Оплаквания\Препоръки\Настройки

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1625
Контакти:

Re: Оплаквания\Препоръки\Настройки\Предложения

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 16 апр 2018, 17:55

1- Не. Това което има вмомента като ВИП екстри е усмислено и направено така.
2- Не. Какво му има на скина ? Тези скинове са стандартните от Steam , преработени са от човек който работи за Steam (Добавен е само един текст). Регистрацията в ВИП системата се случва чрез Steam login за което мисля , че колегата Божо е свършил повече от перфектна работа.
3- Тази команда е премахната от Д2 поради причината , че Админите започват да се слейват/слапват безпричинно също така и играчите, имате достатъчно команди за наказание , тази команда не ви е нужна точно във този сървър.
4- Може да се обмисли да се премахне командата която показва онлайн админите. Ще го обсъдим със колегите (Божо и Рефлекс)
5- Не , точно тези скинове са оставени така за да не се вижда допълнително кой е админа, а да си мислят (хакерите/нарушителите), че това е някой ВИП.
6- Това не е 1.6 играта не прави автоматично демо на играча както беше преди, тук има само варианта да се гледа ГОТВ или Админа да предостави демо. Както съм писал на всеки Админ да си прави демо/снимка когато мисли да накаже даден играч.
7- За това се грижим със колегите админите да бъдат проверявани за активност, когато админ е неактивен то той бива премахнат от Админ листа.
8- Всеки хакер е хакер, без значение от къде идва той пернаментни банове се слагат на играчи, които са били баннвани поне 2 пъти за хак и продължавата да играят със такъв във нашите сървъри.
9- 3 ма Администратори сме, както всеки отговорник за всеки сървър е повече от достатъчно активен във сървърите, не мисля да се добавя друг Администратор/Отоговорник. Трима Администратори един Помощник Администратор два Глобални Админа са достатъчни за този момент, когато не мога да смогвам да преглеждам сървърите редовно тогава бих се замислил за още един Отговориник. Повече ми трябва Глобален Модератор , който да може да преглежда форума...
10- Тази схема си е вмомента активна. За хакери сме казали със колегите , че бановете започват от 1 месец и приключват до 3 месеца, ако след това влиза отново там важи т.8 на отговора ми.
11- Отново казвам, че това не е 1.6 и няма как да се случи това със регистриране на никовете.
12- Този въпрос го отворих в т.6, но нека допълня също за смяната на акаунта не се случва нищо след като е бил баннат веднъж, Source системата работи доста отлично за Duplicate account така, че играч няма как да влзене ако е бил баннат от един акаунт и след това реши да влезе отново. Този казус със записване на демота сме го коментирали доста пъти и точно за това съм ви направил тема "Грешни банове" , тази тема е направена поради простата причина , че Вие трябва да поемете отговорност когато банвате играч защо този играч е баннат и да докажете неговата игра със хак, за да може когато играчът се оплаче вие да предоставите доказателство , че той е употребил хак за улеснение на неговата игра, ако нямате такова демо то тогава ви се трупат грешни банове, преценката е изцяло ваша.
Тук не се стремим да баннем повече играчи , а да предоставим една Организация където всеки е равен и всеки играе една приятна игра без нарушители/хакери и т.н. . Всеки , който е на пост било то Админ/Отговорник/Модератор/Администратор има отговорност за своят пост , а не само да му е цветен никът. За това доста пъти сме казвали "Бъдете внимателни със правата си, лесно се дават и лесно се премахват".
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
A100R
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 36

