Кандидатура за Глобален Модератор [Одобрен]

Потребителски аватар
ARROW
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 69

Кандидатура за Глобален Модератор [Одобрен]

Мнениеот ARROW » 29 мар 2019, 02:09

1- Вашето име: Иво.
2- На колко сте години: На 22 съм.
3- По колко време можете да отделяте за форума: По колкото е необходимо, но поне по 2 часа ще мога.
4- Имате ли опит като модератор - да ? къде? - Имам опит и то огромен. Бил съм модератор в cs-bg, тук съм бил през 2016-та, както и в danger-cs. Също така съм бил и в още доста вериги, които вече не съществуват.
5- Тук можете да напишете защо искате да станете Модератор: Бих искал да стана модератор, за да мога да помагам с отстраняването на излишния спам, да помагам на потребителите, когато имат запитване за нещо и да следя да няма нарушения на правилата. Често срещам теми, които се пускат в грешни раздели, двойни постове и т.н. Хората с пълен модераторски панел може да са забелязвали, че често докладвам подобни мнения. Това е от мен.

Поздрави!
Изображение

Потребителски аватар
zolfeca
V.I.P.
V.I.P.
csgo Мнения: 202
zolfeca’s avatar
Loading…

Re: Кандидатура за Глобален Модератор

Мнениеот zolfeca » 05 апр 2019, 23:10

Здрасти. Откъм активност - много добра, доклади - редовно... НО като погледна назад грешките, които си допускал не са малко и съвсем не са леки. Точно преди 1 година ти е отхвърлена последната кандидатура за модератор, което също не е малко време. Не знам дали вече си си взел поука и да си се научил как трябва да се държиш за годините си, но ако искаш да получиш този висок пост - определено трябва държанието ти да е доооста добро, а грешките и глупостите сведени до нула. Склонен съм да получиш шанс и да внимаваш много.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1621
Контакти:

Re: Кандидатура за Глобален Модератор

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 06 апр 2019, 07:53

Първи и последен шанс ще получиш, прецени добре как да го използваш.
Одобрен!
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Върни се в “Кандидатури за Модератор [Архив]”