Предложение за ZE карти

Модератори: Сървър Отговорник, Помощник Администратори

Потребителски аватар
GritzMaze
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 4

Предложение за ZE карти

Мнениеот GritzMaze » 30 юли 2019, 14:59

Радвам се, че ще има български zombie escape сървър. Искам да предложа някои карти, които са популярни и ще е хубаво да се добавят. Картите, които видях, че има, са единствено за когато сървърът е пълен. Те са трудни карти.

Hard maps
ze_castlevania_p1_7
ze_best_korea_v1
ze_diddle_v3
ze_doom_p2
ze_ffvii_mako_reactor_v5_3_v5
ze_ffvii_cosmo_canyon_v5k_fix
ze_fapescape_p5
ze_grau_a03_4
ze_gris_v1_13
ze_licciana_escape_p
ze_meatropolis_p2
ze_mist_q3
ze_rush_b_v1_4
ze_sandstorm_go_v1_3
ze_santassination_v3
ze_sc_turtles_v5_p2
ze_tilex_ultimate_v2_13
ze_draco_accidere_v1_7
ze_biohazard3_nemesis_b5
ze_alien_vs_predator_v6gofix

Medium maps
ze_biohazard_manor_004_p4
ze_biohazard2_rpd_004_p3
ze_colors_p3
ze_crazy_escape_v5_5_1
ze_infected_ tramway_csgo1
ze_lotr_helms_deep_v5_p6
ze_lotr_minas_tiret_p2
ze_lotr_minas_tirith_v3_3_ps41
ze_lotr_mines_of_moria_p2
ze_lotr_mount_doom_p3
ze_luck_matters_v3x
ze_luigismansion_p3
ze_military_escape_p2
ze_minecraft_adventure_v1_3d
ze_mirrors_edge_reborn_v4_2_p3
ze_platformer_b6
ze_pokemon_rivals_v1_8
ze_portal_story_p2
ze_potc_p3
ze_sky_athletic_adv_v9_9
ze_slender_escape_rc2
ze_sorrento_escape_sgversion_v4
ze_vietnam_p3
ze_touhou_gensokyo_b9h
ze_artika_base_v1_2
ze_barrage_p2

Easy maps
ze_chicken_lords_p
ze_ice_hold_p1
ze_icecap_escape_v5_p
ze_surf_facility_p4
ze_surf_gypt_v1_3_1f
ze_surf_sahok_p3
ze_surf_vortex_v2_4
ze_voodoo_islands_v8_5_p4
ze_firewall_laboratory_part1_p2
ze_firewall_laboratory_part2_p2

Едит: RTV не работи, не знам дали има. Може ли да се "autobind"-не flashlight-а на f, за да не трябва да се пише sm_flashlight или /flashlight. Повечето команди не работят в сървъра. Може да се добави и third person look - /tp.
Съжалявам, ако пуснах твърде много оплаквания, но наистина бих искал да видя български ze сървър популярен.

Едит2: Видях, че и темата не ми е на правилното място. Ако ви трябва помощ с нещо, може да се свържете с мен. Имам опит с програминето на C++, и ако трябва мога да се понауча за кодене на плъгини. Просто предложение.

Потребителски аватар
Mister Armstrong
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник
csgo Мнения: 99

Re: Предложение за карти

Мнениеот Mister Armstrong » 30 юли 2019, 16:00

Лично аз смятам, че няма нужда от third person look. Все пак това е ЦС ГО, а не Арма 3 или ГТА 5. Би било хубаво да има RTV, но да може да се използва 5 или повече минути след началото на мапа. Също така ще е хубаво ако се добавят !ws, !knife. Също така предлагам когато се defend-ва, над Админа да му изписва със жълто или зелено и времето, в което трябва да се защитава дадена позиция, ако той каже да се дефендва.

Когато играч падне на земята от високо, да не му отнема от кръвта. Също така предлагам да се сложи Антискрипт, защото е вероятно да има хора, които да искат да си пробват бънихопа и да пристигат на дадено място по-бързо от другите играчи.
Пази оръжието си в мир, за да те пази то в боя.

Потребителски аватар
SomethingZ
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 14

Мнениеот SomethingZ » 30 юли 2019, 19:35

Според мен няма rtv защото има много малко мапове . За /tp мисля че ще е супер защото ако се добавят скинове можеш да го видиш във /tp също така съм забелязал в някой сървъри че има и /mirror.

Някой от маповете който си предложил са off-dated .

стара версия ze_grau_a03_4 ----> ze_grau_a03_4f
стара версия ze_rush_b_v1_4 ----> ze_rush_b_v2_2 + предлагам rush_b да не се добавя във сървера защото е защитена карта(private map).
стара версия ze_draco_accidere_v1_7 ----> ze_draco_accidere_v4_final + предлагам да не се добавя старата версия на този мап познавам маппера v1 е много бъгава .

стара версия ze_biohazard3_nemesis_b5 -----> ze_biohazard3_nemesis_b5_2
стара версия ze_sky_athletic_adv_v9_9 -----> ze_sky_athletic_adv_v9_12

за ze_luck_matters_v3x предлагам да не се добавя защото crashva сървери . Познавам маппера няма да го оправя. Не случайно този мап вече го няма във всички сървери.

