Оплаквания\Препоръки\Настройки

Потребителски аватар
5euro
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 7

Re: Оплаквания\Препоръки\Настройки\Предложения

Мнениеот 5euro » 08 авг 2017, 11:58

Препоръка за подобряване на работата на админите за по-ефективно разкриване на хакери.
Тъй като видях че преди 3 дни practicing counter strike е вакбаннат (естествено си е сменил името но можете да видите screenshots в профила му а и аз ще предоставя такива) реших да покажа метод за лесно откриване на хакери.Точно по този метод бях сигурен за конкретния индивид че ползва хак.
steam profile: http://steamcommunity.com/id/acernox

screenshots: http://imgur.com/a/aOrVG

Ето го и методът:
http://imgur.com/a/dwmlQ стъпка 1-влизате в steam профила на играчът който подозирате
http://imgur.com/a/yFF3M стъпка 2-влизате в games
http://imgur.com/a/WUiIL стъпка 3-влизате във view stats на играта csgo
http://imgur.com/a/8TB1E стъпка 4-гледате achievement-a someone set up us the bomb и конкретно датата кога е постигнат achievement-a.Този achievement значи за първи път кога е спечелил рунд след залагане на бомба -което значи датата когато си е купил цс-а.

При неговия случай датата беше 5 февруари 2016.

С този метод ще знаете конкретно играчът който подозирате кога си е купил играта-и като видите статса и играта му + часовете = по-добра преценка дали играча трябва да се следи за хак или не. ;)

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1625
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 08 авг 2017, 17:22

Малко по различни методи се използват , но все пак благодарим за инфото.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
hadzhiev
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 18
Контакти:

Мнениеот hadzhiev » 09 авг 2017, 21:52

Така така! :) Искам да попитам само как мога да ви давам доклади ако има някой хакер или т.н? Ако искам да му направя ДЕМО как мога да го направя? Защото всеки път като влезна спек някой от админите ме киква :) И не говорим,че сървъра е бил пълен че да няма място.

Мисля,че също така не е наложително да казвам на някой админ че влизам да гледам хакер.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1625
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 10 авг 2017, 16:44

Ами щом е имало Админ приятел , то е логично да пишеш на него да го погледне , а не да минаваш спектатор. Логично е да те кикне при наличието на Админ е повече от наложително да уведомиш него първо.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
hadzhiev
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 18
Контакти:

Мнениеот hadzhiev » 14 авг 2017, 00:23

Ами щом е имало Админ приятел , то е логично да пишеш на него да го погледне , а не да минаваш спектатор. Логично е да те кикне при наличието на Админ е повече от наложително да уведомиш него първо.
Приятелю никога не можеш да бъдеш на 100% сигурен дори в администраторите в сървъра :) Не един път през времето ми в което съм бил администратор някъде не е било изключено някой от колегите ми да е играл с хак и да се вземат съответните неща.

Кой е начинът по който може да даваме доклади? ;) Не искам ако се съмнявам в който и да е било да давам обяснения пред някой да не ме киква.

Потребителски аватар
elmatador
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 311
EM -11-’s avatar
Loading…

Мнениеот elmatador » 14 авг 2017, 07:34

Приятелю никога не можеш да бъдеш на 100% сигурен дори в администраторите в сървъра :) Не един път през времето ми в което съм бил администратор някъде не е било изключено някой от колегите ми да е играл с хак и да се вземат съответните неща.

Кой е начинът по който може да даваме доклади? ;) Не искам ако се съмнявам в който и да е било да давам обяснения пред някой да не ме киква.
Както ти не можеш да бъдеш сигурен на 100% в администраторския екип, така Аз не мога да бъда сигурен, че като си Spectator не подсказваш на някой друг в играта...особено ти. Когато се опасяваш, че някой играе нередно, пишеш в админ чата и така; когато няма админ, можеш да му запишеш демо и да го качиш тук, във форума, и да се прегледа. Мисля, че темата е изчерпана. 8-)
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
starman
Потребител
Потребител

Мнениеот starman » 23 сеп 2017, 06:03

Забелязах че team баланса в сървъра в началото на мача не е в час-често се случва 1ви рунд на мач да почва 18 срещу 10-дали може да се оправи това нещо :?:

Потребителски аватар
elmatador
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 311
EM -11-’s avatar
Loading…

Мнениеот elmatador » 23 сеп 2017, 09:46

Забелязах че team баланса в сървъра в началото на мача не е в час-често се случва 1ви рунд на мач да почва 18 срещу 10-дали може да се оправи това нещо :?:
Знаем за проблема, случва се някой път. Въпреки това, след максимум два рунда двата отбора са с равен брой играчи.
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
starman
Потребител
Потребител

Мнениеот starman » 23 сеп 2017, 14:12

Знаем за проблема, случва се някой път. Въпреки това, след максимум два рунда двата отбора са с равен брой играчи.
Ако може да се настрои след загрявката да стане баланса ще е най-добре защото два рунда са много за целия мач.Първия рунд е решаващ кой отбор ще има по-мощни оръжия и оттам контрол на целия мач.Знам че е само масак и че резултатът не е важен, но все пак като има нещо нередно гледам да помагам за да е по-забавно и справедливо :lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
zobret1
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 16

Мнениеот zobret1 » 23 сеп 2017, 16:13

Препоръчвам Кико за админ какво ще кажете?
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 24 сеп 2017, 13:48, променено общо 1 път.
Причина: +1

Върни се в “Архив [Стари теми отностно сървърите]”