Кандидатура за Модератор [Отхвърлен]

Потребителски аватар
M1nD_C0nTr0l
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 1

Кандидатура за Модератор [Отхвърлен]

Мнениеот M1nD_C0nTr0l » 29 авг 2018, 22:46

1- Вашето име:Драгомир
2- На колко сте години:12 (мисля че и да съм на 12 не означава че го права само ако някой ме ядоса и да го бана)
3- По колко време можете да отделяте за форума:ставам към 10 часа мога да гледам към 6-8 часа дневно
4- Имате ли опит като модератор - да ? къде? опит не за първи път ми е и би се казало че знам basic-ът на Модератор и знам как и какво се прави защото брат ми е (бил) модератор и до някаде съм научил от него
5- Тук можете да напишете защо искате да станете Модератор: Искам да става Модератор защото играя в сърварите всеки ден и ако има репорт за хак или други идиотщини съм онлаин и съмиспитвал момента в които няма модератор/админ онлаин и има хакер в сървара и не искам да се изпитва същото каквото аз защото проваля смисълат на играта и хората лефкат заради това и някой даше се отказват от играта (както аз в един етап) и също за да е по-добро място защото не искам да се испитва това което мразим и то е хакер спокоино да си хаква без да го гледа анмин. (има още но ме мързи да пиша ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
( ͡° ͜ʖ ͡°) ʕ ͡° ʖ̯ ͡°ʔ (͠≖ ͜ʖ͠≖)

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1621
Контакти:

Re: Кандидатура за Модератор

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 30 авг 2018, 17:57

Здравей, благодаря ти за желанието да помагаш, но имаш някои пропуски:
1. Регистриран си на 29 Септември което означава, че не си погледнал Кандидатура за Модератор [Образец]
2. Нямаш активни мнения.

Можеш да пуснеш нова кандидатура след 2 месеца!
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Върни се в “Кандидатури за Модератор [Архив]”