Кандидатура за админ отново [Отхвърлен]

Потребителски аватар
Fury
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 7

Кандидатура за админ отново [Отхвърлен]

Мнениеот Fury » 16 дек 2018, 20:07

1. Вашето име? - Александър Андреев
2. Вашата възраст? - 19
3. От къде сте? - Пазарджик
4. Skype за връзка с членовете на екипа? - jeikab_valk
5. Мотивирайте желанието си да станете част от екипа на csgo.BG? - Имам желанието да стана администратор, защото в сървъра е пълен хаос ,не влизат често администратори, постоянно се псува и обижда и се нарушава играта.Играя досто често в сървъра може би по 3-4 пъти на ден.Разбирам се доста добре с останалите играчи в сървъра. Понеже с брат ми играем от един акунт сменяме доста често никнейма.
Разбирам играта и ако има хакери бих извикал някой админ с бан права, ранк Supreme .
6. Колко часа на ден е минимумът, който смятате да отделите за сървъра? - от 1 до 2 часа на ден. Понеже си наблягам на фейсит и мачмейкинг.
7. Имате ли опит с Sourcemod? - Да
8. Имате ли някаква история като администратор? - на цс 1.6 съм бил админ в доста вериги имал съм и дълго време собствена - HD servers i redplay bg с около двадесет различни сървъра. Относно опита в цсго се обяснявах в предишната кандидатура.
9. Вашето SteamID? cyx : https://steamcommunity.com/id/FeelDaPower/

Кандидатурата я пускам отново защото казахте след два месеца да пробвам пак и главно зашото всеки път като влезна се чуват само псувни ,лигавщини и подобни които пречат на играта и гонят хората от сървъра.
Вече втори ден попадам на хакери в сървъра ,но в момента в който почвам да записвам демо те излизат понеже всички ги заплашват :D затова и не съм пускал доклади до сега.

Благодаря за отделеното време!

Потребителски аватар
zolfeca
V.I.P.
V.I.P.
csgo Мнения: 202
zolfeca’s avatar
Loading…

Re: Кандидатура за админ отново

Мнениеот zolfeca » 16 дек 2018, 22:39

Странно, аз като вляза спектатор и не лефтват. Активността ти клони към 0 и никакво желание да си админ.

Потребителски аватар
Fury
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 7

Мнениеот Fury » 16 дек 2018, 23:36

интересно ми е колко често влизаш защото аз влизам примерно 6-7 пъти за по 15 минути горе/долу и всеки път някой рейдж лефтва абсолютно всеки път, и честно казано теб не съм те засичал в сървъра , ако питате там колко чест влизат админи ще кажат колкото да хванеш от националната лотария,и единствения дето съм виждал е стинг.
нищо лично и за какво ми е да си измислям . :roll:

преди малко пак бях в сървъра двама надули музиката от SLAM двама трима ревът и псуват ,че аз или zoomy сме хакери влезе някакъв as$ със спинбот, децата крещят и се правят на идиоти и общо взето това е всеки път.
дори да не съм аз админ направете няколко дето ще са редовни, а не 1 път в деня някой да запише дейност.
Peace :D

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1611
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 17 дек 2018, 10:59

Няма нищо лошо за това , че изявяваш желание да си админ, но на писане и това е. Проверих последните ти 10 ника с които си се писал и имаш общо 2 часа игра за последния месец, така не се става админ. Както сам казваш бил си собственик или Админ в други вериги и би трябвало да знаеш, че трябва да имаш активност и доклади, вмомента може да се направят доста лесно защото няма толкова активни админи във сървъра. Избери си ник с който да играеш тук , направи няколко доклада и след 2 месеца можеш да се опиташ пак.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Върни се в “Кандидатури за Админ/Admin Applications”