Кандидатура за Глобален Модератор - ✪ SpicYY [Отхвърлен]

Потребителски аватар
Emir
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 97
✪ .pko’s avatar
Loading…

Кандидатура за Глобален Модератор - ✪ SpicYY [Отхвърлен]

Мнениеот Emir » 15 апр 2019, 23:47

1- Вашето име - Емир А.
2- На колко сте години: 17
3- По колко време можете да отделяте за форума: Колкото е нужно за да бъде всичко изрядно.
4- Имате ли опит като модератор - Да. В редица форуми но поради не развитите сървъри няма нужда от Модератори до преди месец членувах в Модераторският екип на www.Lan-BG.INFO (не е реклама) под ника BullymeiseR.
5- Тук можете да напишете защо искате да станете Модератор: Кандидатствам за поста, защото смятам че форума се нуждае, поне от още един модератор за напред. Влагам много старание във всичко, което правя и се надявам, че ще ви бъда от полза. Мога да работя в екип, никога не ми е било проблем. Модераторския панел го знам на изуст. Добре съм запознат с правилата на форума. Ами накратко описах отгоре, отгоре за мен и намеренията ми. Ако имате някъкви въпроси, готов съм да отговарям с пълнна откровеност. Лека ден на всички!

П.С: Да знам, че имам 2 предупреждения за спам, но в моя защита мога да кажа, че ''спама'' беше в Зона спорт и дори не беше на една и съща дата. Все пак мачове излизат всеки ден, и това че никой не е коментирал преди не би трябвало да бъде проблем ( лично мнение :) )
Благодаря за вниманието !
Поздрави!
Доброто момиче се облича красиво за всички и се съблича само за един.

Потребителски аватар
zolfeca
Developer
Developer
csgo Мнения: 204
zolfeca’s avatar
Loading…

Re: Кандидатура за Глобален Модератор - ✪ SpicYY

Мнениеот zolfeca » 15 апр 2019, 23:51

Това вече е наглост. Казах ти, че с тези 2 предупреждения няма как да стане и ти решаваш, че си тарикат човек и пускаш кандидатура. Предупрежденията ти не са за спам, а за неспазване на правилата на форума.

Потребителски аватар
ARROW
Модератор
Модератор
csgo Мнения: 50
Arrow’s avatar
Loading…

Мнениеот ARROW » 16 апр 2019, 00:12

5: Да нямате текущи предупреждения.

Май не си прочел изискванията за пускане на кандидатура. Не знам как я мислиш тази работа с тези 2 предупреждения, но не си напълно наясно с правилата на форума и ще е добре да ги прочетеш наново, защото в рамките на два дни ти бяха поставени 2 предупреждения за неспазване на правилата, което е просто недопустимо за кандидат-модератор. На този етап не си показал с нищо, че заслужаваш този пост, а и отделно смятам, че не се нуждае форума от втори модератор. Сега продължаваш и тук да спамиш в темата, а нито ти е зададен въпрос, за да пишеш ново мнение. Като не си доволен от даден вот, това не значи, че можеш да си пишеш ново мнение когато ти допадне - изчакваш крайното решение от Администратор, а не да спамиш под кандидатурата.

Със сигурност не си готов да си модератор. Научи правилата и опитай пак след няколко месеца (ако все още се набират, въпреки, както споменах по-горе, достатъчно сме активни с zolfeca и редовно преглеждаме като има нарушения), но на този етап и с тези нарушения просто си пробваш късмета. Против!
Изображение

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1448
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 16 апр 2019, 08:14

Емирчо , правилата на форума да се прочетат и след като ти изтекат и двете предупреждения може да пуснеш нова кандидатура за Модератор.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Върни се в “Кандидатури за Модератор [Архив]”