Кандидатура за Модератор - .pko [Отхвърлен]

Потребителски аватар
Emir
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 3
.pko’s avatar
Loading…

Кандидатура за Модератор - .pko [Отхвърлен]

Мнениеот Emir » нед ное 04, 2018 3:10 pm

1- Вашето име - Емир Ахмедов
2- На колко сте години: 17
3- По колко време можете да отделяте за форума: Колкото е нужно за да бъде всичко изрядно.
4- Имате ли опит като модератор - Да. В редица форуми но поради не развитите сървъри няма нужда от Модератори в момента членувам в Модераторският екип на www.Lan-BG.INFO (не е реклама) под ника BullymeiseR.
5- Тук можете да напишете защо искате да станете Модератор: Кандидатствам за поста, защото смятам че форума се нуждае, поне от още един модератор за напред. Влагам много старание във всичко, което правя и се надявам, че ще ви бъда от полза. Мога да работя в екип, никога не ми е било проблем. Модераторския панел го знам на изуст. Добре съм запознат с правилата на форума. Ами накратко описах отгоре, отгоре за мен и намеренията ми. Ако имате някъкви въпроси, готов съм да отговарям с пълнна откровеност. Лека ден на всички!

П.С: Знам че активността ми е (никакава) но за напред (ако кандидатурата бъде одобрена защото според мен няма нужда да се нарушава 3т. от правилата на форума за ''Ненужен спам'')това ще се промени.. Благодаря за вниманието!
Поздрави!!
Доброто момиче се облича красиво за всички и се съблича само за един.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 895
Контакти:

Re: Кандидатура за Модератор - .pko

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » пон ное 05, 2018 1:40 pm

Когато пускаш кандидатура изчакваш нашите отговори, а не да пишеш в Дискорд да ти погледна кандидатурата, това намалява шансовете ти за Модератор драстично.
След 2 месеца можеш да пуснеш нова кандидатура!
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Върни се в “Кандидатури за Модератор [Архив]”