Предложение за JB сървърът

Модератори: Сървър Отговорник, Помощник Администратори

Потребителски аватар
EnchantedMitak
Jailbreak Админ
Jailbreak Админ
csgo Мнения: 15

Предложение за JB сървърът

Мнениеот EnchantedMitak » 08 яну 2020, 21:10

Здравейте!
Макар и късно да качвам този пост, все пак смятам, че трябва да се вземат мерки срещу тези неща (предлагам да се направят):
1. Да се махне jb_sides , поради причината, че има малко игри, няма гън руум и за повечето играчи е скучен този мап. Най-добре да се смени с някой друг.
2. Да се премахне jb_moonjail , защото ако метнеш има бъг (лично не съм запознат с него, но знам какви са последствията), който крашва сървърът и е нужно да се рестартира. Но след рестартирането се пуска маплиста отново! (Демек играем половината маплист, другите рядко ги достигаме, поради честото случване на бъга).
Вместо тях, може да пробвате моята идея за тези мапове:
https://gamebanana.com/maps/201660 - jb_lost_planet_fix
https://gamebanana.com/maps/198046 - jb_coldcampus_b1r
ЛИЧНО АЗ не съм ги пробвал тези мапове, но ми изглеждат яки и смятам, че може да им се даде шанс :D (Имам предвид за крашове и т.н.)
Благодаря!

Потребителски аватар
Emir
Модератор
Модератор
csgo Мнения: 177
SpicY’s avatar
Loading…

Re: Предложение за JB сървърът

Мнениеот Emir » 10 яну 2020, 23:59

Това за Moonjaila го предложих много отдавна, но никой от тогавашните Админи не се съгласи аз лично съм За!
Тези два мапа ще бъдат добавени, а другият ще се махне. Само за Moonjail-а @Sad да реши!

Потребителски аватар
nikiBG
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 16

Мнениеот nikiBG » 24 яну 2020, 20:38

Здравейте!
Предлагам ларденът да няма право да забранява на играчите да рефюзват. Да няма право да казва че не приема нечий рефюза и да е длъжен да дава друга игра на въпросният играч.

Потребителски аватар
nikiBG
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 16

Мнениеот nikiBG » 24 яну 2020, 20:45

Съжалявам че пускам за втори път просто забражих да напиша причина за предложението си.
Предлагам това, защото всеки път лардените казават че нямаме право на рефюз и така от него няма полза. Ако не одобрите това предложение поне махнете рефюза, защото няма смисъл да го има ако няма полза от него.

Върни се в “Предложения за сървърите”