Оплаквания\Препоръки\Настройки

Потребителски аватар
Reflex
Администратор
Администратор
csgo Мнения: 89
Контакти:

Оплаквания\Препоръки\Настройки

Мнениеот Reflex » 17 сеп 2015, 13:29

Тук можете да постнете вашите виждания за сървъра, примерно препоръки какво може да се добави, едитове по настройките или оплаквания какво не ви харесва .

Потребителски аватар
MrPotatoGuy
Помощник Администратор
Помощник Администратор
csgo Мнения: 231
MrPotatoGuy’s avatar
Loading…

Re: Оплаквания\Препоръки\Настройки\Предложения

Мнениеот MrPotatoGuy » 26 дек 2016, 02:18

Предлагам няколко неща:
1. Да се махне опцията за смяна на карта (тази която се използва в стандартна игра и включва официалните карти като Dust II)
2. Да се махне стандартната опция за "кикване", защото в последно време се използва прекалено много и то доста неадекватно
3. От няколко дни височината и нормалната дистанция на скок са осезаемо намалени, да се върне към старите стойности
4. Да се премахнат безкрайните гранати/амуниции (също така да се оправи и "reload" бъг, при който само 1 патрон се презарежда, а лесно се оправя чрез хвърляне на оръжието)
5. Да се върнат командите достъпни за играчи като "votemute", "votekick" и т.н.
6. Да се добави "!calladmin"
7. Да се "ъпдейтне" списъка с командите достъпни на играчите (и да им се напомня чрез сървърни съобщения на определен период от време)
8. Да се обновят някои от маповете до по-нови техни версии
9. Да се балансира таймера на някои от маповете, тъй като някои са прекалено дълги за петминутен рунд
10. За някои от по-дългите мапове да се добави "checkpoint" плъгин (не е задължително)

За сега е това, но винаги може повече ;о
Изображение

Потребителски аватар
The Prodigy
V.I.P.
V.I.P.
csgo Мнения: 53

Мнениеот The Prodigy » 28 дек 2016, 22:49

1. Вече го няма това достъпно за обикновените играчи.
2. Да се махне стандартното за да се сложи плъгин, който прави същото нещо не ми се връзва с точка 5.
3. Няма такова нещо, дори напротив съм увеличил скоростта за бхоп.
4. Ревахте ми да сложа безкрайни патрони сега искате да ги махна. За сега ще останат. Ще напиша точка в правилата, която да гласи ако някой прекалява с гранатите ще бъде наказван.
5. votemute & gag може да се сложат, трябва да намеря плъгина. votekick - точка 2.
6. Няма смисъл от calladmin освен ако няма да звъни на личните телефони на админите, които в момента са 2.
7. В момента не се сещам за специални команди достъпни за всички освен !music, която мисля че се оповещава в чата.
8. Ако ми подготвиш пакет [архив] с карти, но да не са прекалено т.е. да не са детрън, аим и т.н. с удоволствие ще го прегледам и ще го сложа. За сега има над 30 мапа а се въртят 5, вие сами избирате кои карти да играете.
9. Ако намериш плъгин, който прави това за отделни карти бих го сложил, аз не намирам такъв...
10. Няма смисъл защото на 90% от картите за скачане като паднеш умираш веднага.
Изображение

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1656
Контакти:
sAdYesmAybe’s avatar
Loading…

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 28 дек 2016, 23:29

Точно votekick не трябва да фигурира във достъпа на потребителите и бих ти казал защо : Точно преди една седмица играч получи бан от моя страна, така като реши да пусне votekick за мен и всеки вотна F1, да не си правим изводите какво се случва когато няма админ ....
За музиката има си плъгин който може да се добави спокойно !sm , този плъгин се използва да се заглуши играч, когато не го намираш в ТАБ листа - Цъкни ме
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
nkp349
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 14

Оплакване :D

Мнениеот nkp349 » 22 яну 2017, 19:42

Оплаквам се от Пешото, много лош админ, мутва и банва без причина.... Нямам доказателство, но вие решете дали искате хомо-сексуален тракторист, който нестава за админ :D! ( Даже мисля, че лъже за възраста си, май е на 13 :D)
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 23 яну 2017, 11:18, променено общо 1 път.
Продавам оцет!

Потребителски аватар
batemish
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 12

Re: Оплакване :D

Мнениеот batemish » 22 яну 2017, 20:03

Как ще имаш ''доказателства'' при положение,че няма какво да доказваш ? Искаш да докажеш че си мутнат,гагнат и след това баннат без причина,при положение че солиш 24/7 ???

Okay mate ... nice logic ..... I mean ... yeah ... no comment ...

Потребителски аватар
The Prodigy
V.I.P.
V.I.P.
csgo Мнения: 53

Мнениеот The Prodigy » 22 яну 2017, 22:48

без доказателства няма как да се направи нещо по-добре прочети внимателно правилата http://csgo.bg/forum/viewtopic.php?f=41&t=263
+ това има отделна тема за оплаквания.
Изображение

Потребителски аватар
ch0seN
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 6

Мнениеот ch0seN » 23 яну 2017, 00:19

ти ма разби честно :D :D :D

Потребителски аватар
St0n3D 420
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 6

Мнениеот St0n3D 420 » 14 апр 2017, 17:32

Предлагам да се добави Radio Plugin, Защото има хора, който искат да слушат радио а пък, със по-слаби компютри като мен, а chrome(както и всеки друг browser товарят)!
Ето и няколко предложения: ЦъкЦък Цък

Потребителски аватар
George de LION!
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 32

Мнениеот George de LION! » 05 май 2017, 09:02

Добър ден, първо да кажа, че не играя в сървъра, просто искам да изкажа едно предложение за кандидатурите.
Та предложението е, когато кандидатурите се пускат относно тази точка 10. До кое ниво сте стигали/можете да стигнете на картата 100traps?, давам моето предложение на този въпрос да е поискване на демо. Докато разглеждах кандидатурите, за да прочета кой какво е писал, почти всеки казва, че го е минал мапа, и ние трябва да се доверим на едни думи. По доброто решение според мен е, да поискваме демо от кандидатите. :)
Когато седна в заведение отворя менюто и започна да си поръчвам това което искам без да се притеснявам и гледам цените тогава ще знам че съм постигнал нещо и живея...
"Георги Георгиев"

Върни се в “Архив [Стари теми отностно сървърите]”