Общи приказки ....

Потребителски аватар
elmatador
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 311
EM -11-’s avatar
Loading…

Re: Общи приказки ....

Мнениеот elmatador » 03 юли 2019, 11:41

Някой, ако играе Fantasy Premier League (FPL) и иска да се присъедини към лигата ми, може да ми пише. Вход няма. Наградният фонд е 100 евро.
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
Emir
Модератор
Модератор
csgo Мнения: 153
✪ SpicYY’s avatar
Loading…

Мнениеот Emir » 17 сеп 2019, 01:28

Здравейте, аз съм пушач както си играя в един от сървърите ми дойде на ум да направим раздвижване на темата и да ви питам...
1Пушите ли?
2От колко време?
3Какви цигари (модел/марка)
4На колко сте?
5Като пушач какво мислите за пушенето? (За стари пушачи, че на новите още им е интересно :D )
6Можете ли да се откажете от тях по всяко време без да изпитвате каквато и да е била нужда да запалите?

Ето ги и моите отговори!

1. Да
2. Три (3) години
3. До сега съм сменял 3 вида (Rothmans ; Dunhill ; Marlboro)
4. 17
5. Kaто цяло го мисля за нередно и не правилно, но пуша от години и ми се е превърнало като част от ежедневието. Дали с кафето рано сутрин, междучасието в даскало, почивката на работа или просто на компа :D
6. Едва ли не мисля, че мога бях се опитал веднъж, за 1 месец ги спрях и после пак ги почнах!
Като цяло е доста лесно на първо място обаче ти трябва силна воля и на второ подкрепа приятели и близки освен ако не се криете :D
Можете да си кажете каква подкрепа от близки да не си наркоман... Ами не но си пушач, пак се тровиш, но по по-скучен начин ;) !
Ако има нови и тъкмо пропушващи (деца, батковци, каки, и т.н) откажете се докато е на време на никого няма да сте интересни в днешно време е по-интересно ( Коя какъв задник има и с колко момчета е спала) ! Ами лек и спокоен ден ви желая ! Ще се радвам да прочета/ем и за вас по нещичко така да се сближим като форум приятели :D :D :D ! Вие сте!

Потребителски аватар
BabyBoo
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 14

Мнениеот BabyBoo » 18 сеп 2019, 15:47

1.Пушите ли? Твърдо да.
2.От колко време? От 12 годишен.
3.Какви цигари (модел/марка) - За момента съм се спрял на Winston 100 Red, понеже само него г/д го усещам, всичко друго ми е слабо. И да, опитал съм абсолютно ВСИЧКИ видове цигари! Преди пушех от тия без бандерол(Marble,Сърбски Winston) и тем подобни, от които ппц дека му е думата, можеш да абортираш, свикнах с тях и сега "оригиналните" цигари по магазините са ми адски слаби..
4.На колко сте? 20.
5.Като пушач какво мислите за пушенето? (За стари пушачи, че на новите още им е интересно :D ) - Нищо лошо не виждам, дали пушиш или не, разликата е 1 ден. Както имаше един виц, ще ти го напиша като offtopic.. :D
6.Можете ли да се откажете от тях по всяко време без да изпитвате каквато и да е била нужда да запалите? - Не, за толкова много години, абсурд. На ден си пукам по минимум 2 кутии, неизбежно е. Доказано е, че към цигарите се пристрастяваш, към тревата не. Аз си пафкам и трева за баланс с цигарите, пукам си коз по 2-3 пъти на ден, най-якото е, когато си на работа напушен, няма по-голям кеф! Ахахахха

Ето вица;
Off Topic
В едно село, ще погребват един, и както по традиция минават с ковчега през центъра. Уви, един от пияниците попитал близките на починалия, па се изцепил;
-Мъртвия, пушач ли беше?
Близките му отговорили, че той не е бил пушач, а пияницата си тръгнал.. На другия ден отново погребение, и пияницата отново решил да попита;
-Мъртвия, пушач ли беше?
Близките отговорили нормално нали, казали Да, пушач беше!
Пияницата с въздишка и висок тон казал;
-Е видехте ли, един ден разлика.. :lol: :lol: :lol:

Та да, пушачите живееме по-дълго време, спортове мортове, хабите си времето само.. А новите поколения дето мислят, че да пушиш цигари е модерно, както и да слушаш MBT, BNR, Murda Cancers, просто по-добре да отидат и да се метнат от моста.. :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
djonkata
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 26

Мнениеот djonkata » 10 ное 2019, 00:15

Ачо тва ти ли си е :D :D

Потребителски аватар
BabyBoo
Потребител