте захапали админа Insane, но искам да ви кажа, че като отворих логовете на сървъра видях, че в 80% от случаите, в които е споменат никът му е с цел обида.

Потребителски аватар
elmatador
Потребител
Потребител
EM -11-’s avatar
Loading…

Мнениеот elmatador » 14 мар 2017, 21:22

Напълно нормално и логично. Всеки уважаващ себе си човек не би търпял подобно поведение, още повече, когато това е от т.н. админ. Народната обич е най-големият показател. Когато надвишаваш правомощията си обикновено опираш пешкира.

P.S: Не съм сигурен единствено в броя на процентите. Мисля, че е по-висок.
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1604
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 14 мар 2017, 23:32

Добре, защо просто когато не ти понася или те дразни самото говорене на админа защото това се забелязва вмомента , че самият админ не ти харесва просто не му набиеш Mute и няма да го чуваш какво говори. Аз винаги когато играя няма никакви проблеми със теб , винаги се смеем и се шегуваме, но когато Insane е вътре се нервиш, просто си успокой отношенията и всичко ще е ток и жица.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
elmatador
Потребител
Потребител
EM -11-’s avatar
Loading…

Мнениеот elmatador » 15 мар 2017, 12:04

Така е Сад, никога не съм имал проблеми с теб, с изключение на един случай, преди около 3 седмици, но ти мисля, че разбра защо се получи така (надявам се). Проблем с админите като цяло не мисля, че имам, като изключим Insane и Deft, от който имам 6 мюта/гага, но за него вече се доказа, че в миналото е мютвал играчи без каквато и да е конкретна и адекватна причина.

Върни се в “Архив [Стари теми отностно сървърите]”