Потребителски аватар
GritzMaze
Потребител
Потребител

Мнениеот GritzMaze » 30 юли 2019, 23:36

За картите ги взех просто от SG, защото там цъкам, не са последни версии, но да могат да се сложат, не съм ги проверявал. Според /tp трябва да има, във всеки популярен сървър го има. RTV може да се използва след първия рунд например. Относно антискрипта, ще е хубаво, ако е против скриптове, но не и против всякакъв бънихоп, защото това е част от ZE.

Според мен и една хубава ранг система също би привлекла доста хора, както и един козметичен магазин /store. Не става въпрос за нещо прекалено, но хората се радват на някакви козметични екстри. Ако ще то да са скинове, цветове на скина (Skin color), лазери(tracers), шапки, трейлове и други неща.

Потребителски аватар
Mister Armstrong
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник

Мнениеот Mister Armstrong » 31 юли 2019, 00:09

За картите ги взех просто от SG, защото там цъкам, не са последни версии, но да могат да се сложат, не съм ги проверявал. Според /tp трябва да има, във всеки популярен сървър го има. RTV може да се използва след първия рунд например. Относно антискрипта, ще е хубаво, ако е против скриптове, но не и против всякакъв бънихоп, защото това е част от ZE.

Според мен и една хубава ранг система също би привлекла доста хора, както и един козметичен магазин /store. Не става въпрос за нещо прекалено, но хората се радват на някакви козметични екстри. Ако ще то да са скинове, цветове на скина (Skin color), лазери(tracers),
шапки, трейлове и други неща.

Не говоря за всеки скрипт, а за тези, които чийтват. И да, съгласен съм, че трябва да има тези неща, които си изброил. Даже имаше един сървър в който цъках преди време и там имаше точки и с тях си купуваш ВИП префикс за сървъра и аз бях [SWAT] Armstrong. Не ти дава никакви права, просто го имаш като префикс в сървъра. Имаше и други като Платинум и още подобни, имаше трейсъри за патроните, трайл (като тези от бънихопа в 1.6) и още неща.

Потребителски аватар
SomethingZ
Потребител
Потребител

Мнениеот SomethingZ » 31 юли 2019, 00:51

Давам един съвет ZE сървър в днешно време е много трудно да се отвори а до SG това е много shit server (според мен):

Трудно е защото почти всички плъгинове са private.

Във SG те не update мапове(има много глупави админи също така).И е много базирано на point farm.Заради това играят троллери вътре.
Аз лично не го харесвам.

Потребителски аватар
GritzMaze
Потребител
Потребител

Мнениеот GritzMaze » 31 юли 2019, 01:11

Има и нещо вярно, но не мисля, че SG е толкова зле. GUC и GFL са по-зле според мен. Не оспорвам,че там има добри играчи и лидери, но настройките на сървъра са много по-лесни, за да победиш дадена карта. Има глупави админи, то даже предимно няма админи, но това е друга тема. В GUC всичко е козметично, а knockback-а на зомбитата е огромен, а и зомбитата никога не се spawn-ват сред хората. Относно отговорника на сървъра, той е глупак, за това, че не си поддържа сървъра, както трябва. Но като цяло за мен настройките на сървъра са добри, както и за много други хора. А и в SG за европейците няма такъв лаг, докато в GFL, като влезеш от Европа и си на 200 пинг и огромен loss.

Потребителски аватар
GritzMaze
Потребител
Потребител

Мнениеот GritzMaze » 31 юли 2019, 01:49

Няма смисъл и да спорим за това. В крайна сметка е глупаво. Всеки си харесвам даден сървър по дадена причина, не сървъра прави играча. И двамата сме дошли във форума, за да се опитаме да помогнем за развиването на български сървър. Знам, че е трудно, но те така или иначе вече са го направили. Сега ще е хубаво да се направи всичко възможно за развиването му. Остава администратор да се включи в дискусията, че засега сме баби пред блок, които споделят мнения.

Потребителски аватар
SomethingZ
Потребител
Потребител

Мнениеот SomethingZ » 31 юли 2019, 09:44

В GUC всичко е козметично, а knockback-а на зомбитата е огромен, а и зомбитата никога не се spawn-ват сред хората. Относно отговорника на сървъра, той е глупак, за това, че не си поддържа сървъра, както трябва.
knockback-a е направен така че ако defendvat 1 или 2ма да има много малък KB представи си ако стрелят 10-15 човека заради това е голям и е нормално във GFL е същото.
Относно отговорника на сървъра, той е глупак, за това, че не си поддържа сървъра, както трябва.
Това че е глупак съм напълно съгласен но трябва да знаеш че той харчи пари от собственият си джоб за да поддържа сървера + прави ъпдати и има човек който да му прави плъгини тъй че си поддържа сървъра.Бил съм админ във GUC отказал съм се поради едни причини които не искам да споменавам в момента.

Както и да е все пак тук сме за да пишем предложения а не точно да коментираме какво става в другите сървъри почти съм сигурен че човека който отговаря за ZE не го интересува особено.

Потребителски аватар
Mister Armstrong
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник

Мнениеот Mister Armstrong » 31 юли 2019, 09:52

Ще помоля без повече излишни коментари, за да не трия мненията ви. Ако имате и други предложения, пускайте ги и чакайте отговор от главен Администратор! Кой е глупак и кой не е, тук не е мястото да обиждате и да обсъждате. Това е раздел за предложения за сървърите, а не ТС, Стийм или Скайп.

Върни се в “Предложения за сървърите”