Мнениеот A100R » 16 апр 2018, 22:28

1- Не. Това което има вмомента като ВИП екстри е усмислено и направено така.
2- Не. Какво му има на скина ? Тези скинове са стандартните от Steam , преработени са от човек който работи за Steam (Добавен е само един текст). Регистрацията в ВИП системата се случва чрез Steam login за което мисля , че колегата Божо е свършил повече от перфектна работа.
3- Тази команда е премахната от Д2 поради причината , че Админите започват да се слейват/слапват безпричинно също така и играчите, имате достатъчно команди за наказание , тази команда не ви е нужна точно във този сървър.
4- Може да се обмисли да се премахне командата която показва онлайн админите. Ще го обсъдим със колегите (Божо и Рефлекс)
5- Не , точно тези скинове са оставени така за да не се вижда допълнително кой е админа, а да си мислят (хакерите/нарушителите), че това е някой ВИП.
6- Това не е 1.6 играта не прави автоматично демо на играча както беше преди, тук има само варианта да се гледа ГОТВ или Админа да предостави демо. Както съм писал на всеки Админ да си прави демо/снимка когато мисли да накаже даден играч.
7- За това се грижим със колегите админите да бъдат проверявани за активност, когато админ е неактивен то той бива премахнат от Админ листа.
8- Всеки хакер е хакер, без значение от къде идва той пернаментни банове се слагат на играчи, които са били баннвани поне 2 пъти за хак и продължавата да играят със такъв във нашите сървъри.
9- 3 ма Администратори сме, както всеки отговорник за всеки сървър е повече от достатъчно активен във сървърите, не мисля да се добавя друг Администратор/Отоговорник. Трима Администратори един Помощник Администратор два Глобални Админа са достатъчни за този момент, когато не мога да смогвам да преглеждам сървърите редовно тогава бих се замислил за още един Отговориник. Повече ми трябва Глобален Модератор , който да може да преглежда форума...
10- Тази схема си е вмомента активна. За хакери сме казали със колегите , че бановете започват от 1 месец и приключват до 3 месеца, ако след това влиза отново там важи т.8 на отговора ми.
11- Отново казвам, че това не е 1.6 и няма как да се случи това със регистриране на никовете.
12- Този въпрос го отворих в т.6, но нека допълня също за смяната на акаунта не се случва нищо след като е бил баннат веднъж, Source системата работи доста отлично за Duplicate account така, че играч няма как да влзене ако е бил баннат от един акаунт и след това реши да влезе отново. Този казус със записване на демота сме го коментирали доста пъти и точно за това съм ви направил тема "Грешни банове" , тази тема е направена поради простата причина , че Вие трябва да поемете отговорност когато банвате играч защо този играч е баннат и да докажете неговата игра със хак, за да може когато играчът се оплаче вие да предоставите доказателство , че той е употребил хак за улеснение на неговата игра, ако нямате такова демо то тогава ви се трупат грешни банове, преценката е изцяло ваша.
Тук не се стремим да баннем повече играчи , а да предоставим една Организация където всеки е равен и всеки играе една приятна игра без нарушители/хакери и т.н. . Всеки , който е на пост било то Админ/Отговорник/Модератор/Администратор има отговорност за своят пост , а не само да му е цветен никът. За това доста пъти сме казвали "Бъдете внимателни със правата си, лесно се дават и лесно се премахват".
Трябва да се правят анкети, не да се отказват предложения :)

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 16 апр 2018, 23:32

Мисля ,че достатъчно ясно и точно съм се изразил за да се направи анкета , трябва поне 50 процента от форум потребителите да са активни , а тук говорим за 10 има няма.
Searching for brain....

Потребителски аватар
A100R
Потребител
Потребител

Мнениеот A100R » 18 апр 2018, 14:57

Ако се направи задължителна регистрация на ника в игра чрез форума, потребителите ще се качат значително :)

Потребителски аватар
elmatador
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 311
EM -11-’s avatar
Loading…

Мнениеот elmatador » 18 апр 2018, 16:53

Ако се направи задължителна регистрация на ника в игра чрез форума, потребителите ще се качат значително :)
Да, но и много играчи ще бъдат отблъснати. ;)
Някои просто искат да си играят без регистрации във форуми, вип системи, т.н.
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
A100R
Потребител
Потребител

Мнениеот A100R » 21 май 2018, 16:28

Да, но и много играчи ще бъдат отблъснати. ;)
Някои просто искат да си играят без регистрации във форуми, вип системи, т.н.
Входа за такива потребители няма да е забранен а просто малко по ограничен :)
Като например тези с регистриран ник ще имат предимство за игра в сървъра като преоритетен слот.
Друг е въпроса дали може да се напише такъв плугин...
Като може да се използва една анти-чийт система която ще е желателна а не задължителна.
Проблема с високия "Choke" и "sv" също е на лице.

Потребителски аватар
Bojo
Администратор
Администратор
csgo Мнения: 125
Bojo’s avatar
Loading…

Мнениеот Bojo » 21 май 2018, 16:52

Няма да задължавам никого да прави каквото и да е. Регистрацията на ника става с логин във вип системата. Резервираният слот се продава. Тема, която се дъвче от 2 месеца приключва - сега!

Потребителски аватар
zobret1
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 16

Re: Оплаквания\Препоръки\Настройки

Мнениеот zobret1 » 26 окт 2018, 17:20

Искам да предложа едно нещо и мисля да се види от всички администратори на тази верига. Няма значение дали са глобъл или тестов админ или дали си от минигеймс, дъста или арената. През последните месеци според мен управлението на този сървър куца. Причината не е при вас админите повярвайте ми, особено Преслав който върши чудесна работа като глобален админ. Скандален съм мютовете доказват няма спор, но според мен тази верига се нуждае от истински собственик, защото този в момента знаеш кой си, не се справя както трябва. Не казвам че трябва да напусне, но според мен се нуждае от някой който да му помага. За това вдигам тази тема. Мисля че е време Божо и Ревлекса да се завърнат там където и е мястото. :!:

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 26 окт 2018, 17:25

Потребители с 200 мюта и поне 6 перманентни бана не мисля, че имат място на мнение за сървърите или веригата. Самият ти колкото и да ти знае човката, влезна и си пусна хака докато си мислеше, че няма Админ. Точно колегите Божо и Рефлекса са ти правили толкова компромиси, че си нямаш и на идея. Но уви времето ти дойде и на теб!
Searching for brain....

Потребителски аватар
zobret1
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 16

Мнениеот zobret1 » 26 окт 2018, 17:27

А за хак не трябва ли бана да е 3 месеца. Правилата са си правила. Но ти дори с детското си мозъче не можеш да спазваш правилата като администратор.

Върни се в “Архив [Стари теми отностно сървърите